معرفی وبلاگ
وبلاگ حکیم عباس بطور رایگان خدمات (طب گیاهی - سنتی ایران) را با تکنیک پیشرفته جهت مشخص کردن خلط غالب مزاجها و نسخه برای پاک کردن خلط غالب مثال دموی ( پرخونی ) و بلغمی و صفراوی و سوداوی و راه درمان اکثر بیماریها و برخی از بیماری های که امروزه در علم پزشکی داروی برایش یافت نشده یا اگر هم هست به صورت مسکن پیشنهاد می شود را در هر دو علوم یعنی شیمیایی و گیاهی ارائه می کند و معمولاً داروی گیاهی پیشنهاد میدهد. و هم وطن نان عزیزم می توانند از این فرصت بهره کافی را ببرند. در اینجا از پزشکان متخصص و متعهد در هر زمینه ای که تخصص دارند و علاقه به خدمات رایگان هستند دعوت به همکاری می شوند.
صفحه ها
دسته
فهرست مطالب
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 460830
تعداد نوشته ها : 60
تعداد نظرات : 18

Skype online

My status

Skype Add:abbasghafari

Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 

 

 

توجه:سايت جديد حكيم عباس با تصاوير بيماري ها و...راه اندازي شد

پيش گفتار

بسم الله الرحمن الرحيم

سپاس و ستايش خداي را كه همه موجودات هستي ( انسان،نبات،جماد ) را از چهار اركان اصلي آب،هوا،خاك وآتش آفريده است.

سپاس و ستايش حضرت عليمي را كه نسخه ي بي زبان الذي اءنزل الدواء از كلمات الدواء از كلمات حكمت بالغه او به مزاج تمام بيماران سازش داشته واز داروي شفابخش ((ما هو شفاء و رحمة للمؤمنين )) ورهبري او به سوي گسترش بهتر (( الذي خلقتني و هو يهدين )) و تغذيه صحيح تر و غذاي نيروبخش (( هو يطعمني و يسقين )) و شفاي حكيمانه (( واذا مرصت و هو يشفين )) و نيروي  حيات بخش (( والذي يميتني ثم يحيين )) و نيز سپاس به پيشگاه يكتائي كه همه ي عاصيان طمع به لطف و كرمش دوخته و (( والذي اطمع ان يغفرلي خطيئتي يوم اادين )) كه اي پروردگار يكتا (( هب لي حكما و الحقني بغالصالحين )) و الحمد الله كما هو اهله ايزد يكتائي را كه به حضرت موسي ( ع ) چنين فرمود:

(( اتريدان يبطل حكمتي بتو كلك عما من اودع منافع في هذه العقا فيرفبعزتي و جلالي ما اشفيك حتي تستمل مما عينوا )) و درود بر آخرين پيامبرانش محمد ( ص ) كه فرمود (( لكل داء دواء هر دردي را درماني است اما افسوس كه آدمي نه سپاس تندرستي  و سلامتي را به جا مي آورد و نه درود زندگي و حيات را. پس از مرگ ناله مي كند  كه اي كاش دو باره به زندگي دنيا بر مكشتم كه مي دانستم چه بايد كرد، غافل از اينكه هر روز كه از خواب بيدار مي شود، آنچنان است كه به اين جهان برگشته است اين رفت و برگشت هزاران مرتبه تكرار مي شود، اما هنوز در خواب غفلت است كه نه در كردار ونه در گفتار و نه در خوراك و پوشاكش تغييري مي دهد هر روز مريض تر از روز پيش و عاصي تر از روز نخست.

نسخه درمان بيماري گناه

حضرت امير المومنين علي ( ع ) خدايت رحمت كند آيا براي درد گناه داروئي آورده اي ؟ طبيب مگر، گناه درد يا بيماري است.

حضرت امير المومنين علي (ع) آري گناه بيماري است و مردم را به زحمت انداخته است. بلي از اينجا برخيز و به بوستان ايمان برو چون وارد شدي مقداري از ريشه درخت نيت و دانه هاي پشيماني و قدري از درخت توبه و تخم ورع و ميوه فهم و اندوه از شاحه هاي يقين و مغز اخلاص و پوست اجتهاد و مقداري هم از ساقه هاي انابه و زهر برگردان تواضع گرفته همه را به حواس جمع و با دلي متوجه و فهمي سرشار، با انگشتان تصديق و كف توفيق ميان طشت تحقيق مي ريزي و با آب چشمانت شستشو مي دهي و آنگاه تمام را در ديگ اميد ريخته و با آتش اشتياق مي جوشاني، آنقدر تا مواد زائد در جوش جدا شده و عصاره و خامه حكمت بدست آيد، سپس آن را گرفته در بشقاب رضا و تسليم ريخته و باد نفخ و نسيم استغفار بر آن ميدمي تا بيشتر از آنكه فاسد شده، خنك شود و اين برايت گوارا مي شود آنگاه در جائي كه آدمي نباشد و جز خدا كسي ترا نبيند مي نوشي اين است داروئي كه درد گناه را ساكت و جراحات معصيت را التيام مي بخشد چنانچه اثري از آن باقي نمي ماند يافعي در روض الرياض.

وبلاگ حكيم عباس بطور رايگان خدمات درماني ( طب گياهي - سنتي ايران ) را با تكنيك پيشرفته جهت مشخص كردن غالب خطاي مزاجها و نسخه براي پاك كردن خطاي غالب مثال صفراوي - سوداوي - بلغمي - و دموي ( پرخوني ) و راه درمان اكثر بيماريها و برخي از بيماري هاي كه امروزه در علم پزشگي داروي برايش يافت نشده يا اگر هم هست به صورت مسكن پيشنهاد مي شود را در هر دو علوم يعني شيميايي و گياهي ارائه مي كند و معمولاً داروي گياهي پيشنهاد ميدهد. و هم وطن نان عزيزم مي توانند از اين فرصت بهره كافي را ببرند. در اينجا از پزشكان متخصص و متعهد در هر زمينه اي كه تخصص دارند و علاقه به خدمات رايگان هستند دعوت به همكاري مي شود. نظرهاي شما باعث دلگرمي ما خواهد شد. 

 

  توجه:سايت جديد حكيم عباس با تصاوير بيماري ها و...راه اندازي شد


دسته ها :
X