Windows Media Player 11

جدیدترین نگارش از پخش کننده ی صوتی تصویری مایکروسافت Windows Media Player 11 از امروز جهت دانلود در سایت این شرکت قرار گرفت. به گفته ی مایکروسافت در این نسخه مدیریت آلبوم ها به واسطه ی استفاده از طرحهای گرافیکی جذاب، بهتر شده است. در ابتدا قرا بود مایکروسافت Windows Media Player 11 را تنها برای ویندوز ویستا آماده نماید اما پس از آن تصمیم این شرکت عوض شده و امکان نصب و اجرای آن بر روی ویندوز XP نیز ممکن شد.

همانند دیگر برنامه های جدید مایکروسافت، یک سیستم حفاظتی در برابر اصل بودن نرم افزارها (WGA) در این نرم افزار بکار رفته است که می توان با استفاده از برخی ترفندها آنرا غیر فعال ساخت. جهت غیر فعال ساختن WGA به یکی از دو روش زیر عمل کنید:


روش اول:

- با استفاده از نرم افزار WinRar فایل mpsetup.exe را در یک فولدر باز (Extract) کنید
- اکنون بر روی فایل wmp11.exe کلیک کنید تا برنامه نصب شود
- سیستم خود را یکبار ریست کنید
- همچنان سه فایل با پسوند exe در این فولدر وجود دارند، آنها را نیز به ترتیب نصب کنید
[ توجه ] از کلیک بر روی فایل setup_wm.exe در هر یک از مراحل بالا خودداری کنید.


روش دوم:
- نام فایل wmplayer.exe را تغییر دهید، این فایل در فولدر C:Program FilesWindows Media Player وجود دارد
- فایل wmp11.exe را که در روش اول درون فولدر بدست آورده اید -- بجای نصب -- با کمک WinRar باز (Extract) کنید
- پس از Extrac کردن فایل wmp11.exe به یک فایل جدید به نام wmplayer.exe دست خواهید یافت، این فایل را به فولدر اصلی کپی کنید.
من خودم از روش اول استفاده کردم .
روش سوم و شاید بهتر

خوب این بار اصل بودن یا نبودن ویندوزتون در دستهای فایل legitlib.dll است! اگر از قبل فایل رو (فایل اصلی نصب) از مایکروسافت دانلود کردید فقط احتیاج به دانلود کردن همین فایل(legitlib.dll) دارید ، اما اگر امروز قصد دانلود کردنش رو دارید پیشنهاد میکنم از لینک نسخه کامل که در زیر براتون گذاشتم استفاده کنید . چون هیچ مشکلی نداره و به راحتی شما می تونید نصب کنید. و البته باید بگم که این نتیجه ی کار بر و بچه های سایت تک دانلوده. و اما اگر فایل رو قبلا دانلود کردید(از سایت مایکروسافت) ولی قادر به نصبش نبودید اول باید فایل wmp11-windowsxp-x86-enu.exe رو Extract کنید. (یکی از دوستان در مورد ie7 از من پرسیده بودند که با چه نرم افزاری باید این کار رو انجام بدیم؟ باید عرض کنم به کمک Winrar که پستشو فردا میدم) بعد از Extract کردن ، فایل legitlib.dll رو که از قسمت نظرات دانلود کردید رو بر روی فایل اصلیش بنویسید! (OverWrite)


حالا برای شروع نصب فایل Setup_wm.exe رو اجرا کنید.

البته می تونین از نسخه ی کاملشم استفاده بکنید که حجم اون 22 مگابایته و برای نصبش دردسری نخواهید داشت و البته باید بگم نسخه ی کاملش کار بر و بچه های سایت تک دانلود که من خودم شخصا از طرفدارای پر و پا قرصشونم در ضمن حجم نسخه ی کاملش 22/5 مگابایته که گفتم کار بچه های سایت تک دانلوده و اگه هم نسخه ی شرکت مایکروسافت رو دانلود کردید باید یکی از 2 راه بالا رو انجام بدید.


این از legitlib.dll خالی!
دانلود نسخه ی مدیا پلیر مایروسافت
دانلود نسخه ی کامل مدیا پلیر به حجم 22 مگابایت از سایت تک دانلود
تک دانلود
دسته ها :
جمعه ششم 5 1385
X