صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 377721
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268
رویارویی تیم‌های ملی فوتبال بحرین و عربستان، نوید رقابت نزدیکی را می‌دهد اما کمتر کسی مثل "افشین قطبی"، این دو حریف را می‌شناسد.
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است، بحرین توانایی شکست عربستان را در پلی آف جام جهانی 2010 دارد با وجود این از نظر روحی و جسمی باید کاملا آماده شود.
دستیار سابق سرمربی کره جنوبی، تیم ملی ایران را که از دور مسابقات مقدماتی جام جهانی حذف شده، هفته گذشته برای برگزاری یک مسابقه دوستانه به منامه برد و 4 بر 2 مقابل میزبان شکست خورد.
بنابر این گزارش، اکنون همه نگاه‌ها به مسابقه پلی آف بین بحرین و عربستان است که بازی رفت آن شنبه در منامه برگزار می‌شود و بازی برگشت چهار روز بعد در ریاض خواهد بود.
برنده این مسابقه برای کسب آخرین سهمیه صعود به جام جهانی باید به مصاف نیوزیلند برود.
قطبی در این باره گفت: بحرین توانایی غافلگیر کردن عربستان را دارد. آنها برای رسیدن به این هدف باید به عقده حقارت خود غلبه کنند. دوئل روانی بین دو کشور عربی نقش مهمی در این مسابقه خواهد داشت.
وی افزود: بحرین با بازیکنان زیادی دفاع می‌کند و با استفاده از توانایی مهاجمانش در ایجاد فرصت، دست به ضد حمله می‌زند. بحرین در موقعیت‌های توپ مرده بسیار خطرناک است که همین امر این تیم را به حریف سختی مقابل تمامی تیم‌های آسیایی تبدیل می‌کند.
به اعتقاد قطبی، عربستان می‌تواند برای کنترل مسابقه، یک فوتبال ترکیبی بازی کند و در ضد حملات موثر باشد اما در دفاع مقابل بحرین مشکل خواهد داشت.
به گزارش سایت گل، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: با توجه به تاریخ، تجربه و توانایی تیم عربستان، این تیم باید صعود کند اما فوتبال پر است از اتفاقات عجیب.

دسته ها : تیم ملی
X