سرقت از مسافران اتوبوس‌هاي بين شهري

يكشنبه 19 آذر 1385  - همشهري

مردي كه بعد از ورشكستگي كارگاه توليدي خود با استفاده از مواد بيهوش كننده مرتكب  سرقت از مسافران بين شهري شده بود دستگير شد.

 

دو هفته پيش فردي به نام سالار به پليس مراجعه كرد و مدعي شد مردي كه همسفر وي در اتوبوس مسير تهران – سبزوار بود، وي را با چاي آغشته به قرص خواب آور بيهوش كرده و بيش از 2 ميليون تومان از وي سرقت كرده و در ميان راه اتوبوس را ترك كرده و متواري شده است.

 

اين مرد در ادامه شكايت خود به پليس گفت : وقتي سوار اتوبوس شدم اين مرد با من طرح دوستي ريخت و همين مسئله باعث شد وقتي در پليس راه شريف آباد اتوبوس براي استراحت مسافران توقف كرد به وي اطمينان كرده و چاي را كه او تعارف كرده بود بنوشم، اما بعد از نوشيدن چاي بيهوش شدم و وقتي چشمانم را گشودم كه به سبزوار رسيده بوديم و اين مرد با ربودن پولي كه همراهم بود فرار كرده بود.

 

با شكايت اين مرد و انجام تحقيقات، كارآگاهان پليس تهران موفق شدند ردي از مرد سارق در منطقه افسريه تهران بدست آورده و وي را دستگير كنند.

 

روز شنبه 18 آذر، روشن رئيس شعبه سوم بازپرسي دادسراي جنايي تهران  با دستور چاپ عكس متهم بدون چشم بند از كساني كه توسط اين مرد مورد سرقت قرارگرفته‌اند خواست به شعبه سوم دادسراي جنايي تهران مراجعه كنند.


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 126015
تعداد نوشته ها : 644
تعداد نظرات : 247
Rss