به گزارش سی‌نت، مطالعات صورت گرفته نشان می‌دهد که سرقت‌های اینترنتی و حملات هکرها برای دسترسی به اطلاعات شخصی بیشتر برای خانم‌ها رخ می‌دهد. با این وجود، بیشتر خانم‌ها در تلاش هستند تا رفتار‌های پرخطر خود را اصلاح کنند و از این مشکلات رهایی یابند.
این بررسی‌ها روی 800 زن خانه‌دار آمریکایی انجام شد و در پایان محققان دریافتند، 28 درصد زنان توضیح دادند که دست‌کم یک بار مورد حمله هکرها قرار گرفته‌اند که این رقم برای آقایان 21 درصد اعلام شده است.
این تحقیقات توسط موسسه Javelin Research در ماه فوریه انجام شد و نشان داد، خانم‌ها 26 درصد بیشتر از آقایان در معرض حملات هکرها و سرقت‌های اینترنتی قرار می‌گیرند.
مرکز امنیتی Affinion نیز در آخرین بررسی‌های خود نشان داده بود، 17 درصد خانم‌ها اعلام کرده‌اند که به دنبال حمله هکرها و سوءاستفاده‌گران اینترنتی بیش از 1000 دلار خود را از دست داده‌اند که این رقم برای آقایان به 10 درصد می‌رسد.
با این وجود، خانم‌ها بیش از آقایان در زمینه حمله هکرها و از دست دادن اطلاعات شخصی خود نگران هستند و 80 درصد آن‌ها اعلام کرده‌اند که در زمینه سرقت‌های الکترونیکی بسیار مضطرب هستند و تلاش می‌کنند تا این قبیل مشکلات را برطرف کنند. این رقم برای آقایان به 60 درصد می‌رسد.

دسته ها : فن آوری
يکشنبه 1388/2/27 10:19
X