دسته
میانبر
...باهم باشیم
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 147775
تعداد نوشته ها : 358
تعداد نظرات : 94
PageRank
Rss
طراح قالب
محمدرضا عابدي

پایگاه ابصار 

طی یک دهه گذشته موسسات و مراکز پژوهشی مختلفی با به کار گیری فن آوری رایانه ای تمام تلاش خود را جهت تولید و عرضه نرم افزار های گوناگون در موضوعات مختلف و به خصوص در زمینه علوم اسلامی به کار گرفته اند و بحمد الله در این تلاش خود موفق بوده اند و تا کنون نرم افزارهای متعددی در موضوعات علوم اسلامی تولید شده است.
یکی از معضلات کاربران نرم افزارهای اسلامی در دسترس نبودن و عدم اطلاع از این محصولات است. برای اطلاع رسانی پیرامون این تولیدات نیز تلاش هایی صورت گرفته تا علاوه بر برجستگان و پژوهشگران، عموم علاقمندان در جریان این تولیدات قرار گیرند.
فراگیری استفاده از شبکه جهانی اینترنت مؤسسه رایانه پرداز ابصار را بر آن داشت که با راه اندازی پایگاه فروشگاه اینترنتی ابصار (
www.absar.ir) ضمن معرفی و اطلاع رسانی در خصوص کلیه نرم افزارهای اسلامی، امکان درخواست خرید را نیز برای علاقمندان فراهم آورد.
در این سیستم هیچ گونه نیازی به مراجعه به بانک و یا استفاده از کارت های اعتباری نیست و هزینه نرم افزار درخواستی در محل و هنگام تحویل کالا توسط مامور پست دریافت می گردد.
این سیستم حتی دورترین نقاط کشورمان را، که خدمات پستی برای آنها ارائه می شود، تحت پوشش قرار داده و محدودیتی از نظر میزان خرید نیز ندارد.
بدون طی مسافت و در کوتاهترین زمان، درخواست خود را ارائه دهید تا در اسرع وقت نرم افزارهای درخواستی خود را تحویل بگیرید.

فهرست موضوعی نرم افزارهای این پایگاه ، عبارتند از:
*آموزشی
*احکام
*ادبیات فارسی
*ادعیه
*اندیشمندان و بزرگان
*ایران شناسی
*بازی و سرگرمی
*پیامبران،امامان و اهل بیت(ع)
*حدیث
*دروس حوزه
*دفاع مقدس
*سیاسی
*صوتی تصویری
*علوم اسلامی
*علوم انسانی
*قرآن
*لغت
*معارف اسلامی
*نرم افزارهای موبایل
*نهج البلاغه
*وبلاگ
*کودک و نوجوان


يکشنبه 25 12 1387
X