معرفی وبلاگ
دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 4095034
تعداد نوشته ها : 10297
تعداد نظرات : 319
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
معصومه ابتکار معاون سابق دولت اصلاحات  با بیان اینکه مساله اجماع فراتر از اصلاح‌طلبان مطرح است؛ تصریح کرد: اجماع، نیروهای تحول‌خواه را نیز در بر می‌گیرد و طیف اصولگرایانی که از میرحسین و یا از محسن رضایی حمایت کرده‌اند با مطالبات اصلاح‌طلبان قرابت زیادی دارند.
این فعال اصلاح‌طلب با اشاره به اینکه در حال حاضر فرصت بسیار خوبی برای همدلی است، اظهار داشت: نیروهایی که دغدغه اصول، ارزشها و انقلاب دارند و خواستار ارتقا جایگاه ایران در صحنه بین الملل هستند باید به اجماع برسند.
ابتکار در ادامه تصریح کرد: بجای آنکه کاندیداها به تخریب و تخطئه علیه یکدیگر وقت گذارند بهتر است که به دنبال اشتراکات یکدیگر بپردازند و اگر در کنار یکدیگر قرار می‌گرفتند وضع کشور بهتر از این بود.
رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست در دوره اصلاحات با بیان اینکه اجماع در هر صورت بوجود می‌آید، تاکید کرد: چه اصولگرایان و چه اصلاح‌طلبان به واقعیت نیاز به تحول در کشور پی‌ برده‌اند و اجماع چه به صورت ائتلافی و چه به صورت فراگیر متصور است و زمانی که دغدغه‌ها را می‌شنویم متوجه آن می‌شویم که خیلی به یکدیگر نزدیک هستند و نقاط مشترک بسیاری دارند.
این فعال اصلاح‌طلب در ادامه در مورد حضور مجدد خاتمی در عرصه انتخابات گفت: سید محمد خاتمی با انصراف خود نقش کلیدی و تعیین کننده‌ای را در عرصه سیاسی و گفتمان اخلاقی انجام داد و نه تنها در حرف بلکه اقدام خود را عملی کرد.
ابتکار با بیان اینکه شک ندارم رای‌آوری خاتمی بیشتر بود، افزود: سید محمد خاتمی در بین جوانان جایگاه خوبی دارد اما وی در خدمت نیروهای اصلاح‌طلب و به قرار گرفتن پشت سر یک نفر معتقد می‌باشد؛ بنده نیز با کناره‌گیری خاتمی از حضور در عرصه کاندیداتوری انصراف داده‌ام.
رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست افزود: با احترامی که به مهدی کروبی قائل هستم اما میرحسین برای ریاست جمهوری نقش‌آفرین‌تر می‌باشد و بنده نیز به نفع موسوی کناره‌گیری کرده‌ام.

دسته ها : انتخابات دهم
شنبه 1388/2/19 15:14
X