یک کمدین اهل مونترآل با جا زدن خود به عنوان «نیکولا سارکوزی» رئیس جمهور فرانسه، با «سارا پیلین» کاندیدای معاون اولی جمهوریخواهان آمریکا، به مدت 6 دقیقه تلفنی صحبت کرد.

به گزارش شبکه «ایرانتو» از تورنتو، «مارک آنتوان» که این تماس را از طریق ایستگاه رادیویی CKOI برقرار کرده بود، با وی درباره شکار، روابط زن و مرد، خانواده و امور سیاسی به گفت‌وگو پرداخت.
دفتر سارا پیلین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: قرار گرفتن در ردیف افراد مشهور دیگر از جمله آقای سارکوزی، به عنوان هدف شوخی کمدین مشهور کانادایی، برای وی جالب بود.

مارک که از عوامل برنامه رادیویی Masked Avengers (انتقام گیرندگان نقاب‌دار) است، وقتی پس از چند روز تلاش توانست سرانجام این مکالمه تلفنی مستقیم را برقرار کند، گفت: «می‌بینید؟ من (سارکوزی) در فرانسه انتخاب شدم، چون واقعی هستم و شما هم به نظر می‌رسد یک فرد واقعی باشید!»
سارا پاسخ می‌دهد: «بله، درسته نیکو، ما از رسیدن به چنین موقعیتی خوشحالیم.»

این کمدین سپس به سارا به عنوان فرماندار آلاسکا و شکارچی گوزن می‌گوید که وی عاشق شکار است و امیدوار است بتوانند با یکدیگر به شکار بروند.
و او نیز پاسخ می‌دهد: «کار کردن کنار یکدیگر، قطعا برای ما لذتبخش خواهد بود و ما می‌توانیم با یک تیر دو نشان بزنیم».

گزارش ایرانتو همچنین حاکی است، مارک با لهجه غلیظ فرانسوی درباره موضوع‌های مختلف سخن می‌گوید و از جمله از بسیاری نامهای ساختگی به عنوان مسئولین کانادایی یاد می‌کند که سارا متوجه نمی‌شود.

او از Stef Carse (خواننده) به عنوان نخست‌وزیر کانادا و Richard Z. Sirois (گوینده رادیو) به عنوان نخست وزیر محلی ایالت کبک یاد می‌کند.
مارک در بخش دیگری از این گفت‌وگو، از قول همسر سارکوزی (کارلا برونی) می‌گوید که او در حال ساختن یک آهنگ برای سارا است که پیلین پاسخ می‌دهد: «اوه... خوبه... من نمی‌دونستم!»

این گفت‌وگو 6 دقیقه به طول انجامید تا اینکه کمدین کانادایی به پیلین گفت که وی قربانی یک حقه‌بازی رادیویی شده است.
مارک آنتوان در گفت‌وگو با شبکه «کانادین پرس» گفت، در این برنامه رادیویی، آنان با جا زدن خود به عنوان نخست‌وزیر کانادا، تاکنون افراد زیادی از جمله، بیل گیتس، سارکوزی و برینتی اسپیرز را سر کار گذاشته‌اند.

مسئولان رادیو CKOI در نظر دارند نوار مکالمه مارک با سارا پیلین را پیش از انتخابات چهارم نوامبر در آمریکا، پخش کنند.

دسته ها :
يکشنبه دوازدهم 8 1387
X