آرشیو و نگهداری فایل ها در رایانه، امروزه به یک معضل جدی  برای کاربران مبدل شده است تا آن جا که بسیاری از کاربران به دنبال یک راه حل منطقی هستند که به کمک آن بتوانند ریسک از دست دادن اطلاعات خود را به صفر برسانند و به نوعی بتوانند با کمترین هزینه و بی دردسرترین روش موجود فایل های خود را فشرده سازی و ذخیره کنند.

اکثر کاربران به دنبال نرم افزاری هستند که به کمک آن قادر به تهیه یک آرشیو منظم باشند و درعین حال برنامه مورد نظرشان از ویژگی ها و امکانات مختلفی نیز برخوردار باشد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، یکی از مشهورترین و قدیمی ترین این ابزارها برنامه WinZip است که در این مطلب با نسخه جدیدی از این نرم افزار آشنا می شوید. WinZip 12 Pro نسخه جدید نرم افزار winzip است که یکی از قدیمی ترین ابزارها در زمینه فشرده سازی فایل و ساخت فایل های آرشیو به شمار می رود. این نرم افزار از انواع فرمت های مختلف به منظور ساخت و اجرای فایل های فشرده و آرشیوی پشتیبانی می کند. در این نرم افزار کاربران قادرند فایل ها و پوشه های خود را به منظور کاهش حجم، فشرده سازی یا از اطلاعات خود آرشیوی تهیه کنند.

از ویژگی های نسخه جدید این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- قابلیت کپی فایل ها روی دیسک های مختلف

- توانایی ارسال فایل های ZIP روی سرورهای

FTP-پشتیبانی از فایل های BZ2 و

RAR- قابلیت فشرده سازی فایل های مختلف و کاهش حجم آن ها

-قابلیت رمز گذاری روی یک فایل به منظور جلوگیری از دسترس دیگران

-پشتیبانی از فرمت های مربوط به نرم افزارهای مختلف دیگر، می توانید برای دانلود رایگان این نرم افزار به سایت www.p30world.com مراجعه کنید.


دسته ها :
شنبه شانزدهم 9 1387
X