معرفی وبلاگ
این وبلاگ هم اخبار مربوط دانشگاه پیام نور را میگه ، هم داستان و گاه گداری هم مطالب خواندنی دیگه امیدوارم مورد قبولتون واقع بشه *************************** *************************** برای بهتر دیدن هر مطلب بر روی لینک ( ادامه مطلب ) که پایان هر قسمت آمده کلیک کنید *************************** *************************** وقتی چیزی را از دست دادی، درس گرفتن از آن را از دست نده. *************************** ***************************
دسته
پيوند ها
پايگاه هاي علمي
دانشگاه هاي ايران
ژورنال هاي شيمي
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 477680
تعداد نوشته ها : 827
تعداد نظرات : 236
فریاد ها را همه می شنوند هنر واقعی شنیدن صدای سکوت است - دکتر علی شریعتی
Rss
طراح قالب
محمدرضا عابدي

شخصيت شناسي
از روي انگشتر
انگشتر خود را در كدام انگشت به دست مي‌كنيد؟

انگشت شست
انگشت اشاره
انگشت وسط
انگشت انگشتري
انگشت كوچك
انگشتر به دست نمي‌كنم

 

انگشت شست:

شما مجذوب كالاهاي مدرن و روز هستيد از مورد توجه قرار گرفتن لذت مي‌بريد شما تفريح را دوست داريد و از زندگي لذت مي‌بريد و همشه آماده هستيد تا با چيزهاي جديد رو به رو شويد.

 

انگشت اشاره:

شما داراي اعتماد به نفس و مسئوليت‌پذير هستيد. رهبري و هدايت را دوست داريد و مي‌توانيد در ظاهر بسيار جدي و خشن باشيد اما در باطن ملايم و حساس هستيد.

 

انگشت وسط:

بيشتر افرادي كه در اين گروه قرار دارند از رشد و بالندگي سر باز مي‌زنند و بيشتر خودمحور هستند با وجود اين همشه بي‌ريا هستند به خصوص نسبت به خانواده و دوستان‌شان.

 

انگشت انگشتري:

شما فردي حساس و رومانتيك هستيد عميقًا اميد داريد تا عشقي بيابيد كه گرما بخش دل و ابدي باشد.

 

انگشت كوچك:

شما فردي مهربان و متواضع هستيد به جزئيات توجه مي‌كنيد و دوست نداريد در كارهايتان كوچك‌ترين اشتباهي از شما سر بزند شما بيش از حد خود را به كار مشغول مي‌كنيد.

 

در چند انگشت:

آن عده از افراد كه در دو انگشت يا بيشتر انگشتر دارند اعتماد به نفس ندارند و هميشه مراقب هستند تا عشق واقعي‌شان را بيابند عاشق تجملات هستند اما آن را جايگزين ناقابلي براي دوستان و عاشق خود مي‌دانند.

 

انگشتر به دست نمي‌كنيد:

شما خواستار زندگي ساده و بدون تجملات هستيد فردي بي‌ريا، قابل اطمينان، آرام، باهوش و سخت‌كوش هستيد و هميشه دوستدار آموختن چيزهاي تازه‌ايد. به دليل احساس خجالتي كه داريد از جمع دوري كرده و تا جايي كه بتوانيد از مشاجره پرهيز مي‌كنيد.


دسته ها : مجله سلامت 10
شنبه 26 1 1391 11:47 بعد از ظهر
X