؛جمهوری اسلامی-
؛ حجت الاسلام سقای بی ریا مشاور و رابط رئیس جمهور با روحانیت در قم با بعضی مراجع تقلید برای حل مشکلات موجود گفت و  گو کرد. این مشکلات در پی بی تفاوتی رئیس جمهور نسبت به اعتراضاتی که مراجع و علمای قم به سخنان اسفندیار  رحیم مشایی و عملکرد سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به عمل آوردند، پیش  آمده است.

؛اعتماد-
؛گفته می شود، برخی از اعضای کمیسیون ویژه طرح تحول اقتصادی در مجلس، در حال تدوین طرحی هستند که در صورت تصویب، دولت اجازه پرداخت نقدی یارانه در سال اول اجرای طرح تحولات اقتصادی را ندارد. چندی پیش احمدی نژاد در مصاحبه تلویزیونی از پرداخت ٤٠  تا ٧٠ هزار تومان یارانه نقدی مطابق با طرح تحول اقتصادی و لایحه هدفمند کردن یارانه ها خبر داد.

 

؛ایران-
؛ گفته  می شود تعدادی از جوانان دوم خردادی قصد دارند با جمع آوری فیلم و تصاویر مختلفی از رئیس جمهور در حالت های مختلف، فیلم و کلیپ طنز تهیه کنند و در سطح وسیعی در کشور توزیع کنند. بنابراین گزارش، مرحله جمع آوری عکس ها و فیلم ها به پایان رسیده و این مجموعه درصدد تدوین نهایی این پروژه انتخاباتی می باشد.

 

؛جام جم-
؛ محمد سوری، مدیرعامل شرکت ملی نفتکش از وقوع ٥ فقره حمله دزدان دریایی به نفتکش های ایرانی خبر داد. وی افزود: این حمله ها در ٥/١  تا ٢ ماه اخیر صورت گرفته است، اما خوشبختانه دزدان  موفق به ربودن کشتی ها نشده اند.

 

 

؛کیهان-
؛ سایت دوم خردادی ((اصلاحات)) به خاطر داشتن مواضع متفاوت با افراطیون مدعی اصلاحات، مورد حمله هکرها قرار گرفت.

 

؛جام  جم-
؛ وزیر کشور درباره شایعه بازگشت سید مهدی هاشمی به وزارت کشور با پست قائم مقامی، گفت: آقای هاشمی که تازه از وزارت کشور رفته است. از خود ایشان درباره این موضوع پرسیده اند و ایشان تکذیب کرده است.

 


دسته ها :
پنج شنبه هفتم 9 1387
X