عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، تخریب ها علیه دولت را ناجوانمردانه خواند و گفت:‌ زمانی که از دایره انصاف خارج شویم، خدمت رسانی به مردم،‌ گداپروری نامیده می شود، در صورتی که همین مدعیان در زمان حکومت خود بیشترین خطا و اشتباه را داشتند.

مهدی کوچک زاده در بازدید از غرفه رجانیوز در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، درخصوص روز استیضاح کردان نیز گفت: خوشبختانه برنامه ها به گونه ای رقم خورد که کار مملکت در آستانه انتخابات زمین نماند و این از نظر بنده موجب خوشحالی مردم است.

وی ادامه داد: مردم به دنبال این دعواهای سیاسی که بیشتر آنها هم براساس شایعات است، نیستند و تمایلی هم به شنیدن این موضوعات ندارند.

محصولی دارای سابقه روشنی است

وی محصولی وزیر کشور جدید را دارای سوابق روشن دانست و اظهار داشت: آقای محصولی پاسدار بوده و در زمان جنگ تحمیلی نیز فرمانده لشگر بوده است. همچنین سوابقی از جمله فرمانداری، معاون استاندار و از این قبیل مسئولیت ها داشته و از طرفی در حال حاضر به عنوان یک نیروی مورد اطمینان رئیس جمهور نیز هست.

کوچک زاده شایعات پیرامون محصولی را بی پایه و اساس عنوان کرد و گفت: انسان عاقل و متدین براساس آنچه که قطعی است، قضاوت می کند نه براساس شایعات و حدس و گمان. لذا مجلس هم بر همین اساس عمل کرد و در نهایت آقای محصولی رأی آورد.

اموال محصولی به معنای نامشروع بودن آن نیست

وی تصریح کرد: اینکه گفته می شود محصولی از لحاظ مالی امکانات قابل توجهی دارد، باید دید اینها از چه راهی به دست آمده است؟ آیا تحصیل آنها با تکیه بر پست و مقام بوده یا نه برعکس، با جدا شدن وی از پست های نهادی و دولتی و با تلاش و زحمت شخصی، کسب شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: رأی اعتماد به وزیر، رأی اعتماد به یک نفر است که رئیس جمهور معرفی می کند و اینطور نیست که مجلس را بین دهها گزینه مختلف مخیر کنند لذا مجلس نمی تواند بگوید این نه، یکی دیگر، چون در این صورت 3 ماه دیگر وزارتخانه باید درانتظار وزیر بماند.

معطل ماندن وزارت کشور بیش از این، به صلاح نبود

به گفته وی معطل گذاشتن وزارت کشور به ضرر کشور است و حاصلی نخواهد داشت.

برخی از حاکمیت خط معتقد به انقلاب خوشحال نیستند

کوچک زاده رواج مباحث جنجالی را به یک جریان سیاسی خاص منتسب دانست و اظهار داشت: ‌این افراد از حاکمیت خط مؤمن و معتقد به انقلاب و امام، خوشحال نیستند.

دولت نهم برای مردم و رهبری آرامش آورده است

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه دولت نهم برای مردم مؤمن و مسلمان و همچنین رهبر انقلاب، آسایش خیال فراهم کرد، گفت:‌ مهم این است که اصل خطی که دولت طی می کند، صحیح و منطبق بر آرمان ها است و اگر ضعف هایی هم وجود دارد، طبیعی است و اینکه برخی در پی آن هستند تا این مشکلات را برجسته کنند، مطمئناً با اصل این خط مشکل دارند.

اکثر نمایندگان بنای تقابل با دولت را ندارند

وی افزود: آن کسانی که در بیرون از مجلس ستاد زده اند و در پی ایجاد تقابل دولت و مجلس هستند، دنبال بهانه و مستمسک هایی مثل ماجرای مشایی می گردند. به تعبیر دیگر، یک جزء را نشانه می گیرند و به کل نسبت می دهند اما نمی گویند همین دولت بود که بحث محو اسرائیل از صفحه روزگار را مطرح کرد و همین دولت بود که سخن امام در رابطه با اسرائیل را زنده کرد.

بنا بر شهادت رهبری، دولت نهم کشور را در ریل انقلاب قرار داد

کوچک زاده در همین رابطه بیانات رهبر انقلاب را یادآور شد و گفت: ایشان می فرمایند در این دولت بود که پرچم ارزش های انقلاب و آرمان های امام برافراشته شد و در همین دولت بود که شعار عدالت محوری و عزت ملی مطرح شد. خط اصلی و کلی این دولت خطی است که انقلاب را در جهت صحیح خود حرکت می دهد. برخی از وجود چنین مسئله ای ناخرسند هستند و امیدوارم که مجلس در دام این افراد نیافتد.

نباید بهانه به دست کینه توزان به امام داد

وی مواضع دولت را روشن خواند و گفت:‌ همانطور که رئیس جمهور تأکید کرد مواضع دولت از طریق سخنگو و همچنین شخص ایشان اعلام می شود و نباید در این شرایط حساس، بهانه به دست افرادی که کینه در دل دارند، ‌داد.

شیخ الوزرای دولت های قبل برای رفع وابستگی به بنزین وارداتی هیچ کاری نکرد

این نماینده مجلس در بخش دیگری از اظهاراتش به بی توجهی برخی گروه ها و افراد نسبت به فرمایشات و توصیه های رهبری مبنی بر خودداری از بی بند و باری در اظهارنظر علیه دولت اشاره کرد و گفت: باید سؤال کرد که در کدام یک از دولت های گذشته خطا وجود نداشته است؟ مگر در همین دولت گذشته شیخ الوزرا، وزرات نفت را برعهده نداشت؟ حال بیایند توضیح دهند که چه تلاشی برای عدم وابستگی جامعه به بنزین وارداتی انجام دادند؟

مدعیان اجرای سند چشم انداز صنعت نساجی را نابود کردند

وی همچنین افزود: ببینید چه بر سر صنعت نساجی کشور آورده بودند که بسیاری از کارخانه های نساجی تعطیل شد. آیا آن زمان انحراف از برنامه و دستورالعمل و چشم انداز وجود نداشت؟

به جای انتقاد سازنده قضاوت ناجوانمردانه می کنند

این استاد دانشگاه با بیان اینکه کسانی که ادعای عدم حسن اجرای سند چشم انداز در این دولت را دارند، ابتدا باید از خود حساب بکشند، ادامه داد: به شهادت رهبر انقلاب این دولت پرکارترین دولت پس از انقلاب است. این آقایان چه کاری کرده اند که دولت نهم انجام نداده باشد. پس معلوم می شود در پشت این اظهارات تخریب کنندگان علیه دولت منویات سیاسی و حزبی نهفته است. به جای انتقاد سازنده قضاوت ناجوانمردانه می کنند.

وی علت اصلی نارضایتی تخریبگران را در کوتاه شدن دست هایشان از پست و مقام و منابع سرشار دانست و گفت: طبیعی است با این وضع به جای انتقاد سازنده، ‌قضاوت ناجوانمردانه می کنند و دولت را تخریب می کنند و این بی بند و باری که رهبری روی آن تأکید می کنند، یکی از مصادیقش عدم قضاوت براساس موهومات است.

صدای پای فاشیزم نیآمد، سند چشم انداز را بهانه کردند

وی تخریب احمدی نژاد را از ابتدای ریاست جمهوری وی دانست و اظهار داشت: از همان زمان که این دولت هنوز سرکار نیامده بود و بحث انتخابات مطرح بود، فریاد این بلند شده بود که صدای پای فاشیزم به گوش می رسد. ولی هیچکدام یک از اینها محقق شد. وقتی دیدند به این اهداف نرسیدند، به بهانه عدول از برنامه چهارم و سند چشم انداز قصد تخریب دولت را دارند.

عزت ملی در دولتهای قبل از بین رفته بود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رهبر انقلاب تأکید دارند در این دولت عدالت برقرار شد، در این دولت عزم مبارزه با فساد وجود دارد و در این دولت اعاده عزت ملی شد، یعنی در دولت های گذشته اگر هم عزت ملی وجود داشت، در حال از بین رفتن بود.

مردم معیشت با ذلت نمی خواهند

وی با بیان اینکه مردم حاضر نخواهند شد معیشتشان همراه با ذلت باشد، اظهار داشت: ‌به استناد صریح فرمایشات امام(ره) پنجه در پنجه امریکا انداختن و مقابله با فرهنگ استکباری همراه با گرانی،‌ کمبود، سختی و شهادت است و کسانی که دنبال ریشه های گرانی می گردند، نباید از این موضوع غافل باشند.

کوچک زاده همچنین در پاسخ به متهم کردن دولت به گداپروری توسط رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:‌ کسانی که می گویند گداپروری کار خوبی نیست، پاسخ دهند که سیاست های تعدیل اقتصادی را چه کسی بنیان گذاشت که این همه گدا در مملکت به وجود آید؟

وقتی از دایره انصاف خارج شویم، خدمت، گداپروری می شود

وی اضافه کرد: وقتی از دایره انصاف خارج شویم، طبیعی است که توزیع سهام عدالت به عنوان بخشی از خصوصی سازی را گداپروری می نامیم.

کسانی که قصد از اکثریت انداختن دولت را دارند، در بیرون از مجلس ستاد زده اند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس درخصوص اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه برخی می خواهند دولت را از اکثریت بیندازند، گفت: همانطور که رئیس جمهور در جلسه رأی اعتماد به‌ آقای محصولی گفت برخی در بیرون مجلس ستاد زده اند تا دولت و مجلس را به تقابل بکشانند. منظور ایشان از آن صحبت نیز افرادی است که در بیرون از مجلس تحرک می کنند.

کسانی که به مقابله با دولت برخاسته اند، همان هایی هستند که دوران مدارا با دولت را پایان یافته اعلام کرده اند

وی تصریح کرد: کسانی که به مقابله با دولت برخاسته اند، همان هایی هستند که دوران مدارا با دولت را پایان یافته اعلام کرده اند و همان ها، بحث از اکثریت انداختن دولت را پیگیری می کنند و از طرفی اگر در این 3 سال مدارا بوده، احتمالاً ‌امروز دیگر باید منتظر کودتا باشیم.

این نماینده مجلس به وظیفه جریان اصولگرا درخصوص جلوگیری از پروژه نادم سازی مردم در مقابل دولت اشاره کرد و گفت: آن کسانی که به شعارها و برنامه های احمدی نژاد اعتماد داشتند، مطمئناً امروز هم پای کار رئیس جمهور ایستاده اند و کنار نخواهند کشید و وظیفه آنها این است که مردم را آگاه کنند.

معاندین به انقلاب هم به رئیس جمهور نامه می زنند

وی ادامه داد: وقتی حق و باطل مشخص نشود، عده ای با عنوان دانشگاهی نامه ای به رئیس جمهور می نویسند و در آن کلیاتی مبهم را مطرح می کنند که مشخص است ازچه جریانی آب می خورد. به عنوان مثل فردی مثل آقای کدیور که عناد مشخص با نظام و امام و ولایت فقیه دارد، این نامه را امضا می کند و این توهین به دانشگاه است.


دسته ها :
X