صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 377153
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268
مربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد ایران و نایب قهرمان جهان معتقد است که تیم کشتی روسیه برای حضوری موفقیت آمیز در رقابتهای جهانی 2009 دانمارک، با توجه به معرفی نفرات ملی پوش خود ضعیف است.
"امیر توکلیان" روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با نگاهی اجمالی به ترکیب تیم ملی کشتی روسیه برای حضور در رقابتهای جهانی می توان دریافت که این تیم بسیار جوان و دگرگون شده است.
وی ادامه داد: تنها دو کشتی گیر المپیکی در ترکیب تیم ملی روسیه برای حضور در رقابتهای جهانی قرار دارند و سایر نفرات، جوان و بی نام و نشان هستند.
توکلیان ادامه داد: تیم ملی کشتی کوبا هم از نفرات جوان و ناشناخته تشکیل شده و تنها در وزن 66 کیلوگرم گارزون ملی پوش المپیکی این تیم محسوب می شود.
وی در خصوص پیش بینی خود از عملکرد کشتی گیران کشورمان در رقابتهای جهانی گفت: ما بهترین فرصت را در اختیار داریم تا در رقابتهای جهانی به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم.
توکلیان در تایید گفته های خود به حضور 5 ملی کشتی گیر در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران اشاره کرد که از سابقه حضور در بازیهای المپیک 2008 پکن برخوردارند.
وی در خصوص برگزاری رقابتهای انتخابی اوزان 55 و 84 کیلوگرم نیز افزود: این رقابتها باید زودتر برگزار می شد اما به هر حال برگزاری انتخابی برای کشتی کشورمان می تواند نتایج مثبتی در پی داشته باشد.
توکلیان گفت: در وزن 55 کیلوگرم حسن رحیمی گزینه مناسبی برای حضور در رقابتهای جهانی است و حتی می تواند تا بازیهای المپیک 2012 لندن در میدان های مختلف موفق عمل کند.
وی در در خصوص وزن 84 کیلوگرم نیز گفت: در این وزن بین احسان لشگری و جمال میرزایی تفاوت عمده ای ندیدم و فرقی نمی کرد که کدام یک از این دو کشتی گیر صاحب پیراهن تیم ملی شود.

دسته ها : کشتی
X