معرفی وبلاگ
سلام به همه دوستانی که به وبلاگم میاین.خوش آمدید میخواستم نظرتون رو در مورد قالب و رنگ وبلاگم بدونم؟چه پیشنهادی برای بهتر شدندش دارید.ممنون در ضمن مطالب وبلاگ قصد توهین به شخص یا گروه خاصی را ندارد و فقط برای مطالعه,استفاده و سرگرمی می باشد.در ضمن در پست هایی که اس ام اس گذاشتم اگه پیام جدید دارین تو قسمت نظرات بزارین تا با نام خودتون گذاشته بشه ایمیل:ISFAHAN683@YAHOO.COM
دسته
دیگر وبلاگهی من
طراح قالب
Tebyan
بسیاری از امور قلبی وعاشقانه است. سخن از عشق  است وقلب. هرگز نمی توان با محاسبه عقل آن را سنجید . یکی از این امور واقعه ی عاشورا وحماسه ی امام حسین(ع) است .خداوند خالق و منان خریدار خون حسین (ع) است و هر فردی که در رثای حسین(ع)  بنویسد.بگوید وبگرید با خداوند بزرگ  وامام حسین(ع) پیمان مودت ودوستی بسته است . چه بسیارند افرادی که سالها توفیق خواندن زیارت عاشورا راندارند ولذت عاشقانه اشک ریختن برای آن حماسه ی جاویدان  وجانسوز سالار کربلا را حس نمی کنند اما اهل دل می دانند که خواندن زیارت عاشورا ومدا ومت بر آن چه کرامتها و کارگشایی ها ی دنیوی  واجر وثواب اخروی دارد.کسانی که به شرف محضرامام زمان (عج) رسیدند حضرت به آنان فرمود: چرا زیارت عاشورا را نمی خوانید .عاشورا عاشورا عاشورا.

درخبرصفوان از امام صادق (ع) آمده است  که حضرت به صفوان فرمود:مواظب باش این زیارت را بخوان ودعای بعد از زیارت را بخوان .همانا من در نزد خداوند ضامن کسی هستم که زیارت عاشورا ودعای بعد از آنرا می خواند. خواه به عتبات نزدیک باشد یا دور . زیارتش قبول میشود وسعیش مشکور وسلامش به آن حضرت برسد وحاجتش مخفی نباشد وروا داشته شود. 

 
برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 885303
تعداد نوشته ها : 261
تعداد نظرات : 328
Rss