معرفی وبلاگ
دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 4095129
تعداد نوشته ها : 10297
تعداد نظرات : 319
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
متن بیانیه‌ ستاد مردمی حامیان دولت اسلامی در حمایت از احمدی نژاد به شرح زیر است:
یکی از حساس‌ترین مقاطع در تاریخ سیاسی پس از انقلاب اسلامی در ایران است. حساسیت فوق‌العاده شرایط سیاسی داخل کشور و این حقیقت که کسانی عزم خود را برای توقف روند حاکمیت گفتمان امام و انقلاب بر دستگاه اجرایی کشور جزم کرده‌اند، در کنار وضعیت بسیار پیچیده و پر التهاب محیط منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای که در آن قدرت‌های بزرگ به همراه متحدان ریز و درشت خود، نگران از تداوم گفتمان اصولگرایی در دولت ایران، همه امکانات خود را برای سد کردن راه آن به کار گرفته‌اند، همه و همه حاکی از آن است که «انتخاب دهم» را باید به مثابه حادثه‌ای متفاوت نگریست و برای آن تدارکی ویژه داشت.
کشور عزیز و سربلند ایران طی چهار سال گذشته و پس از آنکه مردم آگاه و انقلابی آن در سال 1384 در انتخابی سخت میان «مدعیان سابقه‌دار» و «خدمتگزاران بی‌ادعا» جانب خادمان بی‌ادعای خود را گرفتند، صف‌بندی‌های جدیدی در فضای سیاسی ایران شکل گرفت که همچنان پابرجاست.
در 4 سال گذشته خدمت در مقابل غرور و تکبر، خلوص در مقابل لاف‌زنی و ریا، مردم دوستی در مقابل اشرافی‌گری و ویژه‌خواری، استکبارستیزی در مقابل تسلیم طلبی و روحیه کار و نشاط در مقابل بی‌انگیزگی برای خدمت به مردم قرار گرفت و مردم به خوبی توانستند تفاوت‌های دو نوع کشورداری را که هر کدام بر یک دسته از این ویژگی‌ها مبتنی است، درک کنند.
اکنون و در سال 1388 ملت بزرگ و انقلابی ایران در آستانه انتخابی قرار دارند که این دو تفکر در دو سوی آن ایستاده‌اند. یک طرف مردی ایستاده که خود را نوکر مردم و نوکری را باعث افتخار خود می‌داند و همه هویت دولت خود را بر فرمانبرداری از ولی امر مسلمین جهان استوار کرده است. او مردی است که در سال‌های گذشته نشان داد نه کیسه‌ای برای خود دوخته و نه قصد دارد کیسه‌های طماع و سیری‌ناپذیر دیگران را از بیت‌المال مسلمین پر کند.
احمدی‌نژاد با تمام وجود به معیارهای «دولت اسلامی» به مثابه نسخه رهایی‌بخش برای تعالی کشور و قرار دادن صحیح و درست مملکت در مسیر (پیشرفت و عدالت است) اهتمام ورزیده و در مقابل همه ناراستی‌هایی که مانع این تفکر آرمانی هستند، مقاومت مجاهدانه می‌کند.
در سوی دیگر مجموعه‌ای از نیروهای سیاسی اجتماع کرده‌اند که دشمن خارجی این مردم برای روی کار آمدن دوباره‌ آنها در این کشور روزشماری می‌کند و در دوران دولت‌داری خود هرگاه مردم سخن می‌گفتند، منظورشان 405 زندانی سیاسی و اقتصادی بود که آنها نیز فقط به سبب خیانت به عزت و منافع کشور یا غارت اموال مردم در چنگال عدالت گرفتار بودند.
این جریان‌های سیاسی الگوی مدیریتی اسلامی و انقلابی را برنمی‌تابند و با تمسک به مدل‌های غیربومی و منبعث از افکار لیبرالیستی، مردم و انقلاب را رها کرده‌اند.
بر مبنای این مقایسه ساده «ستاد مردمی حامیان دولت اسلامی»‌که تشکیل‌دهندگان آن جمعی از نخبگان دانشگاهی و فعالان سیاسی هستند، جناب آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد را به عنوان کاندیدای شایسته در انتخابات آتی ریاست جمهوری به ملت شریف ایران معرفی می‌کند و اعلام می‌دارد که با رعایت موازین اخلاق و تقوا و با حفظ شرایط اصولگرایانه به تبلیغ و ترویج دیدگاه‌هیا دولت مومن و انقلابی نهم و دفاع از عملکرد رئیس جمهور و ارکان دولت خواهد پرداخت.

دسته ها : انتخابات دهم
چهارشنبه 1388/2/30 8:48
X