فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز اگر دشمنان کشورمان را محاصره کرده اند، حتی جرأت بیان تهدید علیه ایران را ندارند.
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری ظهر سه شنبه در همایش 50هزار نفر از بسیجیان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران با وجود همه توطئه ها امن ترین کشور منطقه است و دشمنان هیچ گاه جرأت تجاوز به این خاک را ندارند.
وی ادامه داد: اگر اسرائیلی های غاصب با همه توان نظامی خود در مقابل یک گروه مردمی، شیعه و مومن و بسیجی ظرف مدت 33 روز به صورت مفتضحانه ای شکست می خورند و هنوز هم نتوانسته اند قد علم کنند و پس لرزه هایش دیده می شود، به برکت تفکر مقدسی است که توسط بسیجیان به همه جهان صادر شده است.
جعفری امنیت پایدار کشور را مرهون تلاش های بسیجیان دانست و تاکید کرد: این جهاد مقدس که به دنبال نهضت انقلاب اسلامی آغاز شده، راهی است که توقف بردار نیست و تا ظهور امام عصر(عج) ادامه دارد. فرمانده کل سپاه تصریح کرد: درس مقاومت و پایداری که بسیجیان به ملت های مظلوم و مستضعف جهان داده اند، امروز منجر به شکست های پی در پی غرب در عرصه های مختلف شده است. وی بسیج را برخاسته از تفکراسلامی و مذهب تشیع دانست و گفت: بخشی از سران کشورها به بسیج غبطه می خورند و از ما خواسته اند تا نیروی بسیج را در آن کشورها ایجاد کنیم اما در پاسخ به همه آنها باید گفت: بسیج یعنی امت اسلامی که در راس آنها امام زنده و حاذق حضور داشتند و بسیجی هم کسی است که به دنبال مدفن امیرالمومنین و سیدالشهدا(ع) حرکت می کند.
جعفری با اشاره به رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب به بسیجیان اظهار داشت: دامنه فعالیت های بسیج تنها در عرصه های دفاعی و نظامی خلاصه نمی شود بلکه امروز بسیجیان و تفکر بسیجی در میدان های جهاد فرهنگی، علمی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی حضور گسترده و پرشور دارند.
وی ادامه داد: بسیجیان امروز باید به سلاح خودسازی تجهیز شوند و بصیرت مذهبی و علمی داشته باشند. فرمانده کل سپاه بسیجیان را افرادی که در مقابل آینده انقلاب و نظام اسلامی احساس مسئولیت می کنند، دانست و تاکید کرد: بسیجی باید برای حضور در همه صحنه های مختلف آینده آماده به خدمت و جانفشانی باشد.
وی گفت: امروز بسیجیان با همه توان معنوی و فکری خود ادامه راه انقلاب را تقویت کرده اند و سرمشق و الگویی برای مسلمانان و گروه های مظلوم و مستضعف در گوشه و کنار جهان شده اند. وی تاکید کرد: حضور بسیجیان سبب شده است امروز شاهد یک کشور اسلامی پرقدرت، مستقل و خودکفا باشیم که روی پای خود ایستاده و در مقابل همه دشمنان قدرتمندتر از گذشته شعارهای امام و شهدا را فریاد می زند.

  


دسته ها :
سه شنبه پنجم 9 1387
X