پنیر، یکی از لذیذ ترین غذاهاست که با تنوع خاص خود تقریباً می‌تواند تمام سلیقه‌ها را راضی نگاه دارد، اما در عین حال چیزهای دیگری نیز راجع به این افزودنی خوشمزه وجود دارد که احتمالاً شما چیزی درباره آن نمی‌دانید پنیر می‌تواند نکات بسیاری را در رابطه با خودتان به شما بگوید! یک تحقیق جدید در این زمینه که از سوی انجمن لبنیات سازی امریکا انجام شده، نشان می‌دهد نوع پنیری که انتخاب می‌کنید می‌تواند اطلاعات زیادی را راجع به شخصیت شما آشکار سازد این تحقیق توسط ((لورا ورلین ))انجام شده است. بنابراین یک نوع از پنیرهای زیر را انتخاب کرده و سپس مطلب مربوط به آن را بخوانید.
پنیر نرم مثل پنیر خامه‌ای

پنیر نیمه نرم مثل پنیر فتا

پنیر فانتزی مثل پنیر چدار

پنیرسفت مثل پنیر تبریزی یا لیقوان

پنیر نرم مثل پنیر خامه‌ای
تحقیقات نشان می‌دهد اشخاصی که طالب تجمل و تجمل پرستی هستند، به مراتب از خوردن پنیرهای نرم همانند پنیرهای خامه‌ای بیشتر لذت می‌برند و همیشه به دنبال لوازم لوکس و تجملی هستند، از پوشیدن لباس ابریشمی‌ به عنوان لباس راحتی گرفته تا پوشیدن دمپایی‌های بسیار شیک رو فرشی. شما می‌دانید که چگونه باید با خود و زندگی خویش کنار بیایید لذت خوردن این پنیر، دقیقاً به اندازه لذت خریدن یک آباژور زیبا برای اتاق خوابتان است.

پنیر نیمه نرم مثل پنیر فتا
پنیرهای نیمه نرم مثل پنیر فتا(پنیرهای بسته بندی پاستوریزه) ما را به دوران بچگی می‌برند. بنابراین آنهاهمگی مربوط به خانه، خانواده و کانون گرم خانوادگی می‌شوند. اگر هنوز به این پنیرها علاقه مندید، متخصصان معتقدند که عمیقا ًدوست دارید یک بار دیگر شرایط گذشته را برای خود بازسازی کنید و این شاید همان دنیای امنی است که همیشه به دنبال آن بوده‌اید. به همین دلیل است که شما ابتدا خانواده، دوست، فامیل و آشنا را در اولویت قرار می‌دهید و این به رغم برنامهُ بسیار فشرده شماست. خانواده شما همیشه به دنبال غذاهای خانگی هستند و شما از این انعطاف پذیری آنها لذت می‌برید. خانه شما همیشه گرم و پر از میهمان است و از دیدار دوستان شاد می‌شوید و سعی می‌کنید حداقل یک شب در هفته را با خانواده به خوبی و خوشی بگذرانید.
پنیر فانتزی مثل پنیر چدار
هر تکه از این نوع پنیر که معمولاً در بسته بندی‌های کوچک و گاه با ترکیبات سبزیجات و غیره تهیه می‌شوند گوشه ای از زندگیتان را به تصویر می‌کشد و این نشان میدهد که شما تا چه حد در انجام کارها یتان مصمم و با اراده‌اید.همانند پنیر چدار از خارج سخت و از درون نرم وانعطاف پذیرید. در هر کاری همانند برگسالان فکر می‌کنید و اجازه نمی‌دهید کسی در روابط شما با دیگران، به ویژه دوستان دخالت کند. آنچه شما را از دیگران متمایز می‌سازد، همان روح سخت و در عین حال لطیف شما در بر خورد با مسایل دیگران است. شاید به همین دلیل است که دیگران از مشورت با شما بیشترین استفاده را می‌برند.
پنیرسفت مثل پنیر تبریزی یا لیقوان
این پنیرها با طعم لذیذ، باعث می‌شوند که احساس سر مست بودن به شما دست دهد. احساسی که در یک جنگل زیبا و پر از شقایق‌های وحشی به انسان دست می‌دهد. اصلا خجالتی نیستید. شما عاشق رفتن به موقعییت‌های جدید هستید و از اینکه منبع خیر باشید، لذت می‌برید. دوستان عاشق شما هستند زیرا آنها همیشه بهترین لحظات را با شما می‌گذرانند. لذت گذراندن وقت با شما، آنچنان زیاد است که هیچ میهمانی بدون حضورتان برگزار نمی‌شود. شما مهربان، دلرحم، صمیمی ‌و رو راست هستید و بی کینه. در جنگل بودن مزایایی دارد که هر کسی با آن آشنا نیست

دسته ها : عمومی
يکشنبه 1387/10/8 19:16
X