صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 374654
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان گفت: این باشگاه در پی جذب یک بازیکن مهاجم و گلزن با خصوصیات سرزنی است.
تیم فوتبال فولاد خوزستان از نداشتن یک بازیکن مهاجم گلزن محروم است، به همین دلیل دلیل بازیکنان این تیم تاکنون فرصت های گلزنی زیادی را در مقابل دروازه حریفان از دست داده اند.
سیف الله دهکردی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کار برای یافتن چنین مهاجمی را که احتمالا خارجی خواهد بود شروع کرده ایم.
وی اضافه کرد: در چهار بازی گذشته موقعیت های گل خوبی را از دست داده ایم و چنانچه برخی از این موقعیتها به گل تبدیل می شد اکنون جایگاه تیم فوتبال فولاد در جدول لیگ برتر غیر از این بود.
دهکردی در ادامه با بازیهای بازیکنان این تیم اشاره کرد و گفت: بازیکنان ما بازی به بازی بهتر می شوند، به همین دلیل به آینده تیم خود امید زیادی داریم.
وی با اشاره به اینکه بازیکنان خوبی از تیم ما جدا شدند، افزود: با اینکه بودجه امسال ما نسبت به فصل قبل 60 درصد کم شده، ولی با استفاده از برخی صرفه جویی ها معادل سال قبل برای خرید بازیکن پول پرداخت کردیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به سازندگی در این باشگاه گفت: در راستای این امر در ترکیب امسال تیم فوتبال فولاد خوزستان چند بازیکن از تیم های پایه به تیم لیگ برتری ما راه یافته اند که این برنامه برای سالهای آتی دنبال خواهد شد.
وی به بازی هفته پنجم تیم فوتبال فولاد خوزستان برابر تیم سپاهان اصفهان اشاره کرد و اظهار داشت: اگرچه بازی سختی در برابر این تیم داریم اما به پیروزی در این بازی امید زیادی داریم.
دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان ازهفته پنجم لیگ برتر باشگاه های ایران روز دوشنبه (پس فردا) در زمین اختصاصی فولاد در اهواز برگزار می شود.

دسته ها : لیگ برتر
X