معرفی وبلاگ
این وبلاگ هم اخبار مربوط دانشگاه پیام نور را میگه ، هم داستان و گاه گداری هم مطالب خواندنی دیگه امیدوارم مورد قبولتون واقع بشه *************************** *************************** برای بهتر دیدن هر مطلب بر روی لینک ( ادامه مطلب ) که پایان هر قسمت آمده کلیک کنید *************************** *************************** وقتی چیزی را از دست دادی، درس گرفتن از آن را از دست نده. *************************** ***************************
دسته
پيوند ها
پايگاه هاي علمي
دانشگاه هاي ايران
ژورنال هاي شيمي
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 477614
تعداد نوشته ها : 827
تعداد نظرات : 236
فریاد ها را همه می شنوند هنر واقعی شنیدن صدای سکوت است - دکتر علی شریعتی
Rss
طراح قالب
محمدرضا عابدي

 

كشورهاي مختلف
چه نوع صورتي را زيبا مي‌دانندايران

آمار جراحي بيني در كشور ما آنچنان بالا رفته است كه مي‌توان گفت در تهران سالانه ٣٠ هزار جراحي بيني انجام مي‌شود بنابراين با كمي اغماض مي‌توان گفت در ايران داشتن يك بيني زيبا معيار زيبايي است.

 

آسياي جنوبي

ساكنان جنوب شرقي آسيا داشتن پوست سفيد را نشان دهنده زيبايي مي‌دانند به همين دليل استفاده از لوازم آرايشي و بهداشتي در اين منطقه بسيار زياد است.

 

غرب آفريقا

در اين مناطق هر چه وزن بيشتر و خط‌هاي كششي بيشتري داشته باشيد جذاب‌تريد به همين دليل خانواده‌ها دختران دم‌بخت را به مراكز افزايش وزن مي‌فرستند.

 

كره جنوبي

در كره آنهايي كه داراي پلك‌هاي زيبا باشند جذاب‌ترند به همين دليل جراحي پلك در اين كشور داراي طرفداران بسيار زيادي است زيرا كره‌اي‌ها خواهان چشم‌هاي درشت و پلك‌هاي زيبا هستند.

 

فرانسه

فرانسوي‌ها با اين كه در معدن لوازم آرايش به سر مي‌برند معتقد هستند كه همان چهره واقعي خودشان زيبا است و نبايد تغييري بر روي ان ايجاد كنند.

 

نيوزلند

نيوزلندي‌ها براي زيبا كردن خود سعي مي‌كنند سر و صورت خود را با لوازم خالكوبي خالكوبي كنند.

 

چين

چيني‌ها معتقد هستند بلندقدترين آنها خوشگل‌تر است اما متاسفانه نمي‌توانند كار زيادي بر روي قد و قواره خود انجام دهند.


دسته ها : متفرقه 2
شنبه 2 2 1391 9:21 صبح
X