عماد افروغ گفت: نه میرحسین‌موسوی، نه کروبی و نه احمدی‌نژاد، هیچکدام ذهن تئوریک ندارند و تنها کاندیدای انتخابات دهم که از این ویژگی مهم برخوردار است، دکتر محسن ‌رضایی است.

به گزارش گروه دریافت خبر ایفنا نیوز ، این نماینده اصولگرای ‌مجلس هفتم، با بیان اینکه درک و اجرای صحیح بسیاری از سیاست‌های کلان کشور نیاز به یک ذهن تئوریک دارد، افزود: تنها کاندیدایی که از این ویژگی برخوردار است، محسن رضایی است، و در بسیاری از فعالیت‌های ایشان در دوران های گذشته و سالهای اخیر در مجمع تشخیص مصلحت نظام، شاهد این موضوع بوده‌ایم.

وی در نشست نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی با دکتر محسن رضایی، با اشاره به اینکه با استفاده از این ذهن تئوریک می توان مشکلات کشور را مرتفع کرد، افزود: در کارنامه میرحسین موسوی و کروبی در این خصوص چیزی دیده نمی شود و احمدی‌نژاد هم که به تئوری اعتقادی ندارد، بنابراین در این میان، ویژگی تئوریک محسن رضایی موجب برتری او نسبت به دیگر کاندیداها است.

افروغ با ابراز خرسندی از ورود محسن رضایی به عرصه انتخابات گفت: جریان اصولگرایی داشت به سمتی می‌رفت که انگار تنها نماینده‌ این جناح در این دور انتخابات ریاست جمهوری احمدی‌نژاد است و هیچ سلیقه‌ی دیگری در این جناح وجود ندارد، اما با ورود محسن رضایی نماینده‌ سلیقه‌ی اصولگرایان تحول خواه معرفی می‌شود.

نماینده شاخث اصولگرایان در مجلس هفتم با بیان اینکه در جناح اصلاح طلبان این تفاوت سلیقه و تکثر با معرفی دو کاندیدا ایجاد شد، اما در اردوگاه اصولگرایان این خلا وجود داشت، افزود: با معرفی محسن رضایی نه تنها تکثر در اردوگاه اصولگرایان ایجاد شد، بلکه این موضوع در حضور حداکثری مردم در انتخابات نیز نقش موثری دارد.

دسته ها : انتخابات دهم
دوشنبه 1388/2/28 9:19
X