؛تابناک نوشت:
؛ رئیس جمهور ونزوئلا روز گذشته از سفرش به تهران در آینده نزدیک خبر داد. چاوز گفت: زمانی برای سفرم تعیین نکرده ام، اما باید هر چه زودتر به ایران بروم. چاوز افزود: من به برادر احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران، مدیون هستم.

؛رجا نوشت:
؛یک روزنامه کویتی به نقل از دیپلمات های غربی نوشت: باراک اوباما رئیس جمهور منتخب آمریکا با ارسال نامه ای به شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی به وی اطمینان خاطر داد که قدس پایتخت اسرائیل خواهد بود.


؛فردا نوشت:
؛ کارشناسان هسته ای آمریکا در جدیدترین پیش بینی  های اطلاعاتی خود مدعی شده اند ایران تا پایان سال ٢٠٠٩ سوخت لازم را برای ساخت ٣ بمب هسته ای ذخیره خواهد کرد. به ادعای سایت خبری اسرائیلی «دبکا» اولین بمب تا ریاست جمهوری اوباما در ٢٠ ژانویه ٢٠٠٩، دومین کمی بعد از انتخاب نخست وزیر جدید اسرائیل در اکتبر ٢٠٠٩ و سومین بمب نیز در پایان سال برای نصب آماده خواهد بود.

؛فردا نوشت:
؛ محمدباقر قالیباف، شهردار تهران در یادداشتی در وبلاگش نوشت: بعد از جنگ عده ای فکر کردند، با چفیه بسیجی می شوند، نفهمیدند چفیه انداختن یعنی «سر نترس نظر نژاد»، «دل خاشع حاج ابراهیم همت»، «دنیای بی ارزش حمید باکری»، «قلب بی شیله و پیله برونسی»، «نور صورت شهید کاوه» و عرفان بی غل و غش هزاران بسیجی گمنام که لا به لای صحیفه روز محشر باقی است.

؛جهان مدعی شد:
؛ محمد هاشمی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که پرداخت نقدی یارانه ها در شان مردم ما نیست، بخش هایی از طرح تحول اقتصادی را مثبت ارزیابی کرد و در واکنش به سخنان اخیر وزیر ارشاد گفت: بله دولت های قبلی بارها در نماز جمعه برای آلام مردم گریه کردند ولی این طور نبود که اشک مردم را در بیاورند و به آن ها نیشخند بزنند. در حال حاضر آقایان دولت نهم اشک مردم را درمی آورند. وی همچنین از این مسئله که برخی مشاوران آیت ا... هاشمی رفسنجانی در حال بررسی شرایط برای حضور مجدد وی در انتخابات ریاست جمهوری هستند اظهار بی اطلاعی کرد.


دسته ها :
چهارشنبه ششم 9 1387
X