معرفی وبلاگ
سلام من مرصاد هستم با يه شخصيت عادي متمايل به شاد عاشق درس بودم ولي به دليل نامردي و وحشی گری بعضي از معلمين که فقط کتک زدن بلد بودن از درس زده شدم هدفم از ايجاد اين وبلاگ ايجاد دوستي هاي معقول و سالم در فضاي مجازي است امیدوارم بعداز دیدن این وبلاگ از مطالب درج شده راضی باشید به امید دیدار. (به نظر شما اگر مهدی فاطمه بین ما حاضر بود چند نفر از مسئولین کشور شیعه ایران را در پست خود ابقا می کرد؟!) ايميل من: mersadnemati@yahoo.com
دسته
دوستان تبیانی
سايت هاي ديگر
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 351213
تعداد نوشته ها : 1462
تعداد نظرات : 660

فریاد بی صدا

Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

غار دانيال  غار دانيال در شهرستان تنكابن استان مازندران، مكاني مناسب براي گشتن دسته جمعي است.

اين غار كه شباهت هاي فراواني با غار عليصدر دارد،حتي در فصل تابستان هم سرد و آبي گوارا و خنك در آن جاري است.

مواد آهكي كه مانند قطرات آب در حال چكيدن از سقف غار آويزان شده،منظره اي ترسناك اما در عين حال زيبا به وجود آورده است.طول غار نامعلوم است و به عقيده مردم محلي به بيش از شش هزار متر مي رسد. در كنار پروژه بزرگ هتل قو در شهر سلمانشهر تنكابن،بلواري زيبا از وسط شهر مي گذرد و به روستاي چاري يا دانيال منتهي مي شود.

طول اين مسير حدود پنج كيلومتر است.

غار

در انتهاي اين روستاي دانيال بعد از گذشتن از پل چوبي و يك مسير خاكي به طول دو كيلومتر،قبل از شيب جاده وارد فرعي دست چب مي شويد و مسير را تا آخرين خانه روستا ادامه مي دهيد.

اينجا در واقع آخرين مكاني است كه بايد از خودرو پياده شويد.از روستا تا دهانه غار يك ساعت پياده راه است و حركت از سمت چپ رودخانه تا اولين انشعاب شما را به دهانه غار دانيال هدايت مي كند.

دسته ها : ايرانگردي
شنبه 2 2 1391 16:56
X