معرفی وبلاگ
نویسنده: پاکروان فر
صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 70934
تعداد نوشته ها : 129
تعداد نظرات : 8
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

مدعی انرژی درمانی هم ثبت نام کرد

یک داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: به انگیزه خدمت و برای اینکه ببینم در ایران آزادی تا چه حد است، سه روز پیش، از فرانسه به ایران آمده‌ام.

به گزارش فارس، علی اکبری یکی از داوطلبان کاندیداتوری دهمین انتخابات ریاست‌جمهوری دقایقی پیش با حضور در محل ستاد انتخابات وزارت کشور با بیان اینکه من سه روز پیش و تنها در انگیزه ثبت‌نام در انتخابات از فرانسه به ایران آمده‌ام، گفت: من اکنون در شهر بوردو فرانسه ریاست یکی از سازمان‌های بهزیستی این شهر را برعهده دارم و با توجه به اینکه به خاطر نیرو درمانی هم در ایران و هم در کشورهای خارجی شناخته شده هستم، فکر می‌کنم از سراسر ایران و حتی کشورهای دیگر به من رای بدهند.

وی با بیان اینکه با ثبت‌نام در انتخابات به دنبال این هستم که ببینم در ایران آزادی تا چه حد است، گفت: البته من در صورت تأیید صلاحیت احتمال کسب ده درصد از کل آراء را برای خود پیش‌بینی کرده‌ام.

علی‌اکبری خود را یک کاندیدای اصولگرا دانست و گفت تمامی کاندیداها از رقبای من هستند و در پاسخ به برخی اخبار در مورد خود در خصوص پیگرد و تحمل حبس خود از سوی محاکم قضایی به خاطر آنچه که وی نیرو درمانی عنوان کرد، گفت: اینها تماماً شایعه بود و من در سال 84 به خاطر توطئه‌ای که علیه من انجام شد مدت کوتاهی در بازداشت به سر برده‌ام اما بعداً بنا به دستور آقای شاهرودی بی‌گناهی من احراز شد و من اکنون 3 سال است که در خارج از کشور به سر می‌برم.

وی با بیان اینکه اکنون من 47 ساله هستم و خود را یکی رقیب سیاسی می‌دانم، با تایید عملکرد احمدی‌نژاد در مساله هسته‌ای گفت: ایشان هم به خاطر این اقدامات در خارج از کشور، از رقبای من محسوب می‌شوند.


دسته ها :
X