معرفی وبلاگ
شیراز را به تخت‌جمشید و حافظیه و شاهچراغش می‌شناسیم، یزد را به بادگیرهای سرو مانندش، اصفهان را به زنده‌رود كم‌آبش، به میدان نقش جهان دود گرفته و به چهل‌ستون شگفتش و تبریز را هم به بازار رویایی‌اش؛ اما بسیاری از دیدنی‌های این شهرها پشت برخی ناشناخته های میهن عزیزمان پنهان شده‌ است. این جاذبه‌ها گاهی آنقدر شگفت‌ است كه نه‌تنها با جاذبه‌های مشهور آن قدرت برابری دارد، بلكه بسیاری از آنها كهن‌تر و عظیم‌تر و زیباتر هستند. سعی داریم تا شما را با این جاذبه ها آشنا سازیم.
شخصیت ها
موضوعات مطالب
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 129009
تعداد نوشته ها : 526
تعداد نظرات : 33
Rss
طراح قالب
بـــــوق بــــــــوق ایران
روستاي كِشه؛ روستاي مساجد

 

 روستاي كشه در فاصله 35 كيلومتري شهرستان نطنز و100 كيلومتري اصفهان قرار دارد. روستاي كشه با رشته‌كوه‌هاي فراوانش كه معروف‌ترين آن كوه كركس است، آب و هوايي كوهستاني دارد. كشه از زيباترين روستاهاي ايران است كه باغ‌هاي فراوانش هنوز نتوانسته‌ است آن طور كه بايد و شايد اين روستا را بشناساند.
كشه داراي 19محله به نام‌هاي خاك سفيد، هنويه، در حسينيه، در گاراژ، باغلا، پريار، ورتخته، اسبر، پاكمر، ماهيه، روي قلعه، در حمام، الله‌آباد، گهر، كربلايي‌علي، باغناره، مارچون، لاجه و سرچشمه بوده كه ديدن اين محله‌ها خالي از لطف نيست. همچنين مساجد زيباي اين روستا حال و هوايي ديگر به كشه داده است.

موضوع : اصفهان
شنبه 1391/2/2
X