معرفی وبلاگ
دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 2319841
تعداد نوشته ها : 11235
تعداد نظرات : 345
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
شرکت ال‌جی از سری نمایشگرهای Smart Monitor نمایشگر جدیدی روانه بازار کرده است که علاوه بر داشتن کلیه قابلیت خودکار در روشنایی تصویر، به سیستم سینما و

 این مانیتور جدید W53 نام گرفته و با داشتن کارایی آسان، شامل حسگرهای ویژه‌ای می‌شود که نور فضا را تشخیص می‌دهد و بر اساس آن، نور خود را تنظیم می‌کند تا به چشم کاربران کمترین آسیب وارد شود.
در حال حاضر تنها چند کامپیوتر قابل‌حمل وجود دارند که مانیتور آن‌ها می‌تواند به صورت خودکار نور فضا را تشخیص داده و خود را با آن هماهنگ کند و بر این اساس W53 نخستین مانیتور رومیزی با این قابلیت محسوب می‌شود.
از دیگر امکانات به‌کار رفته در این مانیتور حالت سینما است که کیفیت فیلم‌های پخش شده را افزایش می‌دهد. بر اساس اخبار رسیده، قرار است این مانیتور در اندازه‌های 5/18 تا 27 اینچ وارد بازار شوند که اندازه‌های بالای 5/21 این آن قادرند تصاویر را با کیفیت HD یا به عبارت دیگر 1920 در 1080 پیکسل به نمایش بگذارند. کنتراست تصویر در تمامی این مانیتورها 50 هزار به یک بوده و زمان لازم برای پاسخگویی به فرمان کاربر در آن‌ها 2 میلی‌ثانیه است.
شرکت ال‌جی اعلام کرده است که مانیتور W53 را از اواخر ماه جاری میلادی به صورت گسترده وارد بازارهای جهانی می‌کند و البته هنوز قیمت این محصول اعلام نشده است.
حسگرهای ویژه‌ نوری مجهز شده است


دسته ها : فن آوری
شنبه 1388/1/22 23:58
X