معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 741147
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

حضور فان پرسي در هتل بارسايي‌ها

روبين فان پرسي قبل از انجام ديدار دو تيم بارسا و چلسي، براي ديدار با هم تيمي سابقش به هتل محل اقامت آبي اناري ها سر زد.


 

هتل گرسونور هاوس، محل اقامت كاروان بارسلونا در شهر لندن، دوشنبه شب ، ميهمان ويژه اي داشت. روبين فان پرسي، ستاره هلندي باشگاه ارسنال كه يكي از دوستان صميمي سسك فابرگاس در دنياي فوتبال است، قبل از انجام ديدار دو تيم بارسا و چلسي، براي ديدار با هم تيمي سابقش به هتل محل اقامت آبي اناري ها سر زد.

فان پرسي دوشنبه شب، علاوه بر ديدن هم تيمي قديمي اش در آرسنال، يعني سسك فابرگاس، با ايبراهيم آفلاي، هم وطن و هم تيمي اش در تيم ملي هلند هم ديدار كرد. فان پرسي با ديدن آفلاي كه بعد از سپري كردن روزهاي سخت و طولاني مصدوميت آماده بازگشت به ميادين ورزشي است، براي اين بازيكن جوان آرزوي سلامت هر چه بيشتر كرد و ابراز اميدواري كرد كه بارسا بتواند در بازي با چلسي و ساير ديدارهاي باقي مانده اش در طول اين فصل سر بلند بيرون بيايد.

پپ گوارديولا و شاگردانش براي برگزاري ديدار دور رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل چلسي دروز دوشنبه به لندن سفر كرده بودند. حضور فان پرسي در هتل محل اقامت بارسايي ها بار ديگر شايعات و گمانه زني ها درمورد احتمال پيوستن او به بارسلونا در بازار نقل و انتقالات تابستاني را قوت بخشيد.

حدود دو ماه پيش بود كه روزنامه ال موندو دپورتيوو در گزارشي به اين نكته اشاره كرده بود كه ستاره هلندي توپچي ها روياي پوشيدن پيراهن آبي اناري بارسا و بازي مجدد در كنار سسك فابرگاس را در سر دارد. دوستي سسك و فان پرسي دوستي صميمانه اي است و اين دو تطعيلات تابستاني سال گذشته شان را با هم در آمريكا سپري كرده بودند.

برترين گلزن رقابتهاي اين فصل ليگ برتر كه تا به اينجاي رقابتها 27 گل براي ارسنال زده، در طول هشت فصل حضورش در ورزشگاه «اميريتس» تنها يك قهرماني در كاميونيتي شيلد (درسال 2004) و يك قهرماني در جام حذفي (درسال 2005 )را با آرسنال كسب كرده و بعد از حذف زودهنگام ارسنال از گردونه رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا در مرحله يك هشتم پاياني و به دست ميلان، اين طور به نظر مي رسد كه اين ستاره 28 ساله به طور جدي در حال بررسي شرايط جدايي اش از اين تيم و گام گذاشتن درمسير بازيكناني مثل تيري آنري و سسك فابرگاس است.

شكست 1-2 خانگي مقابل ويگان هم برمشكلات كنوني ارسنال افزوده و شانس صعود اين تيم به رقابتهاي فصل بعد ليگ قهرمانان اروپا را تا حدودي با ابهام مواجه كرده است.

دقيقا بعد از همين ابهامات بود كه فان پرسي به هتل آبي اناري ها در لندن رفت و اين درحالي بود كه بارسايي ها حدود يك ساعت پيش به هتل رسيده بودند.

 

 


دسته ها : خبر هاي ورزشي
سی یکم 1 1391 9:9 بعد از ظهر
X