جمعی از مردم بومهن در غروب عصر جمعه با حضور در حسینیه معصوم علی این شهرستان از مهندس میرحسین موسوی و همراهانش استقبال کردند. 

نخست‌وزیر ایام دفاع مقدس در جمع صدها نفر از مردم بومهن گفت: برای رفع اپیدمی دروغ در جامعه دولت باید وعده دروغ ندهد تا دروغ در جامعه گسترش پیدا نکند. وی اعتمادسازی میان دولت و مردم و جوانان را حائز اهمیت خواند و گفت: دولت آینده نباید با ایجاد خط کشی فرهنگی و ایجاد خودی و غیرخودی در کار مردم و جوانان دخالت کند. 

مهندس میرحسین موسوی تصریح کرد: حضرت امام(ره) تجسس در کار مردم را در فرمان هشت ماده‌ای که آن را ابلاغ کرده‌ بودند گناه کبیره می‌دانستند و در دولت من تمام این تجسس‌ها و سلب حریم خصوصی مردم از بین خواهد رفت. 

کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه تصمیم دارم دولتی تشکیل دهم که به قانون مقید باشد گفت: معتقدم هیچ کشوری نمی‌تواند راه پیشرفت را طی کند مگر آن که خودش به رعایت قانون پایبند باشد. 

مهندس میرحسین موسوی در بخش دیگری از اظهاراتش دلیل تورم در جامعه را توزیع بدون برنامه پول دانست و گفت: با سیاست‌هایی که در پیش گرفته شده است مشکل اقتصاد ملی همچنان باقی خواهد ماند و کشاورزی و کارگران همچنان با مشکلات دسته و پنجه نرم خواهند کرد. 

وی در باب معنای واقعی گرانی گفت: وقتی مردم امکاناتشان برای امنیت و سلامت افت کند گرانی تحقق می‌یابد و به یک معنایی تورم همان مالیاتی است که اغنیا بر فقرا می‌بندند و این به ضرر اقشار محروم جامعه است. 

مهندس میرحسین موسوی با بیان اینکه اگر لایحه تحول اقتصادی دولت فعلی اجرا شود تورم 60-50 درصدی رخ می‌دهد گفت: با گسترش تورم طلاق، اعتیاد، بیکاری و سایر مشکلات در جامعه افزایش خواهد یافت. 

مهندس میرحسین موسوی در ادامه اظهاراتش با انتقاد از توزیع امکانات در ایام انتخابات گفت: در اوایل انقلاب امکانات در خدمت سرمایه‌گذاری‌های مفید قرار می‌گرفت و تا رفاه ملت افزایش یابد، اما در حال حاضر داریم جامعه را کمیته امدادی اداره می‌کنیم که این امر عزت جامعه را از بین می‌برد. 

وی در پایان با تاکید بر اهمیت ایجاد فرصت‌های مطلوب برای جوانان گفت: متاسفانه خوف، بلای جان جوانان ما شده و دولت بعدی می‌باید در راستای ایجاد روحیه شاد برای جوانان و مردم گام بر دارند.

دسته ها : انتخابات دهم
شنبه 1388/2/26 20:50
X