معرفی وبلاگ
این وبلاگ هم اخبار مربوط دانشگاه پیام نور را میگه ، هم داستان و گاه گداری هم مطالب خواندنی دیگه امیدوارم مورد قبولتون واقع بشه *************************** *************************** برای بهتر دیدن هر مطلب بر روی لینک ( ادامه مطلب ) که پایان هر قسمت آمده کلیک کنید *************************** *************************** وقتی چیزی را از دست دادی، درس گرفتن از آن را از دست نده. *************************** ***************************
دسته
پيوند ها
پايگاه هاي علمي
دانشگاه هاي ايران
ژورنال هاي شيمي
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 480960
تعداد نوشته ها : 827
تعداد نظرات : 236
فریاد ها را همه می شنوند هنر واقعی شنیدن صدای سکوت است - دکتر علی شریعتی
Rss
طراح قالب
محمدرضا عابدي

 

ايجاد ظرفيت در رشته هاي فني مهندسي پيام نور

 

حسين نادري منش، معاون آموزشي وزير علوم تحقيقات و فناوري گفت: براي ايجاد ظرفيت در رشته هاي فني مهندسي بررسي هاي صورت گرفته چنانچه در سال گذشته در برخي از رشته هاي فني مهندسي دانشگاه پيام نور امكانات آزمايشگاهي مشخص شده است و با توجه به تعداد 500 شعبه پيام نور شكي نيست ارزيابي كلان با توجه به امكانات صورت مي گيرد.
نادري منش تصريح كرد: به صورت جدي بحث كيفيت در دانشگاه پيام نور در حال بررسي و ارزيابي است چنانچه سالانه بيش از يك ميليون متر مربع فضاي آموزشي در كشور به دانشگاه پيام نور ارائه شده است.

وي تصريح كرد: در خصوص تجهيزات آزمايشگاهي اين دانشگاه بايد بيان كنم كه با توجه به تمهيدات صورت گرفته از طرف دولت و مجلس حمايت هاي زيادي صورت گرفته است.
دسته ها : اخبار دانشگاه
چهارشنبه 30 1 1391 9:21 بعد از ظهر
X