معرفی وبلاگ
سلام من مرصاد هستم با يه شخصيت عادي متمايل به شاد عاشق درس بودم ولي به دليل نامردي و وحشی گری بعضي از معلمين که فقط کتک زدن بلد بودن از درس زده شدم هدفم از ايجاد اين وبلاگ ايجاد دوستي هاي معقول و سالم در فضاي مجازي است امیدوارم بعداز دیدن این وبلاگ از مطالب درج شده راضی باشید به امید دیدار. (به نظر شما اگر مهدی فاطمه بین ما حاضر بود چند نفر از مسئولین کشور شیعه ایران را در پست خود ابقا می کرد؟!) ايميل من: mersadnemati@yahoo.com
دسته
دوستان تبیانی
سايت هاي ديگر
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 355326
تعداد نوشته ها : 1462
تعداد نظرات : 660

فریاد بی صدا

Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

ايران

طارم يكي از شهرستانهاي استان زنجان است كه در شمال اين استان قرار دارد.عبور رودخانه عظيم قزل اوزن و ريزابه هاي متعدد آن از منطقه طارم،باعث آباداني و رشد كشاورزي و دامداري در اين منطقه شده است.

وجود كهنسال ترين استان زنجان در اين شهر به همراه آثار طبيعي و تاريخي،استعدادجهانگردي خاصي به اين منطقه داده است.

قسمتي از درياچه سد سفيد رود كه در شهر طارم واقع شده،دامنه ارتفاعات،جنگل ها،چشمه آب معدني الله بلاغي،غار خرمنه سر،روستاي تشوير،روستاي شاه نشين و ديگر روستاهاي ييلاقي،چشم انداز باغ ها و كشتزارهاي برنج كه زنجان را به هندوستان ايران تبديل كرده است،همگي از جاذبه هاي طارم است.

اثر

همچنين قلعه شميران،قلعه سانسيز،بناي امامزاده حيدر،بناي امامزادگان عوف و هاشم،چهار طاقي هاي طارم،آتشكده تشوير،آتشكده الزين و آتشكده پيرچم از جمله بناهاي طارم است.


دسته ها : ايرانگردي
يکشنبه 27 1 1391 12:3
X