کنسرت «مهران مدیری» که قرار بود از 11 آذر در تهران برگزار شود،مجوز اجرا نگرفت.

صمد طالقانی مدیر برنامه‌ گروه دارکوب در گفت‌وگو با فارس گفت:طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار بود گروه دارکوب به همراه مهران مدیری از 11 آذر در تالار بزرگ کشور کنسرت خود را برگزار کنند اما متاسفانه صدور مجوز این کنسرت در آخرین مرحله از سوی دفتر موسیقی ارشاد متوقف شد.

وی ادامه داد:با وجود تمرینات 2 ماهه گروه شب گذشته ترابی معاون مدیر کل ارشاد اعلام کردند که به این کنسرت مجوز داده نمی‌شود و این در حالی است که گروه دارکوب و مهران مدیری دو هفته پیش نیز در همین تالار کنسرتی را برگزار کردند.

طالقانی در ادامه افزود: ما قصد داشتیم هفته آینده در این کنسرت کارهای خوب و شایسته مردم را به آنها ارائه دهیم اما گویا سیستم طوری است که با کارهای اینچنینی مخالفت می‌شود.
مدیر برنامه کنسرت دارکوب در خصوص دلایل ارشاد مبنی بر عدم صدور مجوز بیان داشت: متأسفانه مسؤولین ارشاد دلیلی را برای این کار عنوان نمی‌کنند و ما هم نمی‌دانیم دلیل ندادن مجوز به گروهی که دو هفته پیش کنسرت داده،چیست.

طالقانی با اشاره به درج آگهی کنسرت گروه دارکوب در یکی از روزنامه‌های امروز خاطر نشان کرد:بعد از اعلام ارشاد مبنی بر عدم صدور مجوز ما سعی کردیم تمام آگهی‌ها را لغو کنیم اما متاسفانه یکی از آنها را فراموش کردیم بر این اساس بنده به نمایندگی از گروه از مخاطبان‌مان به منظور درج این آگهی در یکی از روزنامه‌های امروز عذرخواهی می‌کنم.

دسته ها :
چهارشنبه ششم 9 1387
X