؛ آریا مدعی شد: 
؛ منابع آگاه با تاکید بر تغییر احتمالی رئیس سازمان تامین اجتماعی از بررسی وضعیت سه گزینه برای تصدی این سازمان خبر می دهند. خبرها از مذاکره با علی یوسف پور، مسعود زریبافان و علی کردان برای تصدی این سازمان حکایت دارد.

؛البرز مدعی شد:
؛ گفته می شود جلسه کانون صنفی معلمان با چند نماینده مجلس که با حضور دو وزیر دولت برگزار شد تدارکی برای مهیا سازی جایگزینی حاجی بابایی نماینده مجلس به جای علی احمدی  وزیر آموزش و پرورش بوده است این در حالی است که وزیر آموزش و پرورش با همکاری با برگزارکنندگان این جلسه در پی جلوگیری از استیضاح خود بوده است.

؛جهان خبر داد:
؛ رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی اظهار داشت که قیمت انواع لوازم خانگی با توجه به کاهش قیمت انواع فلزات در سطح جهانی باید تا ٣٠ درصد کاهش یابد این در حالی است که هنوز شاهد هیچ نوع کاهش قیمت در بازار لوازم خانگی نیستیم.

؛پارسینه مدعی شد:
؛شنیده شده است، دلیل اصلی عدم حضور دکتر احمدی نژاد در همایش «سی سال قانون گذاری و نظارت» این بوده که برگزارکنندگان همایش (هیئت رئیسه مجلس هشتم) وقت سخنرانی برای رئیس جمهور در نظر نگرفته بودند.؛

تابناک نوشت: 
؛ گفته می شود تلویزیون بخش فارسی بنگاه خبری انگلیس که قرار بود همزمان با کریسمس ٢٠٠٩ شروع به کار کند با توجه به آغاز موج تحولات و تغییرات گسترده در رسانه دولتی انگلیس بعید به نظر می رسد تا مارس ٢٠٠٩ (اواخر سال ٨٧) برنامه های تلویزیونی «بی.بی.سی» فارسی روی آنتن برود.؛

برنا نوشت: 
؛فرهاد رهبر رئیس دانشگاه تهران گفت: دانشگاه تهران، همه اساتیدی را که بازنشسته شده و تمایل به همکاری با دانشگاه تهران داشته اند جذب کرده و هم اکنون مشغول به تدریس و کار هستند.

؛فردا خبر داد:
؛: شکایت رقیه سادات دختر انور سادات رئیس جمهور سابق مصر که به خاطر ساخت فیلم اعدام فرعون از رئیس جمهور ایران و کارگردان این فیلم شکایت کرده بود از سوی دستگاه قضایی مصر رد شد.

؛شهاب خبر داد:
؛در ادامه تلاش های مشترک دستگاه های قضایی، امنیتی و انتظامی برای برخورد با خرافات و افرادی که از احساسات مذهبی و معنوی مردم سوء استفاده می کنند؛ نیروی انتظامی استان قم روز دوشنبه طرح ویژه ای را برای بازداشت رمالان و دعانویسان به اجرا گذاشت.

؛جهان مدعی شد: 
؛سعید حجاریان، استراتژیست اصلاح طلبان که در منزل یکی از سران دوم خردادی درباره آخرین وضعیت انتخاباتی اصلاح طلبان صحبت می کرد، با یادآوری وضعیت نامعلوم انتخابات و خطرات احتمالی شکست خاتمی گفت: خاتمی دچار توهم است و فکر می کند که شرایط مثل دوم خرداد ٧٦ است؛   اگر می خواهیم اصلاحات را زنده نگه داریم، در فرصت دیگری از خاتمی دعوت کنیم تا  آبروی اصلاحات و ظرفیت اجتماعی مان حفظ شود.

؛شهاب مدعی شد: 
؛گفته می شود بارش سیل آسای باران، برخی بی توجهی ها به سد نیمه کاره «بیجار» و طولانی شدن زمان احداث این سد، ساکنان منطقه را در معرض یک خطر جدی و فاجعه تمام عیار انسانی قرار داده است. شنیده شده در طراحی و ساخت این تونل انحرافی پیش بینی های لازم برای بارندگی های شدید صورت نگرفته است.؛

امروز مدعی شد:
؛: احمد خورشیدی آزاد دبیر ائتلاف بزرگ خدمتگزاران و پدر داماد رئیس جمهور پیش بینی کرد که احمدی نژاد در انتخابات آینده کاندیدا نمی شود.

؛جهان نوشت: 
؛به دنبال حملات غرب به پیامبر اکرم (ص) و انتشار کاریکاتورهای موهن و پخش فیلم موهن نسبت به قرآن کریم، این بار یکی از شرکت های مشهور کفش ورزشی در جهان به نام «نایک» در اقدامی، به اسم جلاله «ا...» توهین کرده است. این شرکت اقدام به نوشتن اسم جلاله «ا...» بر پشت کفش های ورزشی خود کرده است.


دسته ها :
پنج شنبه جهاردهم 9 1387
X