automn

چرا آموزش و يادگيري توليد محتوا ضروري است؟

automnRight
social
about درباره تبیان
#

چرا آموزش و يادگيري توليد محتوا ضروري است؟

آموزش و یادگیری تولید محتوا

شنبه سیم 5 1400

آموزش تولید محتوا سایت به صورت کاملا رایگان و قدم به قدم. تولید محتوا می تواندکارخانه ای عظیم را برای شما بسازد که با تولید محتوای آموزشی ثروتمند شوید.

آموزشتولید محتوا از مهمترین و اساسی ترین بخش های سئو و بهینه سازی می باشد. محتوا بخش مهم و بزرگی از زندگی روزمره ما را تشکیل می دهد و ابزاری برای انتقال پیام و ارتباط گیری می باشد.

محتواسازییا به عبارت دیگر Content Creation مبحث جدیدی نیست. تقریبا از زمان پیدایش و اختراع صنعت چاپ این دغدغه نیز به وجود آمد اینکه چه متنی بنویسیمچگونه بنویسیم و پیدا کردن محتوا مناسب تا به امروز به یک چالش جدی تبدیل شده است.

بعداز مدتی که صنعت چاپ گسترش یافت و فراگیر شد، داستان آموزش تولید محتوا بهیک بحث جدی و دریافت سفارش آن و همچنین نوشتن و تولید آن تبدیل به یک شغل ثابت گردید.

سردبیرانمجلات و نشریات و مدیران، روزانه به دنیال موضوعات اصلی جنجالی و تاپ روز وهفته بودند و آنها را پیدا می کردند و سپس ساخت محتوا را به نویسندگان و ژورنالیست ها می دادند.

بایک مثال ساده می خواهیم آموزش رایگان تولید محتوا را به شما توضیح بدهیم. فرض بر این بگیرید که محتوا نوشتن یک رشته عالی در دانشگاه باشد و افراد برای قبولی در آن باید آزمون کنکور بدهند.


content-creation1

درآن صورت چه دیدگاه و نظراتی برای تولید محتوا ایجاد می شود. برخی کارشناس آموزش تولید محتوا وبین سئو را یک رشته خوب و پول ساز و یا به زبان عامیانهتر دهن پرکن و برخی دیگر آن را بسیار کوچک و بی اهمیت می دانند.

یکنفر تمام آینده و موفقیت و خوشبختی خود را در گرو قبولی در رشته آموزش ساخت محتوا می داند و فردی دیگر تنها برای فرار از سربازی و مسیری که باید برود و صرفا داشتن یک مدرک تحصیلی این رشته را آن هم از سر اجبار انتخاب میکند و می خواند. مسیر و عنوان هر دو نفر یکی است؛ اما نتیجه ای که می گیرند و اهداف و آرزوهایشان، تفاوت زیادی با هم دارد.

امروزهباتوجه به پیشرفت لحظه ای تکنولوژی دیگر نمی توانیم بگویم روز به روز، بازاریابی اینترنتی و خرید و فروش آنلاین تبدیل به برترین روش بیزینس و کسبو کار شده است و در این میان تولید محتوا، سئو سایت و بهینه سازی رنک و رتبه وب سایت ها در گوگل و سایر موتور های جستجو به شدت امری ضروری می باشد.

شرکتوبین سئو با مدیریت محمد نصیری همواره در زمینه مباحث سئو و آموزش سئو به بیان حرفه ای ترین و جدیدترین نکات و اصول سئو و بهینه سازی در بازاریابی وتولید محتوا اینترنتی نموده است.

درزمینه آموزش سئو سایت و محتواسازی برند ها و وب سایت های زیادی مانند نیوسئو، وبین سئو، وب سیما و مدیر وب سال هاست که فعالیت دارند و هدف اصلی آن بهبود و افزایش دانش مدیران کسب و کارها در زمینه سئو و بازاریابی اینترنتی می باشد که این امر باعث پیشرفت و رونق اقتصادی جامعه می شود.

آموزش تولید محتوا

چرا تولید محتوا امری ضروری و مهم است؟

همانطورکه در ابتدای این مقاله در مورد محتوا توضیح دادیم، محتوا بخش مهمی از زندگی ما را تشگیل می دهد. اما حال باید به این سوال پاسخ بدهیم که؛ چرا بهدنبال آن هستیم؟ محتوا باعث آگاهی ما می شود به سوالات ما جواب می دهد ما را از سردرگمی در می آورد. باعث سرگرمی و ایجاد لبخند و شادی در ما می شود.یک مشاور است و هزاران مورد دیگر.

دربخش تجارت، آموزش تولید محتوا رایگان به شما کمک می کند تا مشتریان و خریداران زیادی را جذب کنید و آنها را همراه و درگیر خودتان کنید. و با اینروش آمار بازدید از سایت و درنهایت آمار فروشتان را افزایش دهید.

یکنکته مهم اگر از همین الان شروع به یادگیری و نوشتن محتوا مناسبو بهینه نکنید قافله را باختید و از دایره و حلقه پیشرفت عقب می مانید.

با هم به مرور چند نکته مهم می پردازیم:

محتواسازی را باید یک فرایند دائمی دانست.

این کار نیاز به صبر و تلاش فراوانی دارد.

ایده پردازی و خلاقیت، اولین قدم در ساخت محتوا است.

ایده ها باید جذابیت خاصی داشته باشند.

محتوا قالب های مختلفی دارد.

محتوا باید بر اساس ایده نوشته شود.

محتوا باید به آسانی در دسترس مخاطب قرار بگیرد.

چرا تولید محتوا امری ضروری و مهم است؟

اهمیت و ضرورت تولید محتوا

آموزشساخت محتوا مهمترین اقدام برای جذب مشتری در بازاریابی جاذبه ای است. وقتیشما محتوا تولید می کنید، در واقع اطلاعات مفید رایگانی را در اختیار مخاطبان قرار می دهید که 2 نوع کاربرد مهم دارد: اول این که باعث جلب توجه مشتریان جدید می شود و دوم این که با ایجاد یک تعامل با کیفیت و موثر، باعثافزایش وفاداری و حفظ مشتریان موجود می شود.


content-creation2اما فقط این نیست!

به این آمار توجه کنید تا اهمیت تولید محتوا را درک کنید:

بازاریابی محتوایی، 3 برابر بیشتر از بازاریابی سنتی، مشتری جذب می کند!

هزینه بازاریابی محتوایی، حداقل 62 درصد کمتر از سایر روش های بازاریابی است.

حداقل 61 درصد خریدهای اینترنتی، مستقیماً بعد از مطالعه یک محتوا انجام می شوند.

شرکتهایی که بیش از 16 محتوا در ماه منتشر می کنند، 3 و نیم برابر بیشتر از شرکت هایی که کمتر از 4 محتوا در ماه منتشر می کنند، بازدید جذب می کنند.

حدود 60 درصد مردم، بعد از مطالعه محتوا درباره یک محصول، انگیزه خرید پیدا می کنند.

مسئلهمحتواسازی وبین سئو آنقدر مهم است که Illyes (یکی از مدیران ارشد گوگل) دراواخر سال 2017 درباره بهترین روش های سئو سایت که وب مسترها باید بدانند چنین گفت:

“به طور کلی، بهترین روش سئو، تولید محتوای باکیفیتی است که در اینترنت پخش شود. ”

وبینسئو با کارشناس سئو محمد نصیری در این زمینه با تولید مطالب و ویدیوهای آموزشی بسیار کمک کننده می باشد. بسیاری از مدیران و صاحبان مشاغل با این وب سایت همکاری دارند و از تجربیات و آموزش سئو و تولید محتوا استفاده می کنند و در دوره های آموزشی آن چه به صورت وبینار و چه به صورت حضوری شرکت می کنند.

بانیز تاکید می کنیم یک مدیر حتی شده یک بیزنس کوچک باشد؛ باید در مورد مباحث سئو و بهینه سازی و تولید محتوا اطلاعات جامع و کاملی داشته باشد. زیرا اگر از اصطلاحات تخصصی و چگونگی روند کار اطلاع داشته باشد، در جلسات تحلیل پروژه و دریافت کار می تواند با دیدی باز شرکت کند و نتایج فوق العاده ای را کسب کند.


http://datajoo.com/news/news-reportage/284997/

(0) نظر
X