جهان مدعی شد:
؛گفته می شود یکی ازنامزدهای اصول گرا با علی اکبر ناطق نوری و مصطفی پورمحمدی برای بحث و تبادل نظر درباره انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری دیدار داشته است که با برخورد سرد این دو تن مواجه شده است. ؛البرز نوشت:
؛دکتر «حمید بهبهانی» وزیر راه وترابری و همراهان روز چهارشنبه در هنگام بازدید از نمایشگاه دستاوردها و عملکرد حراست ها با شنیدن صدای اذان، نمایشگاه را محل برگزاری نمازجماعت کرد.

 

؛عصر ایران مدعی شد:
؛سیدمحمدخاتمی رئیس جمهور سابق کشورمان که در گذشته سابقه بیماری کمردرد داشته است این روزها به همین دلیل بار دیگر بستری شده است.

 

براساس خبر دریافتی کلیه دیدارهای خاتمی در چند روز اخیر لغو شده است. خاتمی در دوران ریاست جمهوری خود نیز بارها به دلیل دیسک کمر مجبور به استراحت مطلق شده بود و حتی در مقطعی به دلیل شدت گرفتن این بیماری در مراسم ازدواج برادرزاده خود شرکت نکرد.

 

؛الف مدعی شد:
؛گفته می شود نوشیدنی .s که با توجه به مطالب نوشته بر روی قوطی اصلی آن یک نوشیدنی محرک است و در فروشگاه های خاصی به فروش می رسد، در ایران بدون هیچ گونه نظارت در اختیار عموم، خصوصا جوانان و نوجوانان قرار می گیرد.

 

؛رجا مدعی شد:
؛پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور، انتقادها درباره برداشت از حساب ذخیره ارزی را که درگزارش اخیر این سازمان نیز منعکس شده است، متوجه مجلس دانست وگفت: عمده برداشت ها از حساب ذخیره ارزی با مجوز مجلس صورت گرفته و نمی توان غیرقانونی بودن را بر آن اطلاق کرد. وی افزود: اگر در دولت بودم به برداشت از حساب رای می دادم.

 

؛امروز نوشت:
؛مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور گفت: تاکنون چهار سیستم راداری خریداری شده به کشور ارسال و در فرودگاه بندرعباس نصب شده و درحال بهره برداری است.

 

اما پنجمین رادار بخشی از آن ارسال شده است؛ ولی کشور فرانسه از ارسال کامل تجهیزات خودداری می کند.

؛رسا نوشت:
؛مسئول موسسه «صدای بهار» گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده درس خارج فقه حضرت آیت ا...العظمی بهجت، پس از چند ساعت وقفه به صورت دیجیتال در اختیار کاربران قرار می گیرد.
دسته ها :
پنج شنبه هفتم 9 1387
X