دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 2192
تعداد نوشته ها : 23
تعداد نظرات : 5
Rss
طراح قالب

کاربران خواهند توانست در بين 50 ميليون فايل موزيک و صوت جستجو کنند.

آيا علاقه داريد که چيزي را که به دنبال آن هستيد در اينترنت بيابيد ؟ براي رسيدن به اين هدف سرويس جديد جستجوي موزيک ياهو را که از روز سه شنبه شروع به کار کرده است امتحان کنيد.

اين سرويس در آدرس AUDIO.SEARCH.YAHOO.COM قابل دسترسي مي باشد و به کاربران اين امکان را مي دهد که در بين 50 ميليون فايل موسيقي و صوتي و فايلهاي ديگر به طور رايگان جستجو کنند.

تمام چيزي که شما نياز داريد انجام دهيد اين است که کلمه يا عبارتي را از گفته موزيک وارد کرده و کليد جستجو را بزنيد. بعد از اين کار ليستي از فايلهاي موسيقي در برابر شما ظاهر مي شود که مي توانيد بر روي آنها کليک کرده و آنها را پخش کنيد.

آماده براي خريد

اگر يک موزيک توسط سايت آن براي فروش گذاشته شده بود، مانند ITUNES يا NAPSTER، سرويس موسيقي ياهو شما را به صفحه اي که بتوانيد آن را خريداري کنيد هدايت مي کند.

اين سرويس جديد PODCASTS را نيز شامل خواهد شد که صداهاي ضبط شده اي هستند که براي پخش در يک کامپيوتر يا پخش کننده ديجيتالي مانند پخش کننده IPOD کامپيوترهاي APPLE درست شده اند.

سرويس جديد ياهو همچنين کاربران را به سايتهاي خبري، تصاوير، وبسايتهاي خوانندگان موسيقي هدايت خواهد کرد. به طريقي که اطلاعات کاملي از آنها را در اختيار کاربر قرار مي دهد.


دسته ها :
چهارشنبه یازدهم 5 1385
X