معرفی وبلاگ
دانلود کتاب و کتابهای رمان هر روز با چند کتاب جدید خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم برای حمایت لطفا بر روی تبلیغات کلیک کنید
صفحه ها
دسته
سايت تبليغاتي باكس ها
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 901159
تعداد نوشته ها : 982
تعداد نظرات : 59
Rss
طراح قالب

در اين كتاب آموزش اتوكد 2011 كه در سايت نرم افزاري دانلود رايگان به اشتراك گذاشته شده اتوكد براي مهندسان گرافيك آموزش داده خواهد شد. اتوكد از آن دست نرم افزار هايي مي باشد كه داراي جنبه هاي متفاوتي مي باشد كه يك مهندس براي موفقيت در زمينه ي كاري خود بايد آن ها را به طور كامل فرا گيريد. يكي از اين جنبه ها گرافيگ و طراحي در اين نرم افزار فوق العاده قدرتمند مي باشد. اين كتاب يك مرجع كامل و كلاسيك براي آموزش گام به گام طراحي ها و گرافيك هاي حرفه اي مهندسي مي باشد. در اين كتاب آموزش شما با چگونگي ساخت نقشه هاي مهندسي گرافيكي و سازه هاي هندسي آشنا مي شود و آن ها را به طور كامل فرا خواهيد گرفت.
طراحي مدل هاي سه بعدي يكي از دغدغه هاي مهندسان است كه در اين كتاب آموزش مهندسي گرافيك اتوكد 2011 به صورت كاملا مفصل به آن پرداخته شده است و شما مهندس عزيز مي توانيد در اين زمينه اطلاعات خود را افزايش دهيد. همچنين اين كتاب شما را آموزش خواهد داد تا بتوانيد از طراحي هاي خود در نهايت تصاويري واقعي تهيه كنيد و از آنها استفاده نماييد. اين كتاب 1074 صفحه اي در قالب پي دي اف منتشر شده است.

AutoCAD 2011 Tutor for Engineering Graphics - كتاب آموزش اتوكد 2011 براي مهندسي گرافيك

دانلوددانلود رايگان كتاب آموزش اتوكد 2011 براي مهندسي گرافيك (حجم : 21.3 مگابايت)
رمزرمز عبور فايل : www.fdl.ir

پرسش 

بیست و هشتم 1 1391 11:41
X