معرفی وبلاگ
امام علی (ع): هر چيز داراي سيماست ، سيمای دين شما نماز است.( بحار الانوار، ج ,82 ص 227 )
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1201175
تعداد نوشته ها : 703
تعداد نظرات : 69
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

نماینده مردم شیراز گفت: اگرچه سفرهای استانی در دولت نهم بنا نهاده شد اما انتظار به حقی برای ادامه آن در مردم ایجاد کرده است ضمن اینکه سفر های استانی علاوه بر اینکه الگویی ملی است به الگویی در سطح بین المللی نیز تبدیل شده است.

جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: حجم مبادلات و صادرات غیر نفتی در دولت نهم افزایش چشم‌گیری داشته به طوری که می توان رقم این مبادلات را برابر با کل دوره هشت سال گذشته دانست.
وی گفت: نگاه دولت نهم به سمت سلطه طلبی و کشور های سلطه طلب دنیا نبوده و این مسئله باعث ارتباط حسنه ایران با کشور های مسلمان و همچنین کشور های آمریکای لاتین که حامی دیدگاه ها و نکته نظرات جمهوری اسلامی هستند شده است.
جعفر قادری تصریح کرد: تمام سفر های خارجی دولت را می توان هم از بعد سیاسی و دیپلماسی و هم از بعد اقتصادی مورد ارزیابی قرار داد و موفقیت های کم نظیر این دولت در ابعاد یاد شده خود موید این نکته است.
نماینده مردم شیراز اثر گذاری جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی را حاصل سیاست های صحیح دولت نهم دانست و گفت: در حال حاضر تمام کشور های جهان تحولات کشور ما را رصد می کنند و ایران را به عنوان یک کشور تاثیر گذار در سطح بین الملل می شناسند.
وی در ادامه اظهار داشت: دولت همچنین توانست با سفر های استانی خود باعث صمیمیت میان مردم و مسئولین شود و همچنین باعث شد که مردم در دورترین مناطق کشور حضور مسئولین را در کنار خود احساس کنند.
جعفر قادری در ادامه گفت: دولت نهم در زمینه های زیر ساختی نیز خدمات قابل توجهی داشته است که از جمله آن می توان به بحث عمران روستایی و سد سازی و توسعه نیروگاه ها و شهرک های صنعتی و همچنین توجه به سیاست های اصل 44 اشاره کرد.
نماینده مردم شیراز حجم سرمایه گذاری های خارجی در دولت نهم را قابل توجه دانست و عنوان کرد: پیشرفت های علمی زیادی در دولت نهم به وقوع پیوست که بحث انرژی اتمی و دستاوردهای فضایی کشور از جمله آنهاست.
وی در پایان به تمام موافقان و مخالفان دولت توصیه کرد که مطالب و نقطه نظرات خود را در مورد دستاوردهای دولت بر پایه مستندات اعلام کنند و سعی کنند به جای انتقادات مغرضانه انتقاد منصفانه کنند.
منبع: خبرگزاری فارس


دسته ها :
X