معرفی وبلاگ
این وبلاگ هم اخبار مربوط دانشگاه پیام نور را میگه ، هم داستان و گاه گداری هم مطالب خواندنی دیگه امیدوارم مورد قبولتون واقع بشه *************************** *************************** برای بهتر دیدن هر مطلب بر روی لینک ( ادامه مطلب ) که پایان هر قسمت آمده کلیک کنید *************************** *************************** وقتی چیزی را از دست دادی، درس گرفتن از آن را از دست نده. *************************** ***************************
دسته
پيوند ها
پايگاه هاي علمي
دانشگاه هاي ايران
ژورنال هاي شيمي
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 477733
تعداد نوشته ها : 827
تعداد نظرات : 236
فریاد ها را همه می شنوند هنر واقعی شنیدن صدای سکوت است - دکتر علی شریعتی
Rss
طراح قالب
محمدرضا عابدي

 

شيوه جديد برگزاري آزمونهاي ميان ترم در پيام نور

 

جلسه توجيهي معاونان آموزشي دانشگاه پيام نور به صورت ويدئو كنفرانس با حضور 31 استان برگزار شدبه گزارش خبرنگار دانشگاه نيوز" جلسه توجيهي معاونان آموزشي دانشگاه پيام نور صبح امروز به صورت ويدئو كنفرانس با حضور 31 به مركزيت دانشگاه پيام نور بر گزار شد.

معاون آموزش و سنجش دانشگاه پيام نور هدف از برگزاري اين جلسه را توجيه روساي استاني،روساي مراكز و واحد ها و مديران حراست استانها در خصوص نحوه برگزاري امتحانات عنوان كرد.

دكتر معتمدي در مورد نحوه برگزاري شيوه جديد آزمونهاي ميان ترم گفت:بر گزاري آزمونها به شيوه ي ترمهاي قبل است اما شيوه ارسال سوال به صورت نرم افزاري به تمام مراكز و واحد ها خواهد بود. 

وي هدف از برگزاري اين نشست را برگزاري هرچه بهتر آزمونها در ترم جاري عنوان كرد و افزود: روساي استانها و كليه مراكز و واحد ها بايد به سلامت بر گزاري امتحانات اهميت قابل توجهي دهند.

دسته ها : اخبار دانشگاه
سه شنبه 12 2 1391 5:54 بعد از ظهر
X