معرفی وبلاگ
دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3671547
تعداد نوشته ها : 11235
تعداد نظرات : 345
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي

چند ماهی است محصول کار یاران قدیمی ‌بیل گیتس رونمایی شده است و نسخه بتای 8 IE را برای تست روی سایت مایکروسافت قرار داده‌اند و تقریبا 2 ماه است یکی از بالاترین آمار دانلودها را این سایت دارد. این نسخه با استفاده از مزایای برنامه نویسی ای‌جکس توانسته است کاربری مرورگر خود را افزایش دهد.

اما با این‌که در چند روز گذشته نسخه دوم بتا هم عرضه شده است این مرورگر هنوز قابلیت‌های لازم را ندارد و دچار اختلالات شدید می‌شود. وقتی در جریان کنفرانس MIX که در مارس 2008 این مرورگر معرفی شد قرار بود در سال گذشته میلادی این مرورگر نهایی شود، اما نشد.

این مرورگر در بسیاری موارد برای نشان دادن سایت خود مایکروسافت نیز با مشکل مواجه است و در بسیاری مواقع چاره‌ای جز پاک کردن این برنامه از روی رایانه برای شخص باقی نمی‌ماند.
با توجه به این‌که اکسپلورر 7 هم هنوز با مشکلات بسیاری از جمله کندی در کار و ایجاد مشکلات امنیتی در شبکه مواجه است و هر هفته بسته‌هایی برای رفع اشکالات امنیتی آن ارائه می‌شود، توصیه می‌کنیم این بار به روز نشوید و تا می‌توانید، از محصولات مایکروسافت دورشوید و به ابزارهای استانداردی مانند فایر فاکس و safari رو بیاورید و از این حداقل سرعت اینترنت استفاده کنید.دسته ها : فن آوری
يکشنبه 1387/10/15 11:35
X