در بخش اول برای انتخاب قالب مناسب برای وب سایت،نکات ابتدایی را شامل تفاوت های قالب های رایگان و غیررایگان و انتخاب قالب های سبک و سنگین از نظر سرعت در بارگذاری مطرح کردیم.در بخش دوم سایر راهکار هارا مطالعه می کنید.

چگونه قالب وردپرس مناسب را انتخاب کنیم؟

طراحی قالب

یکی از اهداف ما برای انتخاب بهترین قالب وردپرس،این است که کاربران بتوانند بهترین دسترسی را به بخش های مختلف داشته باشند و به علاوه زیبایی سایت نیز حفظ شود.برای این که بتوانید بهترین طراحی هارا انتخاب کنید باید ابتدا در سایت های خارجی سرچ کنید تا بتوانید برترین تم هارا از نظر طراحی ومحبوبیت پیدا کنید و سپس در سایت های ایرانی جست وجو کنید.چرا که نیاز داریم تم ها فارسی باشد.

نکته بعدی بررسی دمو یا پیش نمایش هر قالبی است.قبل از این که اقدامی برای خرید یک تم داشته باشید،ابتدا پیش نمایش آن را بررسی کنید.در پیش نمایش هر تمی امروزه می توان شیوه های مختلف چینش را دید که باعث میشود یک تم برای هر سایتی قابل استفاده باشد و به بیان دیگر،قالب چندمنظوره باشد.

بررسی پاسخگو بودن تم ها (ریسپانسیو)

از آن جایی که بیش از 30 درصد جست وجو های وب سایت امروزه از طریق موبایل و یا تبلت انجام میشود،مسئله ی ریسپانسیو یا پاسخ گو بودن مطرح میشود.بنابراین خرید تم های وردپرسی که ریسپانسیو نیستند اصلا به صرف به نظر نمی آید.

در معرفی تم ها به ریسپانسیو یا نبودن آن اشاره میشود.

اما شاید شما تمی را در جایی بیینید که به این موضوع پرداخته نشده باشد یا بخواهید قبل از خرید قالب را از جهت ریسپانسیو بودن چک کنید.بر این اساسگوگل یک ابزار کاربردی به نام mobile-friendliness toolمعرفی کرده است که با استفاده از  آن میتوان به این موضوع به خوبی پی برد.کافیست url مربوط را داخل باکس پیج قرار دهید تا از این نظر بررسی شود.

بررسی سئو قالب

این که در یک جایی به سئوقالب اشاره میشود و یا نوشته میشود:دارای سئو خوب،به این معنا نیست که با استفاده از این قالب می توانید از ایندکس شدن سایت خود در مورتورهای جست وجو مطئن شوید و نیازی ندارید که اقدامات سئو را انجام دهید.

نکته قابل توجه در مبحث سئو این است که شما اولین گام را برای سئی سایت خود قبل از انتخاب قالب برداشته اید و آن انتخاب سیستم مدیریتم حتوای وردپرس میباشد.

با این وجود بسیاری از تم ها سئوی خوبی ندارند و این موضوع در بخش های مختلف قالب میتواند به چشم آید:

هدر متحرک و نامنظم

محتوای متحرک و عدم نمایش نوشته های در جایگاه مشخص

و…

SEO ready ، عنوانیست که در معرفی قالب های وردپرس در سایت های خارجی بسیار استفاده میشود.اما تنها اعتماد به همین عنوان کافی نیست.بنا براین همان طور که سایر ویژگی های قالب را از جهت سبک بودن یا پاسخ بودن بررسی کردیم،با استفاده از ابزارهایی این ویژگی را نیز بررسی می کنیم.ابتدا باید کروم را بر روی سیستم خود نصب داشته باشید.سپس ابزار های MozBar یا SEO Site Tools,،جدید ترین افزونه های کروم برای بررسی سئو سایت هستند که باید بر روی کروم نصب شوند.بعد از این می توانید دموی هر قالب را روی این افزونه ها تستکنید.

چگونه قالب وردپرس مناسب را انتخاب کنیم؟

امکانات قالب جهت سفارشی سازی

امکان سفارشی سازی که در داشبورد و کنترل پنل هر قالبی در نظر گرفته شدهاست،شما را از مراجعه به بخش های هسته ای قالب و فایل های اصلی بی نیاز میکند.به علاوه،انواع صفحه ساز های حرفه ای وردپرس،به صورت پیش فرض در پکیج قالب ها وجود دارد که ساخت برگه هارا نیز در قالب ساده کرده است.

بنابراین نیازی به تغییرکدها و دخالت درساختار اصلی ندارید.برای این کارمی توانید پیش نمایش را مقابل خود قرار دهید و بخش های مختلف را ایجاد کنید.

چگونه قالب وردپرس مناسب را انتخاب کنیم؟

امنیت وب سایت با استفاده ازقالب های وردپرس

بسیاری از عوامل  امنیت وردپرس را تحت تاثیر قرار میدهد.قدرت پسورد،هاستینگ انتخابی شما،افزونه های امنیتی وردپرس و..

در باره ی امنیت وب سایت با استفاده از یک تم،بهتر است که به نظرات قالبمراجعه شود.با این حال هر تمی که حتی توسط یک طراح کارکشته نیز تهیه شده باشد،تعداد دفعات دانلود بالایی نداشته باشد،خیلی قابل اعتماد نیست.

در برخی از مارکت تعداد دفعات دانلود و خرید،و حتی نمایش تم برای بازدید کاربران هم وجود دارد.

مهم ترین نکته در استفاده از تم ها توجه به سایت سازنده یا ارائه دهنده ی این تم می باشد.

نتیجه گیری:

با وجود نکاتی که گفته شد،احتمالا در خرید هر تمفنیاز است که از برخی ازفاکتور ها صرف نظر شود تا مجموعا یک تم قابل قبول داشته باشید.مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه شود طی این مقاله و مقاله قبلی ذکر شد که شامل:

بررسی تم های رایگان و غیررایگان وردپرس

بررسی محتوای تم ها و ابزار های موجود جهت سنجش بارگذاری تم ها

تعیین پاسخگو یا نبودن تم ها

بررسی سئوی قالب ها و مسائل امنیتی

می باشد.

پیروز باشید

بیگ تم

منبع: بیگ تم مرجع قالب وردپرسافزونه وردپرسآموزش وردپرس


دسته ها :
شنبه سی یکم 5 1394

در صورتی که کاربر تازه وارد وردپرسهستید،احتمالا این آموزش برای شما مفید خواهد بود.چه وردپرس را از طرق وب هاست خود، یا این که از طریق افراد کاردان نصب کرده باشید،در هر صورت نیاز خود شما هستید که با وردپرس کار می کنید و باید وب سایت خود را اداره کنید.در صورتی که از قالب های بیگ تم استفاده می کنید، حتی بعد از نصب قالب برای شما،باید کارهایی بعدی سایت را به تنهایی انجام دهید و سعی کنید تا جایی که ممکن است وب سایت سریع تر راه اندازی کنید.در این مقاله و مقاله بعدی،به بررسی مهم ترین فاکتورهایی که بعد از نصب وردپرسباید توسط وب مستران انجام شود می پردازیم. به انجام این توصیه ها و به کار گرفتن نکاتی که متذکر میشویم، نهایتا وب سایت کاملی خواهید داشت که از آن پس فقط درگیر نوشتن مطالب بهینه و  سئو و بهینه سازی وب سایت خود خواهید بود.با ماه همراه باشید.

بعد از نصب وردپرس چه کنیم؟

آموزش نصب وردپرس بر روی هاست و یا نصب وردپرس بر روی لوکال هاست را قبلا خوانده اید.در ادامه نکاتی را می خوانید که بر اساس اهمیت فعلی مرتب شده اند.

تنظیم بک آپ گیری در وردپرس

بک آپ گیری در وردپرس از مهم ترین اعمالی است که باید از همین ابتدا به آن توجه شود. افزونه های بک اپ گیری وردپرسی زیادی وجود دارد.برای یک بک آپ گیری مطمئن در سایت وردپرسی باید به نکات زیادی توجه داشت.

درحالی که وب هاستینگ های مطرح کشور به این مسئله اهمیت می دهند و به صورت دوره ای از وب سایت شما بک آپ می گیرند،اما همچنان به کاربران خود تذکر می دهند که در صورتی که سایت شما داون شود، فقدان برخی از اطلاعات در نسخه هایبک آپ وب هاستینگ، فقط و فقط به خود شما مربوط است.! لذا هر کاربری ترجیح می دهد از وب سایت خود به شکل های متفاوت بک آپ گیری کند.

تنظیم بک آپ گیری در وردپرس

بررسی نام کاربری مدیریت در وردپرس

درصورتی که خود شما وردپرس را نصب نمی کنید و از هاستنیگ خود برای نصب وردپرس کمک میگیرید،بهتر است که روی نام کاربری و پسورد هایی که ست شده استتمرکز کنید.دقت کنید که نام های کاربری نباید ساده باشند و از انتخاب نام admin برای وردپرس نصب شده روی لوکال هاست خود حتی خوداری کنید!

نکتهبعدی که باید به آن دقت شود ، چک کردن حسابی است که هم اکنون در وردپرس بااستفاده از آن کارهای روزمره را انجام میدهید.توصیه ی ما در بحث امنیت وردپرساین است که برای کارهایی که با بخش مدیریت وردپرس مرتبط نیستند،به عنوان مثال همین نوشتن مطلب تازه در وردپرس ،از حساب های کامل مثل مدیریت وردپرس استفاده نکنید.برای هر نقشی در وردپرس بهتر است که حساب کاربری جداگانه تعیین شود.

حذف افزونه ها و تم های بلا استفاده در وردپرس

همان طور که می دانید در وردپرس به صورت پیش فرض یک سری افزونه ها وتم ها برای کاربران قرار داده شده است که به صورت معمول توسط کمتر کاربری استفاده میشود.چرا که کاربران بیشتر از قالب هایی که شخصا انتخاب ،خرید یا طراحی کرده اند استفاده می کنند.بنا براین لازم است که بعد از نصب وردپرس این بخش های اضافی پاک شوند.

شاید در نگاه اول، با دیدن پیش نمایش این تم ها در سایت اصلی وردپرس ترغیب شوید که فقط از تم های رایگان وردپرساستفاده کنید.اما با گذشت زمان و پیشرفته تر شدن سایت ها ،به این نتیجه میرسید که هر وب سایتی برای پیشرفت بیشتر نیاز به قالب پیشرفته تری نیز دارد!

حذف افزونه ها و تم های بلا استفاده در وردپرس

نصب قالب غیررایگان وردپرس

البتهاین که ما روی قالب غیرراگان تاکید می کنیم به این معنا نیست که قالب های رایگان بدون کیفیت هستند و اصلا توصیه نمیشوند!..همان طور که می دانید برخیاز قالب های وردپرس که در حال حاضر به صورت راگان در وب سایت های زیادی قابل دانلود می باشند، نظیر قالب صحیفه ، از بهترین قالب های وردپرس هستند که برای سایت ها زیادی قابل سفارشی سازی و استفاده ی بلند مدت می باشند.

انتخاب قالب مناسب در وردپرس، بحثی است که مهارت های زیادی نیاز دارد.راه اندازی قالب های وردپرس نیز مبحثی جداگانه است.ساخت صفحه اصلی یا home page در وردپرس، استفاده از فاو ایکن در وردپرس ،ایجاد لوگو های سفارشی و…از جمله ابتدایی ترین بخش هایی است که در تنظیمات یک قالب به آن توجه می شود.

وجودآپدیت های متوالی برای قالب های غیررایگان ،پشتیبانی و به علاوه جلوه هاییکه در قالب های رایگان نیستند،سبب میشود که کاربران بیشتر این قالب ها را برای سایت های حرفه ای در نظر داشته باشند.

به روزرسانی عنوان سایت وردپرسی

یکیاز بخش هایی که برای به روزرسانی ان و تکمیل بودنش کاربران تلاش زیادی دارند،عنوان سایت و همچنین پیج هایی است که باز میشوند.عنوان وب سایت و همچنین برگه ها به جست وجوی گوگل نیز بسیار کمک می کند.

در انتخاب عنوان وب سایت توجه داشته باشید که نام نباید بیش از 55 کاراکتر باشد.عنوانسایت باید کوتاه،خاص و مفهومی باشد و بتواند کل محتوای سایت را به دیگران معرفی کند.برای انتخاب یک عنوان مناسب بهتر است که ابتدا در گوگل سرچ کنید وسایت های مرتبط با فعالیت خودتان را در نظر داشته باشید. عنوان های وب سایت ها معمولا با یک خط فاصله عمودی از هم جدا می شود.

به عنوان مثال : قالب وردپرس | افزونه وردپرس | پوسته وردپرس

نمونه های مشابه را با سرچ ساده ای در اینترنت پیدا خواهید کرد.

ادامه مطلب را در بخش بعدی دنبال کنید.

ارائه ای از فلزیاب برتر مرجع فلزیاب , گنجیاب , طلایاب

دسته ها :
يکشنبه بیست و پنجم 5 1394

سلام به همه ی دوستان عزیز , با یک هک وردپرس در خدمتتون هستم اموزش غیرفعال کردن بروز رسانی خودکار وردپرس واقعا بعضی وقت ها لازمه این ویژگی وردپرس رو غیر فعال کنیم حالا چرا ؟ دلایل خودشو  داره مثلا فرض کنید ممکن با بروز رسانی خودکار وردپرس مشکلی پیش بیاد اعم از سازگار نبودن قالب وردپرس و افزونه در این صورت سایت کلا به هم میره و باید وردپرس رو مجددا به نسخه ی قبلی برگردونید.

غیر فعال کردن بروز رسانی خودکار وردپرس

بروز رسانی خودکار وردپرس یک قابلیت بسیار خوبیه که از نسخه ی 3.7.1 به وردپرس اضافه شد ممکن وردپرس شما در نسخه ی 3.7.1 به 3.8 به صورت خودکار بروز شده باشه شاید هم خودتون بروز کردید و متوجه این مورد نشدید.

فرض کنید وردپرس شما به صورت خودکار بروز شده و مشکلاتی رو به وجود آورده حالا باید چیکار کنیم , اولین قدم نسخه ی قبلی که ازش استفاده می کدید رو دانلود کنید آموزش نصب وردپرس و آموزش بروز رسانی وردپرس به صورت دستی رو ببینید.

اما اگر نه این اتفاق برای شما نیفتاده و می خواهی این ویژگی رو غیر فعال کنید کافیه یه کار کوچولو و خیلی ساده رو انجام بدید , وارد هاست بشیدو مسیر فایل های وردپرس رو جلو برید دارخل پوشه ی wp-content فایلی وجود داره به نام wp-config.php این فایل رو در حالت ویرایش باز کنید اگه کار باهاست رو بلد نیسید در بخش مدرسه ی وردپرس بخش های مربوط به نصب وردپرس رو مطالعه کنید گزینه های موجود اونجا توضیح داده شده.

خوب فایل wp-config.php رو در حالت ویرایش که باز کردید کد زیر رو به انتهای کدهای داخل آن اضافه کنید و فایل رو ذخیره کنید.

1

define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', false );

خسته نباشید کار تمومه دیگه وردپرس به صورت خودکار بروز رسانی نمیشه.

------

وب سایت فلزیاب برتر مرجع ارائه آموزش انواع گنجیاب

دسته ها :
پنج شنبه بیست و دوم 5 1394

شروعی با لینک های مفید

سلامی گرم و ویژه خدمت همه ی دوسدارن وردپرس در خدممتون هستیم با آموزش مدیریت محتوای CMS وردپرس که قسمت اول از مدرسه ی وردپرس رو به خودش اختصاص داده , بله دوستان درس اولمون از وردپرس رو با معرفی وردپرس اغاز می کنیم. یه توضیح کوتاهی از روند اموزش وردپرس( مدرسه وردپرس ) بگم که با خوتون فکر نکنید که این آموزش هم مثل سایر اموزش هایی که تو اینترنت و بعضی از سایت ها دیدید هستش , قصد ما اگه خدا بخواد آموزش به صورت حرفه ای هستش , بی شک کسی آموزش هایی که در بخش مدرسه یوردپرس ارائه میشه رو دنبال کنه می تونه به صورت حرفه ای با وردپرس کار کنه … به فرض مثال وبمستری که با وردپرسسایت راه اندازی کرده و اطلاعات کافی برای کار با وردپرس نداره , و بابت برخی مشکلات کوچیک و … مجبور به پرداخت هزینه میشه با فرا گیری این آموزش می تونه به راحتی سایت وردپرسی خودش و مدیریت کنه و حتی تا ویرایش کلی قالب وردپرس جلو بره … خوب بریم سراغ مقدمه ای از وردپرس و مدیریت محتوا cms …

وردپرس چیست ؟‌

وردپرس یک cms مدیریت محتوای کاملا رایگان و اوپن سورس open source  بر پایه ی مجوز GPL می باشد که می توان توسط آن به راحتی یک وبلاگ حرفه ای راهاندازی کرد.

سی ام اس CMS : مخفف Content Management Systemکه یه برنامه بر روی سرورها می باشد و به مدیران سایت ها کمک می کند تا بهراحتی بتوانند وب سایت خود را مدیریت کنند. در واقع سبب پویایی سایت می شود پویایی یعنی متغیر و در حال تغییر …  وردپرس را نمی توان یک cms خواند ولی آنقدر قدرتمند هست که می تواند به راحتی کار یک مدیریت محتوا cms را انجام دهد.

وردپرس : وردپرس به دلیل قدرتی که داره میشه وردپرس رو مدیریت محتوا نامید یا به اصطلاح آن را نرم افزار  شناخت , که به صورت اوپن سورس open sourceمی باشد اوپن سورس ( یعنی متن باز ) که هر کس می توان ان را تغییر دهد . وردپرس در سال 2003  توسط مت مولوگ ارائه شد مت مولوگ توسعه دهنده ی اصلی وردپرس می باشد نام وردپرس توسط دوست مت مولوگ Christine Selleck انتخاب شد و از آن زمان نام این مدیریت محتوا را وردپرسنامیدند. وردپرس با زبان معروف و قدرتمند php  نوشته شده و از پایگاه داده  ( دیتابیس datebase ) قدرتمند و حرفه ای Mysql برای ذخیره داده ها استفاده می کند. از دلایل اصلی ایجاد وردپرس سادگی کار با آن است و برای راحتی کاربران ایجاد شده است.

این رو هم بگم که وردپرس با سرعت خیلی زیاد در حال رشد هستش و روز به روز طرفداران وردپرس بیشتر و بیشتر می شود.

دلیل قدرت وردپرس چیست ؟

انعطاف پذیری وردپرس نسبت به دیگر سیستم ها

وردپرس یک مدیریت محتوای کاملا انعطاف پذیر می باشد که هر کسی با دانش اندک می تواند به راحتی یک وبگاه برای خود ایجاد و آن را مدیریت کند. و همچنین می توان به راحتی هر نوع سایتی را با وردپرس راه اندازی کرد از یک وب گاه ساده گرفته تا پیشرفته مثلا راه اندازی سایت تجاری , خبری , فروشگاهیو حتی یک سایت تک صفحه ای برای معرفی یک محصول اما به صرفه بودن حرف اول رو میزنه که با مشاوه با طراحان وب می توانید به راحتی یک وب گاه پرتالی قدرتمند راه اندازی کنید با هزینه ی ؟؟؟

قالب های فراوان وردپرس

یکی دیگه از دلایل قدرت وردپرس اینه که قالب و پوستههای فراوانی تو اینترنت واسش یافت میشه حالا به صورت رایگان و یا فروشی و این امر سبب می شود تا شما به سلیقه ی خود یک قالب شیک و حرفه ای را از میان قالب های انبوه وردپرس انتخاب و نصب کنید.

دارای پلاگین و افزونه های بی نهایت

از دیگر نقات قوت وردپرس می توان به افزونه و پلاگین های فراوانی که برای مدیریت محتوای وردپرسطراحی شدن می باشد . افزونه های به مدیران سایت ها کمک می کنند تا به راحتی هر امکانی را که دوست دارند بدون نیاز به هیچ دانش برنامه نویسی روی سایت خود راه اندازی کنند . روز به روز بر انبوه این افزونه ها افزوده میشهو قدرت وردپرس رو روز به روز زیاد تر و زیادتر می کند.

توضیحاتی درباره وردپرس برگرفته از نوشته ها بالا و توضیحات شیوا و رساتر

به بیان ساده وردپرس چیست ؟

وردپرس و یا به انگلیسی WordPress یک سیستم مدیریت محتوا رایگان است . سیستم مدیریت محتوا یا به انگلیسی CMS یک نرم افزار است که بروی هاست نصب میشود و امکان ایجاد یک سایت را فراهم میسازد . هاست نیز در واقع همانند یکی از درایو های رایانه ماست ، تمامی اطلاعات یک سایت درون یک هاست که همانند درایو کامپیوتر ماست قرار میگیرند .

وردپرس با استفاده از زبان PHP که نوعی زبان برنامه نویسی تحت وب است طراحی شده است و از قدرت MySQL برای ذخیره داده های خود استفاده میکند

تاریخچه وردپرس

وردپرس اصلاح شده پروژه B2 است که در سال 2003 شکل گرفت . پس از ایجاد شدن وردپرس این سیستم مدیریت محتوا به سرعت رشد کرد و به محبوبیت زیادی دستیافت

اصلا چرا وردپرس ؟ ( با وجود دیگر سیستم ها مثل جوملا , دروپال و … )

چرا بیشتر افراد وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود انتخاب میکنند و به سراغ دیگر سیستم ها نمیروند ؟ جواب ما این است :

زیرا وردپرس بسیار ساده است و به راحتی میتوان با آن کار کرد ، قالب ها وافزونه های رایگان بسیار زیادی دارد و به راحتی میتوان برای وردپرس قالب وافزونه طراحی کرد . همچنین وردپرس بسیار کم حجم است ، سرعت بسیار بالایی دارد و از امنیت فوق العاده ای برخوردار است .

یکی دیگر از ویژگی های وردپرس این است که شما با نصب وردپرسمیتوانید یک سایت ، انجمن گفتگو ، جامعه مجازی و یا یک فروشگاه راه اندازیکنید ، همچنین پشتیبانی وردپرس از بیشتر زبان ها از جمله زبان فارسی این سیستم را از دیگر سیستم ها متمایز کرده است . این تمایز به صورت دید عمومی می باشد اما بنده با تجربه شخصی راحتی کار رو می تونم نام ببرم البته در کنار بهینه بودن و قابلیت های عالی

برای راه اندازی یک سایت با وردپرس چه کار کنیم ؟

ساخت سایت با وردپرس رو که از جدیدترین مطالب سایت هست مطالعه کنید.

اگر شما با توضیحات بالا مشتاق شده اید تا یک سایت حرفه ای  با وردپرس ایجاد و راه اندازی نمایید دست به کار شید و مراحله زیر را طی کنید.

یک سرویس دهنده مناسب ( هاست ) تهیه کنید
یک دامنه مناسب برای خود ثبت کنید ( دامنه یا دامین نام سایت می باشد مثلا bigtheme.ir )
وردپرس فارسی را اینجا دانلود نمایید ( دانلود وردپرس )
وردپرس را بروی هاست خود نصب کرده و راه اندازی کنید ( سرویس هاست ممکن استمتفاوت باشد مثلا دایرکت ادمین یا سی پنل آمورش های زیر بر هر سرویس )

آموزش نصب وردپرس روی هاست سی پنل

آموزش نصب وردپرس روی هاست دایرکت ادمین

نصب وردپرس روی لوکال هاست با xampp

برای انتخاب قالب یا افزونه برای اضفه کردن امکانات و قابلیت های جدید نیز به لینک های زیر مراجعه کنید.

قالب وردپرس

افزونه وردپرس


در این بخش می توانید وردپرس فارسی و وردپرس انگلیسی را دانلود کنید در این بخش دانلود وردپرس لینک سایت اصلی وردپرس رو قرار دادیم که همیشه می توانید از این بخش جدید ترین نسخه های وردپرس را ( فارسی و انگلیسی ) دانلود کنید. در ابتدا توضیحاتی درباره این مدیریت محتوا قرار میدم.

دانلود وردپرس ( فارسی و انگلیسی )
دانلود وردپرس ( فارسی و انگلیسی )

وردپرس یک سیستم ( می توان گفت نرم افزار ) یا مدیریت محتوا کاملا رایگان و متن باز می باشد Open-source , وردپرسدر ابتدا با ظاهری بسیار سده ظاهر شد که بیشتر برای ایجاد وبلاگ مناسب بوداما امروزه با این سکوی انتشار به راحتی می توان سایت های فوق حرفه ای ایجاد کرد وردپرس به قدری قدرتمند شده که سایت های بزرگی از وردپرس استفادهمی کنند.

در وردپرس به سادگی، زیبایی، کارایی و پیروی از استانداردهای وب اهمیت بسیاری داده شده‌است. گسترده‌گی افزونه‌ های وردپرس، پوسته‌ های وردپرس،مستندات و پشتیبانی این سیستم مدیریت وبلاگ در آن حد است که آن را برای مدیریت هرگونه وبلاگ (ی) یا وب سایت با هرگونه امکانات و قابلیت ها سازگار نموده است.

WordPress is web software you can use to create a beautiful website or blog. We like to say that WordPress is both free and priceless at the same time.

The core software is built by hundreds of community volunteers, and when you’re ready for more there are thousands of plugins and themes available to transform your site into almost anything you can imagine.Over 60 million people have chosen WordPress to power the place on the web they call “home” — we’d love you to join the family.

در زیر لینک لازم برای شروع کار با وردپرس قرار داده شده.

1- آموزش نصب وردپرس روی هاست سی پنل

2- آموزش نصب وردپرس روی هاست دایرکت ادمین

3- آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

4- آموزش نصب قالب وردپرس

5- آموزش نصب افزونه وردپرس

و مدرسه وردپرس

برای دانلود وردپرس فارسی از مخزن وردپرس به لینک دانلود وردپرس فارسی مراجعه کنید

برای دانلود وردپرس انگلیسی از مخزن وردپرس به لینک دانلود وردپرس انگلیسی مراجعه کنید.

دسته ها :
سه شنبه بیستم 5 1394
جدیدترین ورژن قالب صحیفه sahifa theme

سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه, امروز هم دوباره با قالب وردپرس رایگان قالب صحیفهدر خدمتتون هستم, البته جدیدترین ورژن قالب صحیفه. همگی بهتر از من میدونید که این قالب یک قالب پرطرفدار می باشد بی نهایت زیبا و حرفه ای , در ورژن های قبلی یعنی ورژن 2.5 و 3.1.1 قالب خبری صحیفهتوضیحاتی درباره ی این قالب نوشته بودم. که در ورژن جدید تکمیلش می کنم. در ورژن 3.2.2 بسیاری از مشکلات قالب برطرف شده از قبیل سرعت بارگذاری و خطاهای Api تویتر و …

همون طور که در ورژن های قبلی قالب صحیفه گفته بودم این قالب یک قالب حرفه ایو بی نظیره در نوع خودش با امکانات فراوان , انعطاف پذیری , دارای پنل تنظیماتی حرفه ای و تنظیمات پیشرفته و … و همچنین اضافه کنم که این قالب برای اولین بار در سایت بیگ تم برای دانلود رایگان قرار داده شده است. و هنوز در هیچ سایت دیگه ای وجود نداره.
قالب صحیفه وردپرس ترجمه اختصای بیگ تم با کیفیت عالی به صورت در اختیار کاربران قرار داده شده این قالب در همه سایت ها به فروش گذاشته شده , هیچ شک و تردیدی در خود ایجاد نکنید که این نسخه چرا رایگان هست و اون یکی ها پولی , مطمئن باشید همین قالب هست که دارن می فروشن و با نام ارجینال … بگذریم. بیگ تم به دلیل اینکه تعداد زیادی از کاربران عزیز از این قالب استفاده می کنه این قالب رو به صورت رایگان ارائه میده و همیشه پاسخگوی کاربرانش هست. همچنین نکته مهم ارائه فیلم آموزش کار با قالب برای اولین بار فقط توسط ما ارائه شده. ما قالب وردپرس صحیفه را کامل بررسی و از هر نظر آن را برای یک وب سایت فارسی بهبود بخشیده ایم و همیشه آپدیت های آن به صورت منظرم ارائه می شود.
صحیفه ( sahifa ) بهترین و حرفه ای ترین قالب وردپرس در زمینه خودش هست , این قالب می تونه برای همه زمینه های مناسب باشه مثل خبری , مجله ای , وبلاگی , آموزشی , شخصی , شرکتی و …


بروز رسانی قالب صحیفه Sahifa به نسخه جدید 5.2.1 در تاریخ 94/3/31
- Improved: Performance of the video block query.
- Improved: Non Youtube and vimeo posts now linked to the post itself when the block’s Lightbox option is active.
- Fixed: Check also close bug.
- Fixed: Appearance of the sticky posts in the widgets.
- And other improvements and minor bug fixes. بروز رسانی قالب صحیفه وردپرس به نسخه جدید 5.1.0 در تاریخ 93/12/12

– فارسی سازی کامل قالب
– فارسی سازی کنترل پنل تنظیمات قالب
– اضافه شدن 44 فونت فارسی به پنل تنظیمات قالب
– اضافه شدن بیش از 200 قابلیت و امکان ویژه جدید
– بهینه سازی از نظر سرعت و سئو توسط بیگ تم ( این قالب ویژه بیگ تم می باشد و با دیگر نسخه های تفاوت دارد )
– و …
بروز رسانی قالب sahifa به جدیدترین نسخه 4.3.2 در 93/5/31 =====
– فارسی سازی پنل تنظیمات قالب
– رفع اشکالات جزعی که از جانب طراح بود
– بهینه تر شدن نسب به نسخه های قبل
بهبود سرعت لود قالب و سئو
قالب صحیفه به نسخه 4.3 بروز سانی شد 93/3/1 =======
برطرف شدن بیشتر باگ های موجود
افزوده شدن فایل درون ریزی راستچین ( عربی )
رفع مشکل نمایش امتیازدهی در ابزارک ها
بروز رسانی Timthumb به نسخه 2.8.13
پشتیبانی از wpml در صفحه ساز صفحه اصلی
رفع برخی خطاهای php
قالب صحیفه به نسخه 4.2.2 بروز رشد تاریخ 93/2/2 ======
بر طرف شدن چند باگ امنیتی ( فقط توسط بیگ تم )
بر طرف شدن مشکل نمایش امتیازدهی ها
استفاده از فونت یکان برای زیبایی بیشتر قالب
بروز رسانی قالب خبری صحیفه به 4.2.1 در تاریخ 92/12/16 =====
– اضافه شدن باکس دانلود به قالب
– اضافه شدن تبلیغات متنی حرفه ای
– اضافه شدن تعداد بازدید از مطالب
نسخه ی 4.0.4 قالب صحیفه بروز شد ======
– بر طرف شدن باگ های قالب
نسخه ی 4.0.3 صحیفه بروز رسانی شد ====
نسخه ی 4.0.2 صحیفه بروز رسانی شد ====
نسخه ی 4.0.1 صحیفه بروز رسانی شد ====
نسخه ی 3.4.0 بروز رسانی شد ========
تصویری از صفحه ی اصلی قالب صحیفه :

در تصویر زیر برخی از ویژگی های قالب صحیفه رو می تونید ببینید:
برخی از ویژگی های ورژن جدید قالب صحیفه:

 • پنل تنظیماتی حرفه ای


 • کاملا پاسخگو ( امکان فعال یا غیر فعال کردن ) ( سازگاری با تمام دستگاهها )
 • دارای دو پوست تیره و روشن
 • دارای فایل RTL
 • سفارشی سازی صفحه ی اول از قسمت پنل تنظیمات ( درگ & دراپ )
 • دارای امتیاز دهی ستاره ای
 • امتیاز دهی درصدی
 • سفارشی سازی رنگ هر پست و دسته
 • دارای 500 فونت گوگل
 • پست های سفارشی
 • پشتیبانی از منوهای آبشاری در دو قسمت قالب
 • داری فایل ترجمه
 • پشتیبانی از تصویر بند انگشتی ( تصویر شاخص )
 • امکان تغییر اندازه ی تصاویر بند انگشتی
 • دارای راسانه های اجتماعی
 • پروفایل کاربران
 • تعریف بی نهایت سایدبار برای قالب
 • دارای بخش نمطالب مرتبط ( بر اساس نویسنده , برچسب , دسته ها )
 • افزودن کد گوگل آنالیز از قسمت تنظیمات قالب
 • تعریف بی نهایت رنگ برای قالب
 • دارای 23 پترن آماده برای پس زمینه ی قالب
 • 8 استایل ویژه: نارنجی (پیش فرض) بنفش , قرمز , صورتی , سبز ، آبی ، سیاه و سفید ، زرد
 • نمایش اخبار . با هر موضوع دیگری به صورت اسلایدر
 • امکانی حرفه ای برای جلوگیری از ایندکس دسته یا برگه در نتایج جست و جو
 • دارای سایدبار راست , چپ و تمام عرض
 • امکان اضافه کردن نقشه ی گوگل
 • ارسال پست با تصویر برجسته
 • ارسال پست با شورت کدهای حرفه ای
 • ارسال پست با صوت
 • ارسال پست ویدیویی
 • 8 برگه ی اختصاصی:
  صفحه نقشه سایت
  لیست نویسنده
  محدود کردن صفحه نیاز به ورود به سیستم
  اشتراک آر اس اس نمایش قالب
  برچسب ها
  جدول زمانی
  صفحه ورود
  صفحه وبلاگ
 • 35 ابزارک سفارشی
 • ابزارک اشتراک گذاری تویتر ( نمایش اخرین توییت ها )
 • فلیکر
 • فیسبوک
 • گوگل پلاس google+
 • ابزارک خبرنامه ایمیلی
 • ابزارک پخش فیلم
 • ابزارک جدول بندی ( تازه ترین ها , محبوب ترین ها و دیدگاهها )
 • نمایش آخرین دیدگاهها با تصویر آواتار
 • ابزارک نمایش پست ها با تصویر بند انگشتی
 • ابزارک نمایش دسته ها
 • پست های ارسال شده به صورت تصویری
 • ابزارک درباره ی نویسنده
 • ابزارک متن سفارشی HTML
 • ابزارک آیکون های اجتماعی
 • ابزارک جست و جو
 • ابزارک یوتیوب
 • ابزارک ورود کاربران
 • 10 ابزارک اختصاصی در سایز های مختلف برای تبلیغات
 • ابزارک شورت کدها
 • 30 + شورت کد
 • دکمه
 • جعبه
 • فلیکر
 • تویتر
 • نقشه ی گوگل
 • متن برجسته
 • دکمه ی گوگل پلاس
 • جعبه ی لایک فیسبوک
 • کلید های آواتار
 • دنبال کننده تویتر
 • Youtube / viemo نمایش فیلم آنلاین در سایت
 • پخش صوت ( قرار دادن فایل صوتی در پست ها و ابزارک ها )
 • ارسال به دوستان
 • اضافه کردن ستون ( افزودن sidebar دلخواه )
 • اضافه کردن زبانه
 • و هر چقد بخوام از ویژگی های قالب صحیفه بنویسم بازم هست .
 • ………

فایل های آموزش کار با قالب افزوده شد داخل پوشه ی Help theme work/Docs
خوب دوستان لینک دانلود پایین هستش , اگه مشکلی داشتید در قسمت دیدگاههای همین پست مطرح کنید.
بخش فروشگاه نیز به این قالب افزوده شده که می تونید با نصب جدیدترین نسخه ی ووکامرسی woocommerce وردپرس یک فروشگاه شیک در کنار سایتتون داشته باشید. البته پیشنهاد ما راه اندازی سایت در کنار سایت خبری به صورت ساب دامین هست با قالب جدا.

فراموش نکنید از گزینه ی وارد کردن تنظیمات دمو در زیر منوی گزینه ی صحیفه که در پیشخوان وجود داره استفاده نکنید. این گزینه محتوای دموی انگلیسی رو درون ریزی می کنه که باید دستی دوباره همشو پاک کنید.

برایبروز رسانی قالب قبلی رو حذف کنید و بعدش این قالب را جایگزین کنید چون نام پوشه ی قالب با قبلی یکی هست نصب نمیشه , اگر افزونه کش نصب کرده اید حتما کش را خالی کنید , قالب را نصب کنید و لذت ببرید.
اگرقالب صحیفه را از سایت ما دانلود کرده و استفاده می کنید در قسمت دیدگاهها اقدام به دریافت فیلم آموزش کامل کار با این قالب را درخواست دهید ( هنگام نوشتن دیدگاه آدرس ایمیل دقیق و آدرس سایت دقیق وارد کنید ).


توجه فرمایید ویدیو آموزشی برای نسخه های قبلی می باشد و فیلم آموزشی نسخه جدید بعد از تهیه در همین صفحه اعلام خواهد شد.
قالب مجله خبری صحیفه با فونت و استایل شخصی سازی شده ( فونت های استفاده شده Byekan و Bkoodak )
آموزش نحوه استفاده از قابلیت تبلیغات متنی و جعبه ی دانلود
English information for theme sahifa WordPress News, Magazine, Blog Theme

A professional WordPress theme suitable for sahifa site news, magazine, blog, personal, educational, etc.
Bigtheme sahifa templates for free download is given.
The new version of the template will be provided on a regular basis sahifa and can truly new version download.
اگر می خواهید این قالب رو در سایت خود انتشار دهید از اطلاعات زیر استفاده کنید :
لینک کوتاه : دانلود افزونه ی فروشگاه ساز ووکامرسی | پلاگین ووکامرس

منبع: بیگ تم
دسته ها :
يکشنبه بیست و یکم 4 1394
سلام به همه ی دوستان , امروز ورژن جدید قالب جریده ( jarida ) رو براتون آماده کردم همون طور که میدونید قالب وردپرسجریده یک قالب فوق العاده حرفه ای و بی نظیره که خواهان و طرفداران زیادیداره , با امکانات فراوانی که قالب جریده داره میشه یک سایت کامل داشت. واقعا کمتر قالب هایی می تونن تا این حد حرفه ای باشن. کامل و بدون نقص , بعضی مواقع به امکاناتی نیاز داریم که باید افزونه ی خاصی رو به خاطرش نصبکنیم شما که بهتر میدونید با نصب این همه افزونه سرعت سایت هم پایین میاداین و گفتم که بدونید قالب جریده امکانات فراوانی داره و میشه بدون افزونه هم خیلی کارها رو روش انجام و پیاده سازی کرد. قبلا ورژن 1.2 قالب جریدهرو میان قالب های رایگان برای شما عزیزان قرار داده بودیم. بیشتر دوستان گفته بودن تا قسمت مدیریت قالب هم فارسی بشه که تیم بیگ تم بر آن شد تا ورژن جدید این قالب رو که در هیچ سایتی قرار داده نشده به طور کامل فارسی سازی کنه. حال این نسخه ی جدید قالب جریده با هزینه کمی تو سایت قرار داده شده. ( رایگان شد ).


ورژن جدید قالب فوق العاده حرفه ای و بی نظیر مجله خبری جریده jarida theme

بروز رسانی قالب Jarida وردپرس به نسخه 2.3.0 در تاریخ 94/4/20
- اضافه شدن 50 فونت فارسی به قالب
- سازگاری با نسخه جدید وردپرس
- قابلیت های بینظیر
- رفع باگ های قبلی
بروز رسانی قالب وردپرس jarida به نسخه 2.2.1 در تاریخ 93/6/18
- برطرف شدن برخی مشکلات
- بیشتر بهینه شدن نسبت به نسخه های قبل
بروز رسانی نسخه ی 2.1.1 قالب جریده در 93/1/4
- بر طرف شدن بسیاری از باگ های قالب
- افزوده شدن بخش های مختلف و حرفه ای شدن آن
- اضافه شدن بخش تبلیغات متنی حرفه ای و زیبا توسط بیگ تم
ورژن 1.5.0 قالب jarida جریده بروز رسانی شد 92-06-22
ورژن 1.4 قالب جریده بروز رسانی شد می توانید دانلود کنید 31-04-92
برای مشاهده ی بهتر روی تصویر کلیک کنید …

خوب دوستان تصویر زیر هم مربوط به برخی از ویژگی های قالب جریده هستش.
همون طور که در تصویر میبینید بدون نصب هیچ افزونه ای امکانات فراوانی داره.تصویر زیر هم مربوط به قسمت پنل تنظیماتی قالب می باشد که کاملا فارسیسازی شده.

= بروز رسانی قالب جریده به نسخه ی 2.1.0
- از نسخه ی 1.5.0 تا 2.0.0 فقط برطرف شدن باگ ها قالب بود
- پشتیبانی از بادی پرس ( Buddypress Ready )
- پشتیبانی از انجمن ساز بی بی پرس (‌‌ bbPress Ready )

- پشتیبانی از افزونه wpml ترجمه سایت به چند زبان

- بهبود فایل rtl.css
- بهبود بخش فروشگاه قالب ( با فروشگاه ساز ووکامرسی )
- رفع مشکل نمایش در اینترنت اکسپلورر 9
- افزودن بخش سفارشی سازی دسته بندی ها
- بهبور بخش ابزارک
- اضافه شدن بخش مگا منو ( تنظیمات دسته بندی )
- بخش های سفارشی سازی بخش فروشگاه
- فارسی سازی شده توسط بیگ تم با کیفیت عالی به درخواست کاربران عزیز

- و بسیاری دیگر که اگه همه رو بنویسم این پست طولانی میشه.
= بروز رسانی ورژن 1.5.0 قالب جریده –22-06-92
========================================
-ویژگی جدید: نمایش زیرنویس تصویر برجسته در صفحه پست تنها.
-ویژگی جدید: لینک عنوان برای باکس های خبر و تصویر.
-ویژگی جدیدد: طرح کلی جستجوگرها Microdata نویسنده.
–ویژگی جدید:متا برای پست با گزینه ای برای غیر فعال کردن آن.
–ویژگی جدید: گزینه ی صفحه گذاری برای باکس مطالب در صفحه ی اصلی.
-ویژگی جدیدد: سازگاری با افزونه پیمایش نامحدود.
-بهبود: موضوع عملکرد و سرعت ذخیره شمارنده اجتماعی برای 20 دقیقه.
-بهبود: آمار عملکرد توییتر.
-بهبود: برگه ی تاریخی مطالب.
-بهبود: کشویی در عرض کامل پست.
-بهبود: سبک پاسخگو.
-بهبود: دکمه های سبک اپل در iPad.
-بهبود: تب پیج ها ( با کد کوتاه: شورتکد ) در بالا و اطراف.
-بهبود: فروشگاه ساز WooCommerce کاملا پاسخگو.
-بهبود:پاسخگو شدن سبد خرید.
-ثابت: تبلیغ عرض در تلفن همراه.
-ثابت: آیکون های اجتماعی در صفحات نویسنده.
-ثابت: ویجت گوگل پلاس در نسخه کاملا راستچین.
- و دیگر پیشرفت ها و رفع اشکالات جزئی.

= بروز رسانی نسخه 1.4.0 جریده – 31-04-92 ========================================
– ویژگی جدید: بررسیهای صفحات.
– ویژگی های جدید: امکان دو ستونه بودن آرشیو.
– ویژگی جدید: کد کوتاه ( شورتکد ) پشتیبانی در ابزارک ها.
- ویژگی جدید: اضافه شدن امکان Reviews برای برگه ها.
- ویژگی جدید: متن جایگزین تصاویر اسلایدر ( alt ).
– به روز شده : استفاده از توییتر API 1.1.
– بهبود: برطرف شدن مشکل اسلایدر قسمت ابزارک ها در سایر دستگاهها ( گوشی ).
– بهبود: فروشگاه ووکامرسی WooCommerce.
– بهبود: گزینه پس زمینه تمام عرض برای پست ها و برگه.
– بهبود: پست تمام عرض / صفحات تمام عرض .
- بهبود:برطرف کردن باگ ابزارک تبلیغات .
– بهبود: قابلیت تغییر فونت از بخش تنظیمات قالب.
– ثابت: بر طرف شدن اشکال و باگ تایم.
– ثابت: آیکون های شبکه های اجتماعی در فوتر.
– ثابت: برطرف شدن مشکل فیلم در مرورگر اینترنت اکسپلورر.
– ثابت: برطرف شدن نظرات در برگه timeline.
– و دیگر بهبودها و رفع اشکالات جزئی.
برخی از ویژگی های ورژن جدید قالب جریده 1.3.2:

[list_tick]
 • کاملا پاسخگو ( گزینه ای برای فعال کردن یا غیر فعال کردن )
 • دارای فایل RTL
 • تعریف اسلایدر حرفه ای
 • کاملا فارسی و راستچین
 • پشتیبانی از افزونه ووکامرس WooCommerce
 • سفارشی سازی صفحه ی اصلی سایت
 • پنل تنظیماتنی فوق العاده حرفه ای ( کاملا فارسی )
 • دارای سیستم نقد : ستاره ای
  درصدز
  امتیاز
  کادر بررسی نقد در بالای پست.
  کادر بررسی نقد در پایین پست.
  کادر بررسی نقد در بالا و پایین پست
  موقعیت های سفارشی.
 • سئوی بالا و نمایش حرفه ای در نتایج جست و جو
 • منوی ویژه در بالای سایت ( با گزینه ای برای فعال یا غیر فعال کردن )
 • پشتیبانی از چندی ن صفحه ی وبلاگی ( پست )
 • +500 فونت آماده گوگل ( در پنل تنظیماتی )
 • رنگ سفارشی دسته و پس زمینه.
 • پشتیبانی از منوهای کشویی
 • دارای فایل ترجمه
 • پروفایل کاربران
 • پشتیبانی از شبکه های اجتماعی
 • داری 9 بخش ابزارک پیش فرض
 • قابلیت تعریف بی نهایت بخش ابزارک
 • پشتیبانی از ابزارک ها
 • تعریف بی نهایت رنگ بندی
 • افزودن آسان کد گوگل آنالیز
 • قابلیت نمایش نوشته های مشابه بر اساس ( دسته بندی , برچسب ها و نویسنده )
 • 23 پس زمینه ی از پیش تعریف شده
 • نمایش اخبار یا نوشته ها به صورت انیمیشن
 • پشتیبانی از نمایش سایدبار در سمت راست و چپ و نمایش تمام عرض صفحه
 • سفارشی سازی بالای هر پست: پست با اسلایدر
  پست با تصویر برجسته ( تصویر شاخص )
  پست تصویری
  پست با نقشه گوگل
  پست با صوتی ( آهنگ )
  پست با شورت کدها ( کد کوتاه )
  پست تصویر + سبد
 • 2 تصویر اسلایدر
  فلکس اسلایدر
  نمایش #### ای تصویر الاستیک
 • 7 برگه ی آماده که عبارتند از::
  صفحه نقشه سایت
  لیست نویسنده
  محدود کردن صفحه نیاز به ورود به سیستم
  برچسب ها
  جدول زمانی
  صفحه ورود
  صفحه وبلاگ
 • قابلیت تعریف بنر در بالا و پایین پست
 • دارای 35 ابزارک اختصاصی
 • ابزارک اشتراک در توییتر
 • ابزارک اشتراک در فلیکر
 • ابزارک فیسبوک
 • جعبه ی گوگل پلاس ( مرا دنبال کنید )
 • ابزارک خبرنامه FeedBurner ایمیل

 • ابزارک نمایش ویدیو ( یوتیوب , ویومه و … )
 • آخرین دیدگاهها با تصویر آواتار
 • ابزارک زبانه ای نمایش ( محبوب ترین ها , آخرین ها و آخرین دیدگاهها )
 • ابزارک نمایش پست های سفارشی با تصویر شاخص
 • نمایش پست تصادفی
 • نمایش محبوبترین ها بر اساس ( بیشترین بازدید و بیشترین دیدگاه )
 • ابزارک درباره ی نویسنده ( با قابلیت نمایش آیکون های اجتماعی )
 • ابزارک آیکون های شبکه های اجتماعی
 • بیوگرافی نویسنده همراه با تصویر
 • ابزارک شبکه های اجماعی
 • ابزارک نمایش پست هر نویسنده
 • ابزارک اسلایدر
 • ابزارک یوتیوب
 • دارای 10 ابزارک تبلیغاتی در سایز های مختلف ( به صورت حرفه ای )
 • +30 شورت کد ( کد کوتاه )
 • دکمه در سایز های مختلف و رنگ های متفاوت
 • باکس ( جعبه ) رنگی
 • کد کوتاه خوراک
 • برجسته کردن متن
 • نقشه ی گوگل
 • چک لیست
 • دکمه های شبکه های اجتماعی ( گوگل پلاس , توییتر , فیسبوک , فلیکر و … )
 • آمار feedburner
 • پخش کننده های صوتی
 • قابلیت پخش فیلم آنلاین در سایت
 • تب پیج ( زبانه ها )
 • کادر متنی با قابلیت باز و بسته شدن
 • و ….
[/list_tick] این قالبوردپرس رو به صورت رایگان قرار دادیم برای همه کاربران عزیز بیگ تم , ایننسخه از قالب جریده نسخه اصلی از سایت مرجع می باشد و با نسخه های نال شده ای که در ساتی های مختلف ارائه شده متفاوت می باشد. با علاقه این تم زیبا رو تقدیم کردیم به همه کاربران عزیز بیگ تم.

مشکلاتتون رو هم در قسمت دیدگاههای همین پستمطرح کنید البته فک نکنم مشکلی داشته باشید چون کاملا فارسی شده و دیگه به راحتی می تونید تنظیمات قالب رو انجام بدید , پس چیزی که میمونه واسه قسمت دیدگاهها نظرات شما دوستان عزیز درباره ی این قالب هستش. مشتاقانه منتظر دیدگاههای گرمتون هستم.
فراموش نکنید : برای اینکه مشکلی در اجرای قالب پیش نیاد , اگر از افزونه های خاصی برای بالا بردن سرعت سایتتون استفاده می کنید ابتدا افزونه رو غیر فعال کنید و اگر هم از ورژن قبلی استفاده می کنید حتما ورژن قبلی قالب رو حذف کنید. ( مشکلات رو در قسمت دیدگاهها مطرح کنید به ایمیل ها پاسخ داده نمی شود ).
دانلود رایگان ورژن جدید قالب جریده با تنظیمات فارسی , دارای 50 فونت فارسی که به دلخواه می تونید برای قسمت های مختلف سایتتون از این فونت ها در کنترل پنل قالب وردپرس جریده بهره مند بشید


قالب جریده با فارسی سازی کاملا اختصاصی از بیگ تم و ارائه رایگان قالب.

نحوه ی استفاده از امکان جدید افزوده شده ( تبلیغات متنی )
---------------------------------------------------------------
وردپرس | قالب وردپرس | آموزش وردپرس
دسته ها :
يکشنبه بیست و یکم 4 1394
قالب وردپرس فروشگاهی
قالب وردپرس فروشگاهی مثل دیجی کالا Nielsen

حدودا 95 درصد هر روزم کار با وردپرس هست. سعی دارم در بیگ تم بهترینو مناسب ترین آموزش های وردپرس , قالب وردپرس و افزونه های وردپرس رو معرفی کنم.

قالب وردپرس فروشگاهی مثل دیجی کالا Nielsen

قالب وردپرس فروشگاهی مثل دیجی کالا NielsenReviewed by بیگ تم on Jun 12Rating: 5.0

قالبفروشگاهی وردپرس Nielsen یک قالب فارسی ووکامرس کاملا حرفه ای است یک قالبوردپرس فروشگاهی مثل دیجی کالا که دارای تمامی ابزار پیشرفته برای راه اندازی یک وب سایت و فروشگاه قدرتمند می باشد. این قالب بصورت کاملا فارسی توسط تیم طراحی قالب وردپرس بیگ تم عرضه شده است و دارای پیش نمایش فارسی بهمراه فایل درون ریزی کاملا فارسی می باشد. قالب وردپرس فروشگاهیNielsen واکنشگرا و کاملا ریسپانسیو بوده و در تمامی دستگاه ها قابل نمایشبهینه است. قالب Nielsen (نیلسن) دارای قدرتمندترین افزونه ها و برترین طراحی برای راه اندازی یک وب سایت و فروشگاه شیک و حرفه ای است که در ادامهبه آن می پردازیم.

 قالب فروشگاهی وردپرس Nielsen یک قالب ووکامرس حرفه ای

بروز رسانی قالب وردپرس فروشگاهی Nielsen به نسخه 1.1.1 در تاریخ 94/4/5

قالب فروشگاهی
قالب فروشگاهی وردپرس Nielsen یک قالب ووکامرس حرفه ای
قالب وردپرس فروشگاهی
قالب وردپرس فروشگاهی مثل دیجی کالا Nielsen
قالب وردپرس
قالب وردپرس فروشگاهی
قالب ووکامرس
قالب ووکامرس

قالب وردپرس نیلسون مثل قالب دیجی کالا و بامیلو حرفه ای ترین قالب فروشگاهی ووکامرس

اگر به فکر راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی با سیستم وردپرس و فروشگاه ساز ووکامرس هستید قالب وردپرسفروشگاه Nielsen یکی از بهترین ها در این زمینه می باشد به شخصه در مدت 4 سال فعالیت در این زمینه حرفه ای ترین و پر امکانات ترین قالب وردپرس که برای زمینه فروشگاهی طراحی شده قالب Nielsen می باشد. اگر پیش نمایش آنلاینقالب رو مشاهده کنید بی شک قالب شما رو به خودش مجذوب می کنه .

قالب وردپرس Nielese فروشگاهی ووکامرس شباهت زیادی به قالب سایت دیجی کالا و بامیلو دارد از نظر نحوه چیدمان محصولات , مگا منو های زیبا همراه با تصویر منوی افقی و عمودی و بسیاری قالبیت های بی نظیر دیگر که چیزی از این فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و بامیلو ندارد , بیگ تم قالب وردپرس Nielsen رو به عنوان یک پیشنهاد ویژه معرفی می کنید با این قالب شما با رقیبانتان فاصله زیادی خواهد داشت.

ویژگی های کلیدی قالب وردپرس فروشگاهی دیجی کالا Nielsen theme:

 • طراحی زیبا و دوستانه و مناسب برای همه دستگاه ها
 • کاملا فارسی و کاملا حرفه ای و بهینه شده
 • چند کاربره و زیبا و دارای 12 نسخه نمایشی فارسی
 • طراحی واقعا کاربر محور برای استفاده کاربردی و آسان و سریع
 • سربرگ و هدر چسبان
 • چینش نامحدود برای هدر (سربرگ) با ویجت و لوگو و منو و تغییر پس زمینه
 • دارای افزونه پرمیوم صفحه ساز پیشرفته و سریع
 • دارای افزونه اختصاصی و پرمیوم برای ساخت سنگ چین ها و بنر های زیبا
 • دارای افزونه پرمیوم روولوشن اسلایدر
 • بخش ها و سربرگ ها و پارالاکس اسلایدرهای نامحدود
 • بیش از سیصد کد کوتاه و فوق العاده برای ساخت چینش های متفاوت
 • 1300 آیکون و نشان زیبا و قابل استفاده در بخش های مختلف قالب
 • افزونه تغییر چینش سفارشی برای تغییر در سربرگ و سایدبار و چینش تمامی پست ها و برگه ها
 • منوهای ویژه و زیبا با قابلیت درج پس زمینه، وسیع و بزرگ و قابل توجه
 • افزونه جستجوی پیشرفته با نمایش لحظه ای
 • افزونه جستجوی پیشرفته محصولات با نمایش تصویرک محصول در لحظه
 • افزونه اختصاصی جهت نقد و برسی پیشرفته محصولات
 • پنجره های پاپ آپ اختصاصی و زیبا
 • دارای شمارنده ها و اعلان های زیبا
 • بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو (سئو) و دارای بخش سئو در پست ها و برگه ها
 • دارای فایل درون ریزی دموی آنلاین بصورت فارسی و اختصاصی
 • پشتیبانی رایگان

Nielsen E-commerce WordPress Theme One of the best and most professional e-commerce WordPress theme. Nielsen wordpress theme similar to the theme of the site is digikala and Bamilo

قالب وردپرسفروشگاهی ووکامرس نیلسن به صورت بسته نصبی ارائه شده یعنی با راه اندازی بسته نصبی شما سایتی دقیقا شبیه به پیشنمایش خواهید داشت و این باعث سرعت عمل در کارهای شما می گردد.

نصب قالب های ویژه در سایت بیگ تم رایگان می باشد

پشتیبانی قالب رایگان می باشد ( برای خریداران از بیگ تم )

پیشنمایش قالب وردپرس ووکامرس Nielsen ( فارسی )

پیشنمایش قالب وردپرس ووکامرس Nielsen ( انگلیسی )

هزینه خرید قالب وردپرس نیلسن 80000 هزار تومان + آپدیت های رایگان می باشد

خرید قالب وردپرس فروشگاهی

منبع: بیگ تم

دسته ها :
يکشنبه بیست و یکم 4 1394
دسته ها :
يکشنبه دهم 3 1394

درباره فلزیاب برتر

مصرف کننده گرامی بهتر است قبل از خرید هر گونه سیستم های فلزیاب و طلایاب جهت جواب دهی بهتر و صرف هزینه مطلوب و انتخاب دستگاه مورد نیاز شما ابتدا با متخصصین ما تماس حاصل فرمائید تا بتوانید سیستمی با جوابدهی در منطقه دلخواه خود خریداری کرده وانشالله نتیجه مطلوب خود را به دست آورید.

شماره تلفن های 09355637046 – 09339711715 جهت هرگونه مشاوره آماده خدمات می باشد ساعات تماس هر روزه 9 صبح تا 9شب در خدمت شما.

در این شرکت سعی شده است بهترین دستگاههای موجود در بازارهای بین المللی برای شما انتخاب شود تا شمارا برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات اینشرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
شرکت فلزیاب برتر فعالیتهای خود رادرزمینه واردات و فروش فلزیاب وارائه تجهیزات وخدمات ژئو فیزیک (GPR- EM – VLF – Geoelectrical – Magnetو سیستم ها و ابزارهای وابسته به آن) و نقشه برداریهای زیر زمینی و رو زمینی ،نقشه برداری از خطوط لوله ،اکتشاف مواد معدنی فلزی و غیر فلزی در زیر سطح زمین،اندازه گیری رصدخانه مغناطیسی ،کشف آبهای زیر زمینی ،مطالعات زمین شناسی و زیست محیطی ،ایجاد شعبه در داخل و خارج از کشور،اخذ و اعطاء نمایندگی از شرکتهای دولتی و خصوصی داخلی و خارجی و هرگونه اموری که به نحوی با موضوع شرکت مرتبط باشد.آغاز نموده است.
این شرکت با توجه به سوء استفاده برخی شرکتها که درتهران و شهرستانهای مختلف ، با در نظر گرفتن بی اطلاعی برخی از خریداران و با انتشار تبلیغات گوناگون سعی در منحرف نمودن هموطنان عزیز را دارند ، به این موضوع اهمیت داده و نسل جدیدی از پیشرفته ترین دستگاههای فلزیاب و ژئو فیزیک جهان را باضمانت ویژه به عرصه نمایش گذاشته است و امیدوار است با ارائه این سری از دستگاههای فلزیاب ،طلایاب ، معدن یاب
، گنجیاب و ژئو فیزیک ، فصل جدیدی را در کاربرد این سیستم ها شروع کند.

باتشکر : شرکت فلزیاب برتربرند فلزیاب ها
loo
MINELAB metal detector
b10
REX metal detector
b9
xp metal detector
b7
OKM metal detector
b12
KTS-ELECTRONIC metal detector
b5
GARRETT metal detector
221
ELECTRON metal detector
image
LORENZ metal detector
index_01
ELECTROSCOPES metal detector
b6
NOKTA metal detector
bb
MAKRO metal detector
emf
EMFAD metal detector
emf
radar team metal detector
emf
whites metal detector
emf
deepfinders metal detector
دسته ها :
يکشنبه دهم 3 1394
در بخش های خرید قالب وردپرس, قالب تجاری وردپرس, قالب حرفه ای وردپرس, قالب شخصی وردپرس, قالب شرکتی وردپرس, قالب فروشگاهی وردپرس, قالب های وردپرس غیر رایگان, قالب وردپرس, قالب وردپرس تجاری, قالب وردپرس تک صفحه ای, قالب وردپرس شرکتی, قالب وردپرس فروشگاهی, قالب وردپرس نمونه کار, قالب وردپرس پزشکی, قالب وردپرس چند منظوره, قالب وردپرس گرافیکی, قالب پزشکی وردپرس, قالب گرافیکی وردپرس
اینبار هم دوباره یکی از بهترین پوسته های وردپرس رو اماده کردیم قالب وردپرس Be یک قالب حرفه ای و منعطف وردپرس یکه تاز و بی نظیر , واقعا یکی از منعطف ترین پوسته های وردپرس با طراحی زیبا و فوق العاده شناخته شده به عنوان یکی از پرکاربردی ترین قالب های وردپرس این قالب برای هر سایتی مناسب هست هر سایتی که به فکرتون میرسه , قالبی مناسب برای سایت شرکتی , مناسب برای سایت های تجاری , پزشکی , شخصی , نمونه کار , کشاورزی , مدرسه , فروشگاهی و هزاران زمینه مختلف دیگر در پیش نمایش آنلاین همه این قابلیت ها را خواهید دید.به جرات می توان گفت قالب وردپرس Be قدرتمندترین قالب وردپرس می باشد دارای استایل های حرفه ای با قابلیت های بی نظیر پاسخگو برای همه زمینه ها کاری از شرکت ها بزرگ تا وبلاگی و مجله ای این قالب تا چه حد می تواند حرفه ای باشد مطمئن باشید Be حد و مرزی نمی شناشد و تمامی قابلیت ها صد ها تم مختلف در این پوسته گنجانده شده تا نیازها و امکانات یک سایت حرفه ای را برطرف کند. این قالب مطمئنا نیاز سایت شما برطرف خواهد کرد.

پوسته وردپرس Be ترجمه تخصصی بیگ تم نسخه پرو ( ارجینال )

بروز رسانی بیگ تم بروز رسانی قالب وردپرس پیشرفته be theme به نسخه 8.0 در تاریخ 94/3/8+ 100 ها قابلیت جدید و جذاب- استاندارد سازی- اضافه شدن قابلیت های جدید و امکانات ویژه- بهینه سازی و برطرف شدن مشکلات قبلیبروز رسانی قالب وردپرس Be theme به نسخه 7.6 در تاریخ 94/2/12- بروز رسانی افزونه های قالب- سازگاری با ووکامرس 2.3.8- اضافه شدن برخی امکانات جدید دیگر- بهینه سازی سئو قالب- سازگاری با وردپرس 4.2بروز رسانی قالب وردپرس فارسی Be theme به نسخه 7.0 در تاریخ 94/1/6 بروز رسانی قالب وردپرس Be به نسخه 6.7 در تاریخ 93/12/10 بروز رسانی قالب wordpress Be theme به نسخه 6.3 در تاریخ 93/11/12 بروز رسانی قالب Be theme به نسخه 6.2 در تاریخ 93/11/8 بروز رسانی قالب Be theme به نسخه 6 در تاریخ 93/10/22 بروز رسانی قالب Be به نسخه 5.7 در تاریخ 93/10/2 بروز رسانی قالب به نسخه جدید 5.5 در تاریخ 93/9/18 بروز رسانی قالب به نسخه جدید 5.3 در تاریخ 93/9/2- در این قسمت بروز رسانی های قالب رو میتونید مشاده کنید که کاملا به ترتیب و منظم انجام شده تفاوت بیگ تم با دیگر سایت ها همین می باشد :)بروز رسانی قالب به نسخه 5.2 در تاریخ 93/8/24 بروز رسانی مجدد نسخه 5.1 قالب - همیشه بروز خواهید بودبروز رسانی قالب وردپرس Be به نسخه 5.1 بروز رسانی قالب وردپرس Betheme به نسخه 5.0 در تاریخ 93/8/11- این قالب در 6 روز 3 بروز رسانی داشته 8/4 تا 8/11- قالب Be برای اولین بار به صورت کاملا ارجینال توسط بیگ تم ارائه می شود و آپدیت های آن به صورت همیشگی و منظم به خریداران ارائه می شود در این تاریخ که بیگ تم قالب رو بروز رسانی کرده هیچ یک از سایت هایی که این تم رو می فروشن فعلا نسخه رایگانش رو پیدا نکردن تا بروز کنن :) با بیگ تم همیشه بروز خواهید بود.- به تعداد دمو های موجود قالب تعدادی دیگر افزوده شده که می تونید در پیش نمایش انگلیسی مشاهده کنید.- در قسمت تنظیمات قالب بخش درون ریزی دمو های جدید نیز افزوده شده این موارد رو می تونید در قسمت بروز رسانی سایت های اصلی هم مشاهده کنید.بروز رسانی قالب وردپرس be به نسخه 4.8 در تاریخ 93/8/4 بروز رسانی قالب وردپرس Betheme به نسخه 4.5 در تاریخ 93/7/12 بروز رسانی قالب وردپرس Be به نسخه 4.2 در تاریخ 93/6/29 بروز رسانی قالب وردپرس Be به نسخه 4.0- اضافه شدن بی نهایت امکانات جدید- ترجمه بخش های مختلف جدید- کاملا راستچین شده.- دارای کلیه دمو ها موجود- اضافه شدن برگه ساز ویژوال کامپوزر- و بسیاری بروز رسانی های دیگرقالب وردپرس be به نسخه 3.3 بروز رسانی شد

قالب وردپرس حرفه ای be منعطف ترین پوسته

[caption id="attachment_3632" align="aligncenter" width="616"]قالب وردپرس حرفه ای be منعطف ترین پوسته قالب وردپرس حرفه ای be منعطف ترین پوسته[/caption]این قالب مثل دیگر قالب های اختصاصی نیست و حالت خاصی نداره یعنی اینکه می توان از این قالب برای هزاران سایت در هزاران زمینه متفاوت استفاده کرد قالب Be یک پوسته وردپرس قدرتمند از هر نظر می باشد و تا کنون تنها قالب سایت تم فارست می باشد که دارای بی نهایت امکانات بی نظیر هست , طراحی شده با تکنولوژی جدید دنیای وب , بر اساس قوانین موتور جست و جو برای سئوی سایت و .... برخی زمینه هایی که در پیش نمایش آنلاین قالب به صورت اختصاصی دارای پیشنمایش می باشند رو نام می برم براتون تا به قدرت این قالب حرفه ای ایمان داشته باشید.قالب وردپرس Be مناسب برای سایت های تجاری و شرکتی , مناسب برای سایت حمل و نقل , رستون ران ها , پزشکی , دانشگاه ها , مدرسه , وبلاگی , مجله خبری , گالری تصاویر , نمونه کار , تاسیساتی , تعمیرات , خدماتی , شرکت های هاستینگ , مارکت , تور های مسافرتی , املاک ماشین , املاک اتومبیل , تک صفحه ای , پارالاکس , مذهبی , خلاق , هتل , سایت وکیل , آژانس ها , رزومه , پرورش اندام , موزیک باند , سایت های طراحی , توسعه دهنده ها , کلینیک دامپزشکی , گالری تصویر , قصر عروس , حمل نقل , سای های های ارسال پست , سایت الکتریکی , معرفی کتاب اختصاصی , تاسیسات لوله کشی , وبمستری و پشتیبان سایت , معرفی اپلیکیشن های اختصاصی و فروش , کوه نوردی و توریست , سایت موزیک باند , سایت مهد کودک , سایت های پیامکی و بی نهایت طرح و چیدمان مختلف.

روی تصویر زیر کلیک کنید تصویر در پنجره ای باز میشه در سمت راست بالا روی آیکون بزرگنمایی کلیک کنید

[caption id="attachment_5303" align="aligncenter" width="230"]قالب وردپرس be پوسته حرفه ای قالب وردپرس[/caption]

قابلیت های بی نظیر این قالب وردپرس شما را به خود جذب خواهد کرد شک نکنید :) اگر به راه اندازی سایت حرفه ای فکر می کنید ... اینک بیگ تم نیمی از راه را به شما نشان می دهد.

[caption id="attachment_5328" align="aligncenter" width="410"]قالب وردپرس Be قالب وردپرس Be[/caption]یک قالب حرفه ای وردپرس با نام Be شناخته شده به عنوان قدرتمند ترین و منعطف ترین پوسته در دنیای قالب های وردپرس , این قالب فقط توسط بیگ تم به صورت کاملا ارجینال ارائه می شود , ترجمه ای دقیق و فارسی سازی با کیفیت , کاملا تست شده. در زیر برخی دیگر از ویژگی های این تم وردپرس رو مشاهده کنید.[caption id="attachment_5329" align="aligncenter" width="476"]قالب وردپرس Beheme قالب منعطف وردپرس be theme[/caption]در ابتدا توضیح مختصری درباره بخش های مختلف میگم , قالب وردپرس be کاملا رسپانسیو و پاسخگو می باشد که به زیبایی می توان سایت را با انواع دستگاهها چون موبایل ها و تبلت ها و ... مشاهده کرد , بخش کنترل پنل تنظیمات قالب وردپرس حرفه ای be فوق العاده قدرتمند و حرفه ای می باشد و تنظیمات بخش های مختلف را در اختیار شما قرار میده تا به راحتی اقدام به شخصی سازی بخش ها مختلف قالب کنید. پنل تنظیمات قالب کاملا راستچین و فارسی می باشد.[caption id="attachment_7294" align="aligncenter" width="616"]قالب وردپرس be قالب وردپرس be[/caption]قالب وردپرس be کاملا رسپانسیودر زیر تصویری از بخش دیگر برگه ساز را مشاهده کنید با استفاده از این قابلیت قالب وردپرس Be شما می توانید بی نهایت طرح و چیدمان خاس مناسب برای زمینه فعالیت خود ایجاد کنید , پنل مدیریت برگه ساز کاملا فارسی می باشد و به راحتی می توانید از تک تک امکانات حرفه ای قالب استفاده کنید.برگه ساز قدرتمند کاملا اختصاصی قالب be برگه ساز قدرتمند کاملا اختصاصی قالب be یکی دیگر از امکانات بی نظیر ان هست بیشتر قالب های حرفه ای برای بخش برگه ساز از افزونه استفاده می کنن اما قالب betheme با وجود برگه ساز قدرتمندی که داره کاملا اختصاصی می باشد و روی قالب به صورت مجزا کدنویسی شده است. بخش برگه ساز در محیط گرافیکی این امکان را به شما می دهید تا بتوانید براحتی انواع برگه ها با چیدمان های مختلف را به دلخواه خود ایجاد کنید.be wordpress theme پشتیبانی از ووکامرسی هم امروزه یکی از نیاز های هر قالبی می باشد برای راه اندازی فروشگاه در کنار سایت بخش فروشگاه با استایل بییار زیبا و شیک کدنویسی شده در صورت نیاز به راه اندازی فروشگاه در کنار سایت خود با هر زمینه کاری قالب وردپرس be نیاز های شما ره طور کامل برطرف خواد کرد.قالب وردپرس حرفه ای be با تکنولوژی جدید وب طراحی شده سازگاری با همه مرورگرهای روز دنیا , قالب وردپرس حرفه ای be با تکنولوژی جدید وب طراحی شده مناسب برای سایت های امروزی html5 , css3 که با مرورگرهای مدرن و جدید کاملا سازگاری دارد امروزه کاربران زیادی در قسمت های مختلف از دنیا به اینترنت دسترسی دارند که از مرورگرهای مختلف برای نمایش سایت ها استفاده می کنند با قالب بی نیاز سایت خود را از این بابت برطرف کنید. قالب be سرعت بارگذاری آن است واقعا دارای سرعتییکی از قابلیت های بی نظیر و خوب قالب be سرعت بارگذاری آن است واقعا دارای سرعتی بالا در بارگذاری داره طبق گفته طراح این قالب تا 90 درصد بهینه شده و این عدد در سرعت رقم کمی نیست , امروزه یکی از نیازهای کاربران از هر سایتی سرعت بارگذاری هست سرعت عمل سایت همیشه حرف اول رو میزنه پوسته وردپرس be با قدرت به سرعت عمل نگاه می کند. درون ریزی هم فایل های xml قابلیت درون ریزی محتوای پیشنمایش فقط با یک کلیک در دموی آنلاین قالب حدود 30 پیش نمایش قرار داده شده شما به راحتی می توانید این پیش نمایش آنلاین را فقط با یک کلیک روی سایت خود درون ریزی کنید. برای درون ریزی هم فایل های xml در اختیار هست و همچنین خود قالب امکان درون ریزی را در اختیار شما قرار داده است.قابلت ترجمه به سایر زبان ها قابلت ترجمه به سایر زبان ها , قالب وردپرس حرفه ای be به صورت استاندارد ترجمه است همچنین با افزونه wpml کاملا سازگاری دارد برای چند زبانه کردن سایت خود آماده اید کافیست افزونه wpml را در کنار این قالب نصب کنید و زبان های دلخواه را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

برخی از ویژگی های کلیدی پوسته وردپرس حرفه ای

 
 • دارای کنترل پنل تنظیمات کاملا راستچین و فارسی
 • پشتیبانی از ووکامرسی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی
 • دارای کیفیت فارسی سازی فوق العاده خوب و عالی
 • فارسی سازی شده به صورت استاندارد
 • دارای برگه ساز قدرتمند کاملا اختصاصی ( محیطی جداب و متنوع )
 • پشتیبانی از افزونه برگه ساز ویژوال کامپوزر
 • قابلیت درون ریزی پیش نمایش آنلاین فقط با یک کلیک
 • دارای بیش از 30 پیش نمایش آنلاین
 • مناسب برای سایت ها در زمینه های مختلف
 • بی نهایت رنگ بندی
 • دارای بیش از 10 استایل متنوع برای سربرگ سایت
 • قابلیت سفارشی سازی بخش های مختلف
 • دارای 12 اسکین و رنگ از پیش تعریف شده
 • قابلیت سفارشی سازی رنگ های کلیه بخش های قالب به دلخواه
 • شورتکدهای متنوع و زیبا
 • طراحی کاملا رسپانسیو و پاسخگو برای انواع دستگاهها
 • دارای ابزارک های اختصاصی
 • ابزار ایجاد سایدبار به تعداد بی نهایت
 • بخش نمونه کارها , همکاران , بخش ویژه پیشنهادی , و ...
 • داری بیش از 200 شورتکد حرفه ای
 • بیش از 50 ابزار حرفه ای در قمت برگه ساز برای نمایش المان های مختلف
 • برگه ساز با قالبلیت drag and drop
 • قالب مناسب برای سایت شرکتی
 • قالب مناسب برای سایت تجاری
 • قالب مناسب برای سایت پزشکی
 • مناسب برای سایت هاستینگ
 • مناسب باری سایت خدمات سئو
 • مناسب برای گالری تصاویر
 • مناسب برای هتل ها و تور های جهان گردی
 • مناسب رستوران ها
 • مناسب سایت اشپزی
 • مناسب سایت بدن سازی
 • مناسب سایت عروس بخش های ویژه حرفه ی
 • مناسب سایت های گالری اتومبیل و املاک ساختمان و ماشین
 • مناسب برای سایت های طراحی وب سایت و گرافیک
 • مناسب سایت های شخصی
 • سایت های وبلاگی و فروشگاهی
 • دارای قابلیت مجله خبری
 • مناسب برای انواع سایت های مدرسه ای و دانشگاهی
 • قالب وردپرس Be برای هر نوع سایتی آماده ارائه خدمات می باشد با قالب Be حرفه ای ترین خواهید بود.
 • و بسیاری ویژگی های دیگر ....
قالب ارجینال وردپرسدر پیشنمایش آنلاین حدود 30 طرح قرار داده شده حتما کلیه بخش ها را مشاهده کنید تا قدرت و زیبایی این قالب حرفه ای وردپرس را مشاهده کنید.قالب به صورت پکیج برای فروش قرار داده شده فایل هایی که داخل پکیج وجود داره ( فایل های psd قالب به طور کامل , فایل های آماده برای ایجاد اسلایدر 23 نمونه اسلایدر اماده که به راحتی می توانید درون ریزی کنید , فایل قالب وردپرس be , و فایل های آموزش کار با قالب )قالب وردپرس Be با فونت های فارسی

پشتیبانی از قالب های ویژه در سایت بیگ تم کاملا رایگان می باشد.

نصب قالب در صورت نیاز رایگان می باشد.

پیش نمایش آنلاین قالب از سایت اصلی ( انگلیسی )

پیش نمایش آنلاین فارسی

نمونه سایت راه اندازی شده با قالب

[php] 98dev.ir chef-nadia.com rbanaei.ir monkeypix.ir sarayand.com coreldesign.com [/php]

کنترل پنل تنظیمات کاملا راستچین و فارسی ( تصویر یک - تصویر دو )

قیمت خرید قالب 50000 هزار تومان + آپدیت های بعدی رایگان

cart-bigtheme
دسته ها :
يکشنبه دهم 3 1394
X