اعتماد
محمدرضا میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: همه زمینه ها فراهم شده تا رشته زبان وادبیات ترکی آذری در دانشگاه تبریز تدریس شود و هیچ گونه مخالفتی با تدریس این زبان در دانشگاه های کشور نیست.

جمهوری اسلامی
در جریان مسابقه تیم های فوتبال پیروزی و استقلال اهواز که در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد در نیمه دوم چند تن از مربیان تیم ملی بانوان از جمله یک مدرس آمریکایی وارد جایگاه خبرنگاران شدند و از نزدیک نیمه دوم این مسابقه را تماشا کردند. این اقدام برخلاف مقررات و برخلاف نظر مراجع تقلید است که بارها با حضور زنان در ورزشگاه هایی که مردان حضور دارند مخالفت کرده و آن را خلاف شرع و موجب مفسده دانسته اند.

اعتمادملی
گفته می شود هنگام سخنرانی فاطمه رجبی در دانشگاه زنجان، دانشجویان به دلیل اعتراض سالن سخنرانی را ترک کردند تا تقریبا سالن سخنرانی خالی از جمعیت شد. در همین حال بیرون سالن، دانشجویان با دردست داشتن پلاکاردهایی، اعتراض خود را به وی اعلام داشتند.

کارگزاران
گفته می شود «محسن رضایی» طرح خود برای ایجاد هماهنگی میان نامزدهای بالقوه اصول گرا را رسما ارائه کرده است. این طرح براساس تفاهمی است که درنهایت از دل آن، یک نفر به عنوان نامزد نهایی این جریان انتخاب می شود و باقی گزینه ها به تناسب در دولت احتمالی آینده، دارای سهم می شوند. گفته می شود این طرح یکی از دستورات اصلی جلسه اخیری بود که در منزل «علی لاریجانی» و با حضور «قالیباف» و «رضایی» برگزار شد.

مردم سالاری
دکتر محمدخوش چهره گفت: اداره کشور با نفت ٥دلاری با توجه به کسری بودجه ٣٥ هزار میلیارد ریالی، امسال به معنای ریاضت و توقف پروژه های عمرانی است.


دسته ها :
شنبه نهم 9 1387
X