دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 410388
تعداد نوشته ها : 362
تعداد نظرات : 42
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
جایزه

دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی با موضوع انتخاب دهم از 15 اردیبهشت تا 25 خرداد 88 برگزار گردید.

در این مسابقه که با استقبال خوب کاربران تبیانی مواجه شد در مدت ذکر شده بیش از 8000 پست با موضوع انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری و حاشیه های آن در وبلاگ های تبیان ثبت شد.

پس از بررسی های صورت گرفته بر اساس معیارهایی که در اطلاعیه مسابقه ذکر شده بود وبلاگ های اول تا دهم به این شرح اعلام می گردند:

1- جناب اقای محمد رضا زینلی (کمک هزینه سفر عتبات عالیات)

 http://moffline.tebyan.net

2- جناب اقای اسماعیل جوادی (سکه تمام بهار آزادی) ( بنده)

http://esmailjavadi.tebyan.net

3- جناب آقای مسعود محمد جعفر (سکه نیم بهار آزادی)

http://hamnafas.tebyan.net

4- جناب آقای مسعود بهمن آبادی (ربع سکه بهار آزادی)

http://bah1359.tebyan.net

5- جناب آقای حمید محمدی خواه (ربع سکه بهار آزادی)

http://tondar59.tebyan.net

6- جناب آقای روح الله گل محمدی (ربع سکه بهار آزادی)

http://drmgangineh.tebyan.net

7- جناب اقای علی کریمی (ربع سکه بهار آزادی)

http://14masoom.tebyan.net

8- جناب آقای علی رضا کلامی (ربع سکه بهار آزادی)

http://ark1212.tebyan.net

9- جناب اقای مهدی ذاکری (ربع سکه بهار آزادی)

http://zakery_m.tebyan.net

10- جناب آقای رسول احمدی (ربع سکه بهار آزادی)

http://rasoolahmadi.tebyan.net


ضمن تبریک به این عزیزان، از همه بزگوارانی که در این مسابقه ثبت نام و فعالیت نمودند قدردانی می کنیم.

این دوستان می توانید برای دریافت جایزه خود با شماره 81200000 تماس بگیرند.

برای ثبت وبلاگ اینجا کلیک کنید.

دسته ها :
دوشنبه هشتم 4 1388


به گزارش خبرنگار سیاسی برنا، میثم عبدالوند یکی از اهالی محله چیذر که چند روز پیش درحال مشاهده آشوبهای خیابانی بوده است، توسط صدها نفر از آشوب گران خیابانی بشدت مورد ضرب وجرح قرارگرفت .

وی امروز ازاتاق مراقبتهای ویژه خارج شد و مابه عیادت او رفتیم که باتوجه به وخامت حال وی توانستیم چند دقیقه ای گزارش تهیه کنیم.
او که 25سال سن دارد درشرح واقعه اظهارداشت: دو شب پیش یعنی شب 26 خرداد حدود ساعت 12 در محله چیذر به همراه چندتن از دوستان درحال صحبت کردن بودیم که سر و صدایی از طرف پارک قیطریه شنیدیم .
وی افزود: به خاطر کنجکاوی با 4نفر از دوستان به پار ک مراجعه کردیم تاجویای اوضاع و احوال شویم وقتی رسیدیم دیدیم حدود 1500نفر تجمع کرده اند و ماشینها را متوقف و ترافیک شدید ایجادکرده اند .
عبدالوند تصریح کرد: به خاطر کنجکاوی به فاصله حدود 150 متر باجمعیت فقط در حال تماشا بودیم که ناگهان متوجه هجوم جمعیت به سمت خودمان شدیم.
وی تاکید کرد : آنها با سنگ، چوب و چاقو به ما حمله ور شدند و خوشبختانه چند نفر ازدوستان موفق به فرار شدند ولی من و یکی ازدوستان بین جمعیت محاصره شدیم.
این همشهری تهرانی افزود: جمعیت به طرز وحشیانه ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند به نحوی که با سنگ چندین ضربه به سر ، دهان و صورت من زدند و دندان و بینی ام شکست، چندین ضربه نیز با چاقو به کمر و پهلوی من زدند .
وی تاکید کرد: این قدر لگد به پهلوهای من زدند که دستگاه تنفسی ام به سختی کار می کند و تنفس برایم خیلی سخت است درحال حاضر سینه ام پر از خون است .
عبدالوند اظهارداشت: آنها اسپری اشک آور در دهان من خالی کردند و از دیوار پارک که حدود 3 الی 5/3 متر ارتفاع داشت مرا به پایین پرتاب کردند وبعداز حدود یک ربع که کنار دیوار افتاده بودم چند نفر من را پیدا کردند و به بیمارستان رساندند .
وی افزود: گناه ما دراین صحنه فقط این بود که ما حزب الهی بودیم ودرصورت ما ریش بود وبه این گناه کتک خوردیم ، سوال من این است آیا اینها که این طور عمل می کنند واقعا بدنبال بدست آوردن رای هستند و می خواهند از کاندیدای خاصی حمایت کنند، یقینا این طور نیست اگر هم هست روش کار غلط است و با وحشی گری و ضرب و شتم راه به جایی نمی برند .
وی که به سختی سخن می گفت و شنیدن صدایش به زحمت مقدور بود تصریح کرد: اگر تقلبی درانتخابات باشد که نیست راه اعتراض کردن این نیست، چند شب پیش تمام تماسهای مردمی با شبکه بی بی سی از هواداران یک کاندیدای خاص بودند،که درخیابانها آشوب راه انداخته اند و جالب این است که طوری مظلوم نمایی می کنند و خود را از رسانه جهانی معرفی می کنند که جهانیان فکر می کنند واقعا اینها به حق هستند، جهانیان نمی دانند که اینها تعداد معدودی از 40میلیون نفری هستند که درانتخابات شرکت کرده اند .
عبدالوند بااشاره به اینکه مسوول ریختن خون همشهریان ما درجریان این آشوبها چه کسی است؟ اظهار داشت: مگر کسانی که کشته شده اند با هر فکر ومنش و روشی حق زندگی دراین جامعه رانداشتند و به عنوان یک جوان ایرانی حق راه رفتن درخیابان رانداشته اند .
وی تاکید کرد: چرا باید موتور مردم را بگیرند و آتش بزنند به چه حقی چنین اعمالی را انجام می دهند چرا با چوب و چاقو به چند جوانی که نظاره گر بودند حمله می کنند، این چه منطق وتفکری است؟
وی درحالی که به شدت اظهار ناراحتی می کرد، تصریح کرد: دلم به حال کسانی می سوزد که دراین شبها بدون کوچکترین تقصیری کشته شده اند بدون هیچ دلیل خاصی، فقط به خاطر اینکه جوانی هستند که گرایش به اسلام دارند، کتک خوردند و مجروح شدند وحتی جان خودرا ازدست دادند.
عبدالوند افزود: آشوبگران به دنبال مسئله انتخابات نیستند بلکه هدف اینها براندازی نظام است، خواهان حذف نظام جمهوری اسلامی هستند، کسانی هستند که ضد اسلام عمل می کنند، چطور است که کاخ سفید و سردمداران غربی از فرانسه ، آلمان و انگلیس حامی اینها هستند و از این آشوبگران حمایت می کنند.
وی تاکید کرد مابه جرم طرفداری از اسلام کتک خوردیم و این اغتشاشات هیچ ربطی به انتخابات ندارد و از جای دیگری هدایت می شود، چطور شده تمام رسانه هایی که 30سال است برعلیه نظام صحبت می کردند، حالا قیم تعداد معدودی شورشی شده اند و از برخی کاندیداها می خواهند که حق خود را مطالبه کنند.
عبدالوند خاطر نشان کرد: بالای 90 درصد این آشوبگران جوانان نا آگاه هستند و تعداد کمی افراد به صورت سازماندهی شده بین این جمعیت، مابقی را هدایت می کنند و جالب این است که خود هدایتگران سریع صحنه را خالی می کنند و کمترین صدمه را می بییند .
وی در پایان تاکید کرد: این آشوبهای خیابانی به یقین مقابله انقلاب با ضد انقلاب است و این شورش گران با اساس این انقلاب مشکل دارند و دنبال آزادی بادیدگاه حیوانی آن هستند واین موضوع تقصیر این توده جوانان نیست بلکه برخی از افراد سود جو از احساسات نرم ولطیف اینها سوءاستفاده می کنند تا به اهداف شوم سیاسی خود برسند.

رئیس جمهور پس از نشست هیات دولت در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که از آقای احمدی ن‍ژاد سوال کرد ،

 

 آقای رییس جمهور آیا شما تاریخ ازدواج خود را به یاد دارید؟
احمدی نژاد بی درنگ گفت : بله ... روز شنبه 2۳ خردادماه سال 1359

وقتی این تاریخ را گفت :‌همه یک صدا به یاد روز جمعه تاریخ 22 خردادماه 1388 یعنی جمعه گذشته افتادند که ملت ایران در یک حماسه تاریخی و ماندگار و با مشارکت 85 درصدی خود برای بار دوم با بیش از 24 میلیون رای به ریاست جمهوری دکتر احمدی ن‍ژاد، مهر تایید گذاشتند.

خبرنگار دیگری از رییس جمهوری پرسید،‌آیا به یاد دارید که مراسم ازدواج شما کجا برگزار شد؟

رییس جمهوری هم پاسخ داد:‌بله در عباسی در انتهای خیابان نواب قرار داشت که البته امروز شکل آن کاملا تغییر کرده است، مگر می شود که انسان بهترین روز زندگیش را از یاد ببرد.


 

جمعه بیست و نهم 3 1388

با سلام
من جوانی از نسل سوم هستم. انقلاب شما را ندیدم و یک سالگی عمرم، رهبرانقلاب از پیشمان رفت. اما آدمهایش  را حس کردم. شما خوب می دانی که باگذشت زمان آدم انقلابی، یک رنگ نمی ماند و به همان ترتیب، مردم آن انقلابکم تر و کمر رنگتر می شوند. باید رفتار و سخنان جدیدتری آورد. نسل ها عوض می شوند.
جناب مهندس، دیگر اینجا 57 نیست! که مردم بدون برنامه و هدف وکوباندنرژیم پهلوی به شما هورا و آفرین گویند. شاید قیمت لوبیا و نخود برایشانمهم باشد اما اقتدار اسلام و پیروزی حق بر باطل را می خواهند. مردمعزیزمان در پس تبلیغات میلیاردی تصمیم گرفتن، تصمیمی سخت اما، آگاهانه.
به گذشته ی قبل از انتخاب بر می گردم، فضای سیاه آلودی، که درونش تخریبهای شخصی فرد و سوء استفاده های اعتقادی مردم می باشد؛ همه ی آن تلاشهابرای رسیدن به صندلی حکومت بر مردم است، که لیاقت هر کسی را ندارد؛ برایچیست؟ چرا دیگر مردم بر منافع حزب گرایی ترجیح داده می شوند؟من هم مثل او شما را دوست دارم، اما ای کاش شما به جای این همه مایوس کردن مردم نسبت به دولت نهم لحظه ای از آقای محمود احمدی نژاد و انرژیهسته ای اش، ماهواره امیدش می گفتی...! و اینکه بانک مرکزی پس از 27 سالآماردهی، اینگونه هیچ و پوچ نمی کردید... گناه مردم چیست؟ شما می گوییددروغ می گوید! شما گفتید ما در دنیا منزوی شده ایم! اما مردم این رااحساس نکردن...!
مشکل بزرگ شما، اما به دید کوچک این بود؛ فکر کردید همه جای ایران تهرانو شهرهای بزرگ ایران است اما غافل از اینکه آقا محمود جای خودش را درروستاها و شهرستان های کوچک در خانه های ساده ی مردمان همیشه در صحنه،محکم ساخته است؛ که 60% آرای ایران از همان مکان هاست. جنگ پابرهنها رابا مرفهین جامعه به راه انداختید و با اینکه می دانستید اما نخواستید باور کنید.
ای کاش حال رنگی عوض میکردید. لباس نو بر تن خود و طرفدارانتان، تا همه برای ایرانی آباد تلاش کنیم.
آقای مهندس میرحسین موسوی آنچه که در تاریخ به نیکی یاد خواهد شدرفتاروکردار نیکوست.

پنج شنبه بیست و هشتم 3 1388

امروز داشتم ایمیلم را چک می کردم در صفحه ورودی ایمیل در یاهو ,خبر از کشته شدن 7 نفر در آشوبهای اخیر در تهران داه بود .

راستی چه کسی شادمانی حضور هشتاد درصدی ملت را به کام مردم تلخ کرد .


آیا نمی بینیم همانهایی که دم از دموکراسی , حقوق بشر و گفتگوی تمدن ها می زنند امروز بانک ,مغازه ها و خانه های  مردم را آتش می زنند و به مردم کوچه بازار حمله می کنند .

راستی یاد حرف موسوی افتادم که در ایام انتخابات دم از ناموس می زد الان کجاست ببیند  که دوستاران ایشان در ملا عام  در آشوبهای خیابانی حجاب از سر زنان می کشند م

آقای موسوی تا کی دروغ تا کی ریا و تا کی نفاق

آقای موسوی مگه شما نبودید که دم از ولایت فقیه می زدید پس چرا امروز به دستور رهبری عمل نمی کنید

آقای موسوی راستی ,سری هم به میان مردم زده اید آیا به شهرستانها سفر کرده اید آیا می دانید بیشتر مردم از رای دادن به شما پشیمان و از درگاه خداوند توبه مسئلت می کنند .

آقای موسوی آیا این صحبت را نشنیده اید که اگر بیگانگان از شما حمایت کردند در رفتار خود تجدید نظر کنید

به نظر شما آبروی کشور در اجلاس دوربان رفت یا با آشوبهای اخیر؟

مسبب این آشوبها کیست؟

این تیرها و چاقوهایی که به مردم زده می شود از سوی کیست؟

نمی دانم درگیر کردن مردم باهم توسط کسی که خود خوب می داند انتخابات کاملا سالم برگزار شده و اساسا جابجایی 11 میلیون رای اختلافی مضحک است یعنی چه؟

 

نمی شود باور کرد که موسوی دست به دست انگلیس و امریکا داده و اختلاف افکنی را در داخل مدیریت می کند اما از طرفی باورم نمی شود که این فرایند مرموز ناآگاهانه باشد.

اکنون فکر کرده اید که ای رای 40 میلیونی استکبار را در برابر کشور ذلیل می کرد؟

کیست که با برنامه ریزی این حلاوت را به نگرانی از آشوب تبدیل می کند؟


مراقب باشیم دستان آلوده ای گویا همه مان را می خواهند به جان هم بیاندازند چرا که می دانند اگر با هم باشیم رییس جمهورمان هرکه باشد پیشرفت می کنیم. 30 سال است با فراز ونشیب ثابت کرده ایم که همدلی ما دنیا را به زانو در می آورد.

آقای موسوی ما به شما علاقمندیم  لطفا مردم را رودر روی خود قرار ندهید که اگر چنین شود شما در امواج خروشان این ملت ذوب خواهید شد

سه شنبه بیست و ششم 3 1388
X