معرفی وبلاگ
نویسنده: پاکروان فر
صفحه ها
دسته
همسفران
دار القرآن
قران
قرآن

آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 22710
تعداد نوشته ها : 134
تعداد نظرات : 8
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

انتفاضه اینترنتی راه‌اندازی شد
مدیر سازمان ملی جوانان استان اصفهان گفت: انتفاضه اینترنتی در اعتراض به اقدامات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی در کشتار مردم بی‌پناه و مظلوم غزه برای نخستین بار در کشور راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان ملی جوانان افزود: با دریافت پیام مقام معظم رهبری مبنی بر محکوم کردن اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی و سکوت برخی دولت‌های عربی و مدعی مسلمانی انجام فعالیتی جذاب و جوان‌پسند در این زمینه با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد بررسی و مقدمات راه‌اندازی سایت غزه فراهم شد.
وی تصریح کرد: این سایت در داخل کشور به آدرس www.ghaze.ir در جهان با آدرس www.whats_ happening.net به سه زبان عربی، انگلیسی و فارسی در اختیار کاربران قرار داده شده است. در این سایت متن کامل بیانات مقام معظم رهبری در محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی، عکس‌هایی از جنایات هولناک این رژیم نامشروع، بازی انیمیشنی و لینکی با عنوان محکوم کردن جنایات اسرائیل وجود دارد که کاربران با ورود به آن می توانند متن اعتراض خود را به جهانیان نسبت به این اعمال وحشیانه اسرائیل و حامیانش اعلام کنند.
صدری گفت: استفاده از بازای انیمیشن بر جذابیت‌های این سایت افزده است و کاربران با مراجعه به لینک «شما هم سنگ بزنید» می‌توانید، به سرباز اسرائیلی که قصد تیراندازی به کودک فلسطینی را دارند سنگ بزنند. در نهایت سنگ‌هایی که پرتاپ شده شمارش و اعلام می‌شود.
مدیر سازمان ملی جوانان استان اصفهان افزود: شماره پیامک 30008149 نیز به منظور دریافت پیام‌های جوانان ایرانی راه‌اندازی شده است.

لازم به ذکر است، مسئول شاخه جوانان بوسنی و هرزگوین که به منظور دیدار از ابنیه تاریخی به اصفهان سفر کرده بود با حضور در سازمان ملی جوانان این استان از سایت غزه بازدید و ضمن اعلام انزجار از اقدامات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی از فعالیت‌های جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مردم بی‌دفاع غزه تقدیر کرد.


دسته ها : سیاسی
X