معرفی وبلاگ
وبلاگ حکیم عباس بطور رایگان خدمات (طب گیاهی - سنتی ایران) را با تکنیک پیشرفته جهت مشخص کردن خلط غالب مزاجها و نسخه برای پاک کردن خلط غالب مثال دموی ( پرخونی ) و بلغمی و صفراوی و سوداوی و راه درمان اکثر بیماریها و برخی از بیماری های که امروزه در علم پزشکی داروی برایش یافت نشده یا اگر هم هست به صورت مسکن پیشنهاد می شود را در هر دو علوم یعنی شیمیایی و گیاهی ارائه می کند و معمولاً داروی گیاهی پیشنهاد میدهد. و هم وطن نان عزیزم می توانند از این فرصت بهره کافی را ببرند. در اینجا از پزشکان متخصص و متعهد در هر زمینه ای که تخصص دارند و علاقه به خدمات رایگان هستند دعوت به همکاری می شوند.
صفحه ها
دسته
فهرست مطالب
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 460811
تعداد نوشته ها : 60
تعداد نظرات : 18

Skype online

My status

Skype Add:abbasghafari

Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

توجه:سایت جدید حکیم عباس با تصاویر بیماری ها و...راه اندازی شد

رعایت چند نکته

1- کسانی که مایلند دارائی دندانهای سالم باشند رعایت نکات زیر بر ایشان لازم است.

2- نخوردن غذاهای بسیار سرد و بسیار گرم در تعقیب یکدیگر.

3- جسم های سخت را نبایستی با دندان شکست.

3- جلوگیری از استفراغهای مکرر و ترش شدن غذا در معده.

4- شستشوی دهان بعد از غذا بخصوص در شب و در تعقیب خوردن شیرینی ها.

5- پرهیز از چیزهای چسبنده به دندان مثل شیرینی ها، سوهان و نیز پرهیز از ترشیجات.

مضمضه کردن مصتکی قبل از خواب.

6- پرهیز از خوردن آب در میان غذاهای شیرین  مخصوصاً آب سرد، مضمضه کردن سکنجبین در تعقیب و بعد از خوردن شیر برای پاک شدن آن و بعد از هر طعام قدری فوفل بمکند و یا آنرا سائیده با کمی نمک آمیخته روی دندانها بمالند. اگر درد دندان و یا عفونت آنها در کار باشد 10 گرم گل خطمی را جوشانده آب آنرا با کمی سرکه ممزوج کرده مضمضه نمایند و آب آن را خارج کنند.

 

برای تسکین درد دندان یک قاشق سرکه در نصف استکان گلاب داخل کرده مرتبا در دهان گیرند و پس از مدتی آب آنرا بریزند یا برگ جنا و تخم بارهنگ و عرق گاوزبان را با هم جوشانده سرکه اضافه کرده مضمضه نمایند آب گشنیز یا آب بارهنگ برای تسکین درد دندان بصورت مضمضه مؤثر است یا میوه کاج و ابهل را جوشانده با کمی سرکه مضمضه نمایند. گذاردن یک عدد میخک روی دندان کرم خورده برای تسکین درد آن به علت دارا بودن اسانس ژیرفل، خیلی مؤثر است.

نسخه برای شستشوی دندانها

مصطکی را کوبیده با سماق و گلنار و فوفل و بلوط و مازو و عود هندی از هر کدام به مقدار کافی برداشته و برابر همه آنها نمک اضافه کرده با مسواک خیس شده دهان را بشویند. این فرمول دهان را خوشبو و ترد کرده از پوسیدگی دندانها و نیز از بوی بد دهان جلو گیری می نماید مخصوصاً توصیه می شود که قبل از خوابیدن با این فرمول دهان شویه نمایند.

و نسخه های دیگر مثل نسخه برای سفید کردن دندانها و نسخه برای کندی دندان و نسخه برای جرم دندان و نسخه برای تعییر شکل دندانها به وسیله رسوبات، به افرادی که فرم را پر کرده و شماره پرونده دارند پیشنهاد داده می شود.

 

توجه:سایت جدید حکیم عباس با تصاویر بیماری ها و...راه اندازی شد


دسته ها :
X