معرفی وبلاگ
این وبلاگ هم اخبار مربوط دانشگاه پیام نور را میگه ، هم داستان و گاه گداری هم مطالب خواندنی دیگه امیدوارم مورد قبولتون واقع بشه *************************** *************************** برای بهتر دیدن هر مطلب بر روی لینک ( ادامه مطلب ) که پایان هر قسمت آمده کلیک کنید *************************** *************************** وقتی چیزی را از دست دادی، درس گرفتن از آن را از دست نده. *************************** ***************************
دسته
پيوند ها
پايگاه هاي علمي
دانشگاه هاي ايران
ژورنال هاي شيمي
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 477814
تعداد نوشته ها : 827
تعداد نظرات : 236
فریاد ها را همه می شنوند هنر واقعی شنیدن صدای سکوت است - دکتر علی شریعتی
Rss
طراح قالب
محمدرضا عابدي


معاون امور توانبخشي سازمان بهزيستي كشور گفت: در سال جاري تسهيلات مناسبي براي دانشجويان پيش‌بيني شده است بطوري كه دانشجويان معلول بدون شهريه در دانشگاه پيام نور ثبت‌نام مي‌كنند. 
يحيي سخنگويي با اشاره به ابلاغ بخشنامه‌هاي جديد سازمان بهزيستي در خصوص ارائه خدمات در بخش دانشگاهي به معلولان اظهار داشت: اين دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها طي هفته جاري به استانها ابلاغ مي‌شود و از زمان ابلاغ قابليت اجرايي دارد.

وي تصريح كرد: در بازبيني خدمات و تسهيلات دانشگاهي سعي شده است عدالت حفظ شود بطوري كه بسياري از دانشجويان مي‌توانند از اين امكانات استفاده كنند.

سخنگويي افزود: علاوه بر اينكه دانشجويان معلول بدون شهريه در دانشگاه‌هاي پيام نور ثبت نام مي‌كنند اين افراد مي‌توانند بدون شهريه و بدون پرداخت ريالي در دانشگاه‌هاي دولتي به صورت شبانه تحصيل كنند.

معاون امور توانبخشي سازمان بهزيستي كشور در ادامه در خصوص نتيجه نهايي سوخت معلولان خاطرنشان كرد: شب گذشته جلسه‌اي با حضور رئيس سازمان در اين خصوص برگزار شد و به نتايج خوبي دست پيدا كرديم.

وي ادامه داد: چنانچه نتوانيم سهميه سوخت معلولان را در سازمان هدفمند‌سازي يارانه‌ها و ستاد مديريت سوخت تامين كنيم راهكارهاي جديدي براي پرداخت اين سهميه پيش‌بيني شده است.

سخنگويي در پاسخ به اين پرسش كه سرانجام سهميه سوخت معلولان چه زماني پرداخت خواهد شد افزود: سعي خواهد شد در اولين فرصت اين سهميه پرداخت شود.

دسته ها : اخبار دانشگاه
سه شنبه 5 2 1391 12:41 صبح
X