صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 368696
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268
دارنده 4 نشان کشتی آزاد جهان و المپیک گفت: بر اساس ادوار گذشته سطح رقابتهای کشتی قهرمانی جهان بعد از المپیک پایین خواهد بود.
"منصور برزگر" روز شنبه در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: ما دو بار در سال های 1961 و 1965 بعد از بازیهای المپیک به مقام قهرمانی جهان دست پیدا کردیم چرا که رقابتهای جهانی بعد از المپیک همیشه نسبت به سال های گذشته در سطح کمی و فنی پایین تری برخوردار است.
برزگر گفت: اکثر تیم های شرکت کننده در رقابتهای جهانی دست به جوانگرایی می زنند تا برای المپیک بعدی مهره های کارآمد خود را شناسایی و در جهت حفظ آنها گام بردارند.
وی اضافه می کند: ما نباید تنها به فکر موفقیت و کسب مدال در میدان جهانی باشیم بلکه باید از هم اکنون برای جبران ناکامی المپیک 2008 پکن در المپیک 2012 لندن برنامه ریزی های لازم را تدوین کنیم.
وی در خصوص وضعیت تیم ملی کشتی آزاد گفت: من هیچ شناختی از کشتی گیران و نحوه تمرینات آنها ندارم اما باید تاکید کنم که موفقیت در میدان جهانی متضمن اجرای بعضی از مسائل است.
مدیر فنی سابق تیم های ملی کشتی آزاد در رابطه با پیش بینی خود از عملکرد کشتی گیران افزود: معتقدم که تمام 7 ملی پوش کشتی آزاد ایران در رقابتهای جهانی شانس کسب مدال را خواهند داشت.
این پیشکسوت کشتی در مورد بازگشتش به دنیای مربیگری نیز گفت: من پیشتر هم هم این موضوع را گفته ام که "منصور برزگر دیگر تمام شده است و باید میدان را برای عرض اندام جوانان خالی کنیم."

دسته ها : کشتی
X