دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 290304
تعداد نوشته ها : 773
تعداد نظرات : 134
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
رییس جمهور در دیدار جمعی از دانشجویان:
انتخابات ریاست جمهوری پیروزی هفتاد میلیون ایرانی بود

رییس جمهور با تأکید بر اینکه دشمنان دست و پا می‌زنند تا از ارزش پیروزی ملت ایران بکاهند گفت: مسائلی که اتفاق می‌افتد به لطف خدا عظمت پیروزی را دو برابر می‌کند زیرا هر چقدر غربی‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران موضع بگیرند اراده ملت ایران برای ایستادگی در مقابل زورگویان چند برابر می شود.

به گزارش برنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر محمود احمدی نژاد پنج شنبه شب در دیدار جمعی از دانشجویان مبانی فعالیت‌های دولت را همچون گذشته، نوکری و دست بوسی مردم و عدالت و پیشرفت برشمرد و اظهار داشت: سیاست این دولت حرکت در مسیر آرمان های امام و انقلاب اسلامی تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری خواهد بود.

رییس جمهور با بیان اینکه حضور ملت در انتخابات ریاست جمهور ،پیروزی هفتاد میلیون ایرانی بود،تصریح کرد: شرکت چهل میلیون نفر در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری که یک حماسه عظیم و به یادماندنی را رقم زدند نوید آینده روشن برای ایران اسلامی است.

 احمدی‌نژاد جهش به سکوی بالاتر و حرکت با انرژی بیشتر را منطق انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: تجدید بیعت با انقلاب، تجمیع و هم‌افزایی اراده‌های مردم و جوشش و خیزش مجدد و جوانسازی انقلاب از جمله ویژگی‌های انتخابات در نظام جمهوری اسلامی است.

ریس‌جمهور انتخابات اخیر را نقطه عطف در تاریخ انقلاب دانست و تصریح کرد: امروز دشمنان به دلیل حضور حداکثری و چشمگیر مردم در انتخابات ناراحت هستند و به فضل الهی اراده ملت ایران و انقلاب اسلامی در جهان با سرعت بیشتر شکوفا خواهد شد.

رییس جمهور در این دیدار با تأکید بر اینکه دشمنان دست و پا می‌زنند تا از ارزش پیروزی ملت ایران بکاهند گفت: مسائلی که اتفاق می‌افتد به لطف خدا عظمت پیروزی را دو برابر می‌کند زیرا هر چقدر غربی‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران موضع بگیرند اراده ملت ایران برای ایستادگی در مقابل زورگویان چند برابر می شود.

احمدی‌نژاد با اشاره به تحرکات برخی مخالفان نظام در خارج از کشور گفت: به لطف خدا پتانسیل و انرژی که ملت به شعارها و آرمانهای انقلاب دمیده ، نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است.

وی با بیان اینکه انتخابات دهم ریاست جمهوری اساس دمکراسی لیبرال در جهان را زیر سوال برده است، گفت: سران برخی کشورها معتقدند که تأثیر حضور ملت ایران معادلات نظام دموکراسی لیبرال را به چالش خواهد کشید.

رییس‌جمهور با تأکید بر ضرورت تعامل سازنده با جهان معاصر تصریح کرد: ساختن کشور بدون تعامل با جهان و ساختن درست، بدون تأثیرگذاری بر دیگران محال است، زیرا بدون اصلاح جهان نمی‌توان حیات طیبه برقرار کرد.

دکتر احمدی‌نژاد با اشاره به خدمات انجام شده در طول 30 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با تأکید بر اینکه ساختن سریع کشور امری شدنی است، گفت: قوه اجرایی و دولت باید عالمانه و به سرعت تصمیم‌گیری و تلاش کند تا با یاری خداوند و همراهی مردم هر چه سریعتر راه رشد و تعالی پیموده شود و ملت بزرگ ایران پله های ترقی و پیشرفت را به سرعت طی نماید.

وی با بیان اینکه ارتقاء جایگاه زنان در جامعه از جمله اولویت‌های دولت است، تأکید کرد: نقشی که خداوند به زن داده است، بسیار مهم و مؤثر است و دولت باید تلاش کند تا بستر لازم برای ارتقاء جایگاه عمومی زنان به ویژه در زمینه های مدیریتی فراهم شود.

احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه در دمکراسی غرب مردم و ارزشهای متعالی کنار گذاشته می‌شوند، تصریح کرد: آرمان و خواستگاه انقلاب اسلامی با سایر انقلاب‌ها متفاوت است، زیرا در جمهوری اسلامی بر آمده از انقلاب، هدف ساختن و تحقق آرمان‌های الهی و دستورات پیامبر اسلام و در نتیجه کمال بشری است.
در پایان این دیدار رییس جمهور به سوالات جمعی از دانشجویان حاضر پاسخ گفت.


انتهای خبر // شبکه خبری برنا//230 - 230 - 72//www.BornaNews.ir
جمعه بیست و نهم 3 1388


به گزارش خبرنگار سیاسی برنا، میثم عبدالوند یکی از اهالی محله چیذر که چند روز پیش درحال مشاهده آشوبهای خیابانی بوده است، توسط صدها نفر از آشوب گران خیابانی بشدت مورد ضرب وجرح قرارگرفت .

وی امروز ازاتاق مراقبتهای ویژه خارج شد و مابه عیادت او رفتیم که باتوجه به وخامت حال وی توانستیم چند دقیقه ای گزارش تهیه کنیم.
او که 25سال سن دارد درشرح واقعه اظهارداشت: دو شب پیش یعنی شب 26 خرداد حدود ساعت 12 در محله چیذر به همراه چندتن از دوستان درحال صحبت کردن بودیم که سر و صدایی از طرف پارک قیطریه شنیدیم .
وی افزود: به خاطر کنجکاوی با 4نفر از دوستان به پار ک مراجعه کردیم تاجویای اوضاع و احوال شویم وقتی رسیدیم دیدیم حدود 1500نفر تجمع کرده اند و ماشینها را متوقف و ترافیک شدید ایجادکرده اند .
عبدالوند تصریح کرد: به خاطر کنجکاوی به فاصله حدود 150 متر باجمعیت فقط در حال تماشا بودیم که ناگهان متوجه هجوم جمعیت به سمت خودمان شدیم.
وی تاکید کرد : آنها با سنگ، چوب و چاقو به ما حمله ور شدند و خوشبختانه چند نفر ازدوستان موفق به فرار شدند ولی من و یکی ازدوستان بین جمعیت محاصره شدیم.
این همشهری تهرانی افزود: جمعیت به طرز وحشیانه ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند به نحوی که با سنگ چندین ضربه به سر ، دهان و صورت من زدند و دندان و بینی ام شکست، چندین ضربه نیز با چاقو به کمر و پهلوی من زدند .
وی تاکید کرد: این قدر لگد به پهلوهای من زدند که دستگاه تنفسی ام به سختی کار می کند و تنفس برایم خیلی سخت است درحال حاضر سینه ام پر از خون است .
عبدالوند اظهارداشت: آنها اسپری اشک آور در دهان من خالی کردند و از دیوار پارک که حدود 3 الی 5/3 متر ارتفاع داشت مرا به پایین پرتاب کردند وبعداز حدود یک ربع که کنار دیوار افتاده بودم چند نفر من را پیدا کردند و به بیمارستان رساندند .
وی افزود: گناه ما دراین صحنه فقط این بود که ما حزب الهی بودیم ودرصورت ما ریش بود وبه این گناه کتک خوردیم ، سوال من این است آیا اینها که این طور عمل می کنند واقعا بدنبال بدست آوردن رای هستند و می خواهند از کاندیدای خاصی حمایت کنند، یقینا این طور نیست اگر هم هست روش کار غلط است و با وحشی گری و ضرب و شتم راه به جایی نمی برند .
وی که به سختی سخن می گفت و شنیدن صدایش به زحمت مقدور بود تصریح کرد: اگر تقلبی درانتخابات باشد که نیست راه اعتراض کردن این نیست، چند شب پیش تمام تماسهای مردمی با شبکه بی بی سی از هواداران یک کاندیدای خاص بودند،که درخیابانها آشوب راه انداخته اند و جالب این است که طوری مظلوم نمایی می کنند و خود را از رسانه جهانی معرفی می کنند که جهانیان فکر می کنند واقعا اینها به حق هستند، جهانیان نمی دانند که اینها تعداد معدودی از 40میلیون نفری هستند که درانتخابات شرکت کرده اند .
عبدالوند بااشاره به اینکه مسوول ریختن خون همشهریان ما درجریان این آشوبها چه کسی است؟ اظهار داشت: مگر کسانی که کشته شده اند با هر فکر ومنش و روشی حق زندگی دراین جامعه رانداشتند و به عنوان یک جوان ایرانی حق راه رفتن درخیابان رانداشته اند .
وی تاکید کرد: چرا باید موتور مردم را بگیرند و آتش بزنند به چه حقی چنین اعمالی را انجام می دهند چرا با چوب و چاقو به چند جوانی که نظاره گر بودند حمله می کنند، این چه منطق وتفکری است؟
وی درحالی که به شدت اظهار ناراحتی می کرد، تصریح کرد: دلم به حال کسانی می سوزد که دراین شبها بدون کوچکترین تقصیری کشته شده اند بدون هیچ دلیل خاصی، فقط به خاطر اینکه جوانی هستند که گرایش به اسلام دارند، کتک خوردند و مجروح شدند وحتی جان خودرا ازدست دادند.
عبدالوند افزود: آشوبگران به دنبال مسئله انتخابات نیستند بلکه هدف اینها براندازی نظام است، خواهان حذف نظام جمهوری اسلامی هستند، کسانی هستند که ضد اسلام عمل می کنند، چطور است که کاخ سفید و سردمداران غربی از فرانسه ، آلمان و انگلیس حامی اینها هستند و از این آشوبگران حمایت می کنند.
وی تاکید کرد مابه جرم طرفداری از اسلام کتک خوردیم و این اغتشاشات هیچ ربطی به انتخابات ندارد و از جای دیگری هدایت می شود، چطور شده تمام رسانه هایی که 30سال است برعلیه نظام صحبت می کردند، حالا قیم تعداد معدودی شورشی شده اند و از برخی کاندیداها می خواهند که حق خود را مطالبه کنند.
عبدالوند خاطر نشان کرد: بالای 90 درصد این آشوبگران جوانان نا آگاه هستند و تعداد کمی افراد به صورت سازماندهی شده بین این جمعیت، مابقی را هدایت می کنند و جالب این است که خود هدایتگران سریع صحنه را خالی می کنند و کمترین صدمه را می بییند .
وی در پایان تاکید کرد: این آشوبهای خیابانی به یقین مقابله انقلاب با ضد انقلاب است و این شورش گران با اساس این انقلاب مشکل دارند و دنبال آزادی بادیدگاه حیوانی آن هستند واین موضوع تقصیر این توده جوانان نیست بلکه برخی از افراد سود جو از احساسات نرم ولطیف اینها سوءاستفاده می کنند تا به اهداف شوم سیاسی خود برسند.


مادری و دختر خردسالش را یک روز پس از میلاد زهرای اطهر(س) و روز مادر در محل مهدکودک دخترک، به رگبار می بندند و به زندگی هردویشان خاتمه می دهند.

- تعداد زیادی از دوستان هم دانشگاهی ام چاقو خورده اند، دست و پایشان شکسته یا قسمتی از بدنشان سوخته است.
- یکی از بچه حزب اللهی ها را از روی موتور نقش زمین می کنند و بعد او را می کشند.
- دو نفر انسان بی‌گناه در اثر جنون یک هوادار، جلوی مسجد امام صادق(ع) در میدان فلسطین کشته می شوند.
- یکی از نیروهای بسیج شهری را بدجوری می کشند.
این بچه حزب اللهی ها و بسیجی ها برای تامین امنیت مردم و نه برای اوباش گری به خیابان‌ها آمدند و حالا تعدادی بیشتر از آنچه در بالا ذکر کردم از این صنف از انسان‌ها که مثل ما نفس می کشیدند، خانواده داشتند و هزاران امید و آرزو برای آینده شان، دیگر نمی توانند مانند ما نفس بکشند و امید و آمالی برای آینده شان داشته باشند.
چه شد که کار ما به اینجا رسید؟
آیا مساله، باخت موسوی بود؟ آیا مساله تقلب در انتخابات بود؟
اگر مساله اینهاست پس نیروهای آدمکش کومله و حزب دموکرات و اعضای گروهک منافقان و تعداد زیادی از اوباش شهر تهران که نمی دانند انتخابات با "ت" نوشته می شود یا با "ط"، در بین هواداران دوآتشه میرحسین موسوی چه می کنند؟
البته باید حساب این جنایتکاران را کاملا از حساب طیف گسترده ای از هواداران موسوی که به خیابان‌ها می آیند، تکبیر سر می دهند، بوق می زنند و روبان سبزی به فرمان اتومبیل‌ها و دست‌هایشان می بندند، جدا کرد؛ هوادارانی که شاید، "عاشقانه" این کارها را انجام می دهند و اصرار به نمایش آن نمادها دارند.
عاشقانه از این بابت که با زمینه چینی های طولانی و با مهارتی آمریکایی - انگلیسی، این گونه به آنان القاء شده که این دولت دروغگوست، در انتخابات تقلب کرده و حالا هر دفاعی هم که می کند دروغ است و بنابراین مهندس موسوی که هوادارانش کل خیابان طولانی ولیعصر(عج) را سبزپوش می کردند [پس اکثریت ملت هم همینگونه بودند!] مظلوم واقع شده و کودتایی در نظام جمهوری اسلامی ایران جریان یافته است.
پس از این القائات حرفه ای با سوء استفاده از این احساسات پاک و ظلم ستیز درصدد تحقق آرزوهای سی ساله باندی هستند که تمام خاک ایران را ملک پدری خود می دانند و مردم سرفراز این خطه را رعایای آن ملک!
امروز جریان قدرت و ثروت، بازی دو سر باخت را برای قاطبه هواداران جوان مهندس موسوی تدارک دیده اند و از آنها به عنوان دست افزاری برای رسیدن به مطامع خویش سود می برند. دوحالت بیشتر متصور نیست؛ یا این اعتراضات نتیجه می دهد یا نمی دهد در هر دو صورت آنکه از این اغتشاشات آسیبی ندیده و اتفاقا سود زیادی هم برده همین طایفه هزار فامیل است.

من به عنوان یک تهرانی از طرف مردم مختاری و جوادیه و شوش، از ساکنان محترم ولنجک و ونک و شمرون عذر می خواهم! من به عنوان یک مشهدی از طرف بچه محل های گلشهر و سیّدی و طلاب، از اهالی محترم و متشخص سجادشهر و امامیه و آب و برق عذر می خواهم! - من عذر می خواهم.


- من از طرف آقای احمدی نژاد، از آقای موسوی عذر می خواهم که رای لازم را برای ریاست جمهوری نیاورده اند.

- من از طرف همه کسانی که به آقای احمدی نژاد رای داده اند، از کسانی که به آقای موسوی رای داده اند عذر می خواهم که چرا دو سوم از یک سوم بیشتر است.

- من از طرف همه روستاییان و شهرستانی های مناطق محروم، از بالاشهری ها به ویژه بالاشهرنشین های تهرانی عذر می خواهم که به آقای موسوی رای نداده اند.

- من به عنوان یک تهرانی از طرف مردم مختاری و جوادیه و شوش، از ساکنان محترم ولنجک و ونک و شمرون عذر می خواهم.

- من به عنوان یک مشهدی از طرف بچه محل های گلشهر و سیّدی و طلاب، از اهالی محترم و متشخص سجادشهر و امامیه و آب و برق عذر می خواهم.

- من به عنوان یک ایرانی از طرف مردم کهنوج و عنبرآباد کرمان، از آقای میرحسین موسوی عذر می خواهم که به موج سبز نپیوستند.

- من از طرف مردم لرستان و آذربایجان، از دکتر زهرا رهنورد عذر می خواهم که بر خلاف توقع ایشان، قبیله گرایی و نژادپرستی نکرده اند و بر اساس مصلحت شان تصمیم گرفته اند.

- من از طرف شورای نگهبان از اوباما و نتانیاهو عذر می خواهم که به محض مشخص شدن نتیجه انتخابات به نفع احمدی نژاد، اعتبار انتخابات ایران را لغو نکرده است.

- من به طور کلی عذر می خواهم و امیدوارم اغتشاش گران محترم به من و سایر مردم فرصت دهند تا بار دیگر پیش از رای دادن، نظر آنان را جویا شویم.

- من اساساً عذر می خواهم و تعجب می کنم چرا به خاطر این که به احمدی نژاد رای داده ام، خدا مرا به سنگ و چوب تبدیل نکرده است!
- من همچنان عذر می خواهم.
دسته ها : طنز انتخاباتی
جمعه بیست و نهم 3 1388

رئیس جمهور پس از نشست هیات دولت در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که از آقای احمدی ن‍ژاد سوال کرد ،

 

 آقای رییس جمهور آیا شما تاریخ ازدواج خود را به یاد دارید؟
احمدی نژاد بی درنگ گفت : بله ... روز شنبه 2۳ خردادماه سال 1359

وقتی این تاریخ را گفت :‌همه یک صدا به یاد روز جمعه تاریخ 22 خردادماه 1388 یعنی جمعه گذشته افتادند که ملت ایران در یک حماسه تاریخی و ماندگار و با مشارکت 85 درصدی خود برای بار دوم با بیش از 24 میلیون رای به ریاست جمهوری دکتر احمدی ن‍ژاد، مهر تایید گذاشتند.

خبرنگار دیگری از رییس جمهوری پرسید،‌آیا به یاد دارید که مراسم ازدواج شما کجا برگزار شد؟

رییس جمهوری هم پاسخ داد:‌بله در عباسی در انتهای خیابان نواب قرار داشت که البته امروز شکل آن کاملا تغییر کرده است، مگر می شود که انسان بهترین روز زندگیش را از یاد ببرد.


 

جمعه بیست و نهم 3 1388
X