دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1845
تعداد نوشته ها : 4
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب


اين 4 اپليكيشن به شما كمك خواهد كرد تا در مواقعي كه احساس خطر مي كنيد، تنها هستيد و يا اتفاقي برايتان مي افتد، به افراد نزديك يا بستگان خود مكان دقيق خود را اطلاع داده و از آنها كمك بخواهيد.

متن كامل اين مطلب را مي توانيد در اينجا مشاهده كنيد

دسته ها :
شنبه بیست و پنجم 8 1392


انكار همسرتان براي هم بستر شدن با شما، هر بار كه از او تقاضا مي كنيد، مي تواند دليلي فراتر از آن سردرد ساختگيش باشد.اين مقاله به شما كمك مي كند با دروني ترين مسائل جنسي خانمتان آشنا شويد تا بتوانيد رابطه تان را با او ارتقاء بخشيد.

متن كامل اين مطلب را مي توانيد در اينجا مشاهده كنيد

دسته ها :
شنبه بیست و پنجم 8 1392


بازي زيبا و جذاب CHICKEN INVADERS 4 THANKSGIVING EDITION نسخه جديد از بازي محبوب مهاجمين مرغ مي باشد كه بار ديگر سازنده بازي استديويي INTERACTION STUDIOS ويرايش جديدي منتشر كرد. در اين قسمت نيز مرغ هاي فضايي به خاطر ظلمي كه در حقشان شده به زمينيان حمله مي كنند و اين شما هستيد كه بايد انسان ها را از حمله ي اين مرغ ها در امان نگه داريد ولي اگر شما در اين نبرد پيروز نشويد در رستوران هاي فضايي در ليست منوي غذاي فضاييان خواهيد بود. اوج اين بازي در هر مرحله كشتن غول آخر بازي است كه هيجان زيادي را به همراه دارد. شما بايد نقاط ضعف و قوت اين غول ها را شناسايي كرده و سپس با بردباري و تمركز آن ها را شكست دهيد. هر چه به پايان بازي نزديك تر مي شويد با غول هاي وحشتناك تري رو به رو مي شويد كه شكست دادنشان كار آساني نخواهد بود. اين نسخه از گرافيك بسيار خوب و موزيك فوق العاده زيبايي بهره مي برد.

شما مي توانيد اين نرم افزار را از اينجا دانلود كنيد

دسته ها :
شنبه بیست و پنجم 8 1392


بازي MACHINARIUM بازي بسياز جالب و شاهكاري فانتزي در سرزمين ماشين‌ است. اين بازي نمونه يك ايده خوب و ذوق و هنر سازنده بازي است. در اين بازي گرافيك هنري فوق‌العاده آن چشم هر فردي را خيره مي كند. كليه صحنه‌هاي بازي به صورت دستي طراحي شده‌اند و آنقدر جزئيات دارند بايد روي آنها تمركز كنيد تا چيز جديدي بيابيد. بازي در سبك حركت و كليك در صحنه هاي ثابت است، اما زمينه طرح بقدري پيچيده طراحي شده است كه به طرح زندگي بخشيده است. مانند پرنده‌هايي كه در هوا پرواز مي كنند و روبات‌هايي كه در پيش‌زمينه مشغول نظافت هستند يا كاراكترهايي كه هر كدام كاري انجام مي دهند. بازيگر بازي يك ربات به نام جوزف است كه براي نجات شهر و دوست خود از دست سه مرد بدجنس تلاش مي كند. داستان اين بازي بدين صورت است كه روبات قهرمان بازي، توسط يك سفينه دفع زباله به بيرون از شهر تبعيد مي شود. اكنون بايد بدانيد كه سرگذشت اين روبات و دوستش و رابطه آنها با گروه جنايتكار شهر چه چيزي است. سرگذشت قهرمان بازي توسط فلش‌بك‌هاي سياه و سفيد در ابر بالاي سر او نمايش داده مي شود و تا مقصد خود كه بالاي برج و معماي نهايي است، متوجه قضيه نيستيد. اين بازي بي كلام و با موسيقي آرام و دلنشين خود، هر فردي را به ياد بازي NEVERHOOD مي اندازد. معماهاي اوليه محدود به صحنه‌هاي بسته مي شوند، اما پس از آن، معماهاي بازي در لوكيشن‌هاي مختلف پخش مي شوند و روزهاي زيادي در جستجوي سرنخ يك راز باشيد. يك كليد براي گزينه كمك براي درك كاري كه بايد بكنيد در قسمت بالاي تصوير وجود دارد كه اولين كاري است كه در هر صحنه بايد انجام بدهيد، چون بدون آن امكان ندارد بفهميد هدف چيست.روبات قهرمان داستان ماشيناريوم ميتواند قدش را تا حدودي بلند و كوتاه كند كه اين قابليت در حل بسياري از معماهاي بازي كاربرد دارد. ماشيناريوم يكي از بهترين بازيهاي ماجرايي چند سال اخير است كه مي تواند لحظات فراموش‌نشدني و خاطره‌انگيزي براي علاقه‌مندان به اين ژانر را فراهم كند. اين بازي را به هيچ‌وجه از دست ندهيد.قابليت هاي بازي:گرافيك منحصر به فرد دو بعديموزيك جالب و دلنشين بازيرباتيك بودن كليه كاراكترهاي بازيمعماهاي پيچيده در جريان بازيتوجه:پس از دريافت هر 4 قسمت فايل شماره 1 را از حالت فشرده خارج كنيد تا فايل قابل نصب نرم افزار در اختيارتان قرار بگيرد.

شما مي توانيد اين نرم افزار را از اينجا دانلود كنيد

دسته ها :
شنبه بیست و پنجم 8 1392
X