حسین فدایی دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی درباره اجماع اصول گرایان بر روی کاندیداتوری احمدی نژاد به ایسنا گفت: این تفاهم در بین اصول گرایان وجود دارد و نباید اجازه دهند تا زمانی که به مصادیق شخصی نرسیده اند، سبد رای آقای احمدی نژاد آسیب ببیند. وی تاکید کرد: باید آن را تقویت کنند، اگر توانستند راهکاری پیدا کنند که به اجماع برسند، وقتی تفاهم شود، مشکل هم حل خواهد شد.

عظیمی: نتایج نظرسنجی ما نشان می دهد احمدی نژاد شخصیت محوری جریان اصول گراست
در همین حال محمدعظیمی سخنگوی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی به ایسنا اظهار کرد که نتایج نظرسنجی های مقدماتی این تشکل بیانگر این است که مردم در مجموع از اصول گرایان راضی هستند و شخصیت محوری در جریان اصول گرا آقای احمدی نژاد است. وی تاکید کرد: هنوز در مراحل مقدماتی نظرسنجی هستیم و قصد داریم آن را گسترده تر کنیم.

دبیرکل جبهه اصول گرایان اصلاح طلب: انتخابات ریاست جمهوری دهم چند قطبی است
این در حالی است که سیدعلی سیدی رکنی دبیرکل جبهه اصول گرایان اصلاح طلب در یک نشست خبری اظهار داشت: در انتخابات سال آینده اصول گرایان بین ٤ تا ٥ کاندیدا و اصلاح طلبان هم ٣ یا ٤ نامزد خواهند داشت. به گزارش ایسنا وی در ادامه انتخابات ریاست جمهوری دهم را چند قطبی دانست و گفت: انتخابات آتی بیش از سه قطب و شاید حدود پنج قطب داشته باشد، اصول گرایان، اصلاح طلبان، اصول گرایان اصلاح طلب، ائتلاف حزب ا...، حامیان احمدی نژاد و اصول گرایان مستقل از جمله این قطب ها هستند. دبیرکل جبهه اصول گرایان اصلاح طلب در پایان درباره شعار این جبهه برای دولت آینده گفت: ما به دنبال تشکیل دولت آرامش هستیم.

بنایی: ملاقات لاریجانی، رضایی و قالیباف سازمان یافته نیست
نماینده مردم قم در مجلس در پاسخ به سوال خراسان و ارزیابی اش از دیدار آقایان لاریجانی، قالیباف و رضایی گفت: من به طور مشخص در این باره سخن نمی گویم چرا که رایزنی و دیدار بین اصول گرایان در فضای انتخاباتی امر معمولی است. حجت الاسلام بنایی افزود: از این جمله می توان به دیدارها و رایزنی هایی با جامعه مدرسین، جامعه روحانیت مبارز و هم چنین با بزرگان اصول گرا از جمله حجت الاسلام ناطق نوری و سایر سران اصول گرا که از این قاعده مستثنی نیستند اشاره کرد. وی تاکید دارد: ملاقات های لاریجانی، رضایی و قالیباف سازمان یافته نیست.


دسته ها :
يکشنبه دهم 9 1387
X