امام خميني: سلمان رشدي اگر زاهد زمان هم بشود محكوم به اعدام است

در روزهايي كه ملكه انگليس به مناسبت سالگرد تولدش در يك اسلام ستيزي آشكار به سلمان رشدي مرتد نشان شواليه اعطا كرده است، مطالعه مجدد حكم و پيام امام خميني(ره)در ادامه موضع مسلمانان در وجوب اعدام سلمان رشدي مرتد ضروری است 

 

به گزارش خبرگزاري فارس متن كامل دو پيام حضرت امام خميني(ره) به اين شرح است.

 

جماران- 25 بهمن 1367

فتواى قتل سلمان رشدى، نويسنده كتاب كفرآميز آيات شيطانى

 

                                                                             بسمه تعالى

انا للّه و انا اليه راجعون

به اطلاع مسلمانان غيور سراسر جهان مى رسانم مؤلف كتاب آيات شيطانى كه عليه اسلام و پيامبر و قرآن، تنظيم و چاپ و منتشر شده است، همچنين ناشرين مطلع از محتواى آن، محكوم به اعدام مى‌باشند.

از مسلمانان غيور مى خواهم تا در هر نقطه كه آنان را يافتند، سريعاً آنها را اعدام نمايند تا ديگر كسى جرأت نكند به مقدسات مسلمين توهين نمايد و هر كس در اين راه كشته شود، شهيد است انشاءاللّه.

ضمناً اگر كسى دسترسى به مؤلف كتاب دارد، ولى خود قدرت اعدام او را ندارد، او را به مردم معرفى نمايد تا به جزاى اعمالش برسد.

والسلام عليكم و رحمة اللّه و بركاته .

 

*****

اطلاعيه دفتر امام خميني(ره) خطاب به ملت مسلمان ايران و مسلمانان جهان در مورد وجوب قتل سلمان رشدى و تكذيب شايعات( 29 بهمن 1367)

 

                                                                                 بسمه تعالى

رسانه‌هاى گروهى استعمارى خارجى به دروغ به مسئولين نظام جمهورى اسلامى نسبت مى‌دهند كه اگر نويسنده كتاب آيات شيطانى توبه كند، حكم اعدام درباره او لغو مى‌گردد.

امام خمينى-مد ظله-فرمودند: اين موضوع صددرصد تكذيب مى گردد.

سلمان رشدى اگر توبه كند و زاهد زمان هم گردد، بر هر مسلمان واجب است با جان و مال تمامى همّ خود را به كار گيرد تا او را به درك واصل گرداند.

حضرت امام اضافه كردند: اگر غير مسلماني از مكان او مطلع گردد و قدرت اين را داشته باشد تا سريع‌تر از مسلمانان او را اعدام كند، بر مسلمانان واجب است آنچه را كه در قبال اين عمل مي‌خواهد به عنوان جايزه يا مزد عمل به او بپردازند


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 127696
تعداد نوشته ها : 644
تعداد نظرات : 247
Rss