جام جم-
هادی موتمنی رئیس شورای بازرگانان ایرانی مقیم دبی از هم وطنان خواست به تبلیغات شبکه های ماهواره ای فارسی زبان توجه نکنند و فعلا در امارات اقدام به خرید ساختمان یا ملک نکنند.

کیهان-
آقای موسوی لاری که از او با عنوان مسئول ستاد انتخاباتی آقای خاتمی یاد می شود، در اقدامی غیرمنتظره نسبت به نظرسنجی های جعلی هشدار داد! این هشدار درحالی است که چند هفته قبل، وقتی آقای کروبی خطاب به مدعیان اصلاحات اعلام کرد «نظرسنجی ها ده شاهی هم ارزش ندارد» روزنامه های زنجیره ای و سردمداران جبهه اصلاحات به اعتراضات و حملات شدیدی علیه آقای کروبی دست زدند و نظرسنجی را بهترین و مطمئن ترین راه برای ارزیابی میزان محبوبیت نامزدهای ریاست جمهوری دانستند.

جمهوری اسلامی-
شبکه ٤ سیمای جمهوری اسلامی شب جمعه در گفت و گویی تحت عنوان «گفت و گوی فرهنگی» که یک مرد و دو زن در آن شرکت داشتند و درباره نقش زنان در جامعه اظهارنظر می کردند حجب و حیای دختران مذهبی را به معنای بی توجهی آن ها به حقوق و نقش خود در جامعه تفسیر کرد!ایران-
حبیب ا... عسگراولادی نماینده ولی فقیه در کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: کار کمیته امداد گداپروری نیست بلکه محروم یابی در اعماق کشور و حمایت از آن هاست.

اعتمادملی-
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از نبود مسئولی در دبیرخانه ایرانیان خارج از کشور انتقاد کرد. نصرا... ترابی در این باره گفت: متاسفانه مدت زیادی است که این دبیرخانه مسئول ندارد.ابرار-
درپی ادامه معالجات حسن حبیبی، در یکی از بیمارستان های تهران، هاشمی رفسنجانی چهارشنبه شب با حضور در بیمارستان برای بار دوم از وی عیادت کرد.


دسته ها :
يکشنبه دهم 9 1387
X